Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Witam wieczorkiem a jednak mam siłki do Was zaglądnąc :Oczko:podczytałam co napisałyście i to co pamiętam

NEFRETETE :Smutny:

ANN zdrówka dla Uliśki

DORIS śliczna Igunia

MIINERALKA jaki Jasiu zachwycony w foteliku

ANIOłEK śliczny Kacperek,a co do pilota tow mamy już mała przygodę Zuza nam ostatnio o 3 w nocy włączyła telewizor bo T położył z boku w łóżeczku pilota

INKA super że Maja taka grzeczna,no i kciuki za przespaną nockę

JUSTYNKA dobrze że Gaja nie ma temperatury i niech już tak zostanie

MADALENKA Kajtek słodziutki a Ty jesteś super mamuśką :Całus:

Odnośnik do komentarza

wariatki!!

ale nastukalyscie!! a ja dopiero tu dotarlam i do konca przebrnelam!!! :)
nie zapamietalam ale wiemz e bylo duzo fajnych zdjec, nie wymienie bo jeszcze o kims zapomne :)

serdecznosci dla jubilatow!!

goska, ciesze sie ze wychodzisz z dolka!!! byle do przodu!!

mineralka, piekny synek a fotelik zabojczy, szczegolnie kolory, zielony moj ulubiony!!!

aniolek pamietam ze zrobilas nalesniki!! gratki, ja robie jutro albo nalesniki albo gofry :)

mada, pieknie tutaj napisalas o byuciu mama :) mnie ciaza absolutnie nie rozstroila hormonalnie i nie placze wiecej niz trzeba, ale kiedys tam, jak bylam piekna i mloda to tez ryczalam jak bobr!! :)

dzieki wszystkim za odp w sprawie ulewania :) ja sie jeszcze dopytam pediatry jutro, na 17 idziemy :) ale i tak sie tym specjalnie nie martwie

nefertete, to dzis druga tak przykra wiadomosc na parentingu, jak smutno... :(

mialam cos jeszcze napisac ale mi ucieklo, trudno :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

KARINKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ

Witam u nas nocka dziś koszmarna pobudka o 3 i o 5 no i Zuza dopiero usnęła a za 30min.pobudka do żłobka ja ledwo żyje i już :kawa:a na dodatek Natalia zapomniała o zadaniu na dzisiaj ja zaraz wyjdę z siebie :Wściekły::Wściekły::Wściekły::Zły:i do tego w plecaku jest wszystko (rurki chyba z 10,papierki,śmieci po temperowaniu kredek itd.)szkoda już słów

miłego dnia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...