Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

Alka grzecznie spi na tarasie juz 2 godzinki, my juz po obiedzie

biedny Kajtus od Bloomoo, zeby jak najszybciej wyzdrowial!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K8i- zycze aby weekend u tesciow minal bardzo szybko!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

kaśka27
Teraz mi się przypomniało. Jak ostatnio byłam u dentystki to powiedziała mi o kropelkach Zymafluor, które podaje się dziecku od 6-go m-ca żeby nie miało próchnicy. Podobno są bardzo dobre, i pediatra może je przepisać. Ale pewnie wiecie o tym i żadnej ameryki nie odkryłam:Nieśmiały::zaklopotany:

a dla mnie odkryłaś bo ja nie wiedziałam:Śmiech::Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Szymonku pół roku to nie byle sprawa :) wszystkiego najlepszego....ślicznie wygląda "mały" półroczniak

Bloomooo :( nie podoba mi sie to.....
zdrowka kochani

My jutro wyjezdzamy na weekend wiec moze nas nie byc....pogoda taka sliczna ze zmykamy nad ocean :) hotelik czeka.....

spokojnego weekendu, duzo zdrowia i pogody ducha :)

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Alka juz spi, rodzice maja czas dla siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko pozazdrościć takiego szybkiego zasypiania .... moja najedzona leży w łóżeczku i płacze:Smutny::Smutny::Smutny: przy cycku prawie zasnęła, ale tylko przełożona do łóżeczka ryczy:Smutny::Smutny::Smutny: i tak każdego dnia ręcę opadają, już nie wiem jak ją nauczyć żeby po wieczornym karmieniu, położona do łóżeczka (bez ceregeli) zasnęła ....

pocieszające jest tylko to że jak ja jestem z nią sama to popłacze, popłacze i zaśnie, ale zbliża się weekend i Mariusz będzie w domu wieczorem, więc będzie koncert minimum 1,5h :zmartwiony::zmartwiony::zmartwiony:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

U mnie tez cisza zapada, tzn Szymula spi juz od 18.30 (ale jak sie urzeduje od 6. z jedna drzemka...) a Uliska zasypia, albo juz zasnela.
Kaska czemu jak jest M to koncert trwa dlugo? Jesli chcesz faktycznie nauczyc samodzielnego zasypiania poczytaj np Usnij wreszcie lub Jezyk niemowlat gdzie tez jest o tym. Ale z doswiadczen Marcowek 2005 ktore w duzej grupie przechodzily przez to wynika jedno nie warto zaczynac jesli nie ma sie do tego przekonania, jesli po kilku probach wraca sie do starego systemu to szkoda dziecka. Ja od siebie moge dodac ze warto nauczyc, nie wiem czy juz teraz czy jeszcze za chwile, ale procentuje to pozniej caly czas.
Olimpijka cudnego weekendu a potem zarzuc nas fotkami

Odnośnik do komentarza

Ann
Kaska czemu jak jest M to koncert trwa dlugo? Jesli chcesz faktycznie nauczyc samodzielnego zasypiania poczytaj np Usnij wreszcie lub Jezyk niemowlat gdzie tez jest o tym. Ale z doswiadczen Marcowek 2005 ktore w duzej grupie przechodzily przez to wynika jedno nie warto zaczynac jesli nie ma sie do tego przekonania, jesli po kilku probach wraca sie do starego systemu to szkoda dziecka. Ja od siebie moge dodac ze warto nauczyc, nie wiem czy juz teraz czy jeszcze za chwile, ale procentuje to pozniej caly czas.

czasami też się zastanawiam nad tym pytaniem .... mi zazwyczaj po jedzeniu pomarudzi przez jakieś pół godziny i zasypia, a jak jest Mariusz to ona nie wycisza się tylko chce się z nim bawić .... jednak po zabawie też jeszcze długo koncertuje


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Ann
Kaska moze trzeba jej ustawic rytm ze po kapieli to juz tylko jedzenie, wyciszenie i sen, bez zabaw. Dzieci lubia powtarzalne i przewidywalne czynnosci i jak to sie powtarza to sie przyzwyczajaja do tego.

wiesz M chodzi na zmiany do pracy. W tym tygodniu ma na popołudnie, a w następnym na rano. Ja zawsze kąpię małą między 19-20 daję jeść no i ok 21-22 zasypia przy muzyce (włoska donna). Tylko że koncert zawsze musi być:Smutny:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kaska- u mnie Ala zasypia przy karmieniu caly czas ale bylo tak ze jak ja odkladalam do lozeczka to sie budzila i ryczala wiec nawet doszlo do tego ze spala w lozku z nami ale ktoregos dnia sie zawzielam i przez dwie godziny stalam nad nia i czekalam jak sie wykrzyczy i zasnie, nawet moj A sie wsciekal na mnie ze dziecko sie tak wydziera, ale zasnela i teraz jak jak odkladam to otwiera oczy i zasypia dalej
dobrze ze powalczylam z nia poniewaz chyba w szpitalu z takim wyjcem bym sobie w glowe strzelila!!!!!!!!!!
zasypianie przy cycku wciaz jest grane ale z tym nie wiem jak zawalczyc, smoczek chcialam wprowadzic ale jest beee, a dziecku jesc musze dac
moze faktycznie jak sie Ala pobawi z tata to sie tak rozbudzi ze o snie zapomina,

Odnośnik do komentarza

W ktorejs z ksiazek bylo napisane ze z tym zasypianiem przy piersi to tak ze dziecko potem przebudza sie przekladane lub przelozone i krzyk bo jak przysypialo bylo inaczej, ze dorosly tez woli obudzic sie tam gdzie zasnal i miec swiadomosc tego co sie dzieje.
Wiadomo ze nie wybudzi sie jak padlo przy piersi, tylko odklada sie i juz. Niemniej niestety tak sie nie da zawsze, bo piers sie skonczy kiedys.
Szymula teraz zasypia mi wieczornie przy piersi, pada, ew, przebudza sie kiedy go odkladam ale zasypia bo on zawsze tam zasypial (w lozeczku) wiec pewnie przywykl. W dzien (jak spal w domu) staralam sie go klasc takiego spiacego ale przytomnego i kojarzacego co sie dzieje i zasypial w lozeczku.

Odnośnik do komentarza

No ja Ale odkładam do łóżeczka taką na wpół przytomną (staram się żeby nie zasypiała przy cycku - czasem się to uda czasem niestety zaśnie), i rozbudza się jak już ją położę i wtedy bek, stękanie i po jakimś czasie zasypia w dzień tak samo jest.

Moniq już dawno obiecałaś pokazać nam zdjęcia swojego małego mężczyzny :P


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...