Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

nefertete, no to juz wiem o co chodzilo z tymi kamizelkami :) a takie to nawet lubie, myslalam ze chodzi i takie co sa zapinane :lol:

a przez imageshack jak wstawiasz to prosciej jest wkleic link "hotlink for forum (1) " bo on bezposrednio zdjecie wklei i bedzie duze i nie trzeba isc na ich stronke :) i do tego przy wklejaniu zdjecia u nich mozesz je tam wlasnie zmniejszyc, widzialas?? zanimm zatwierdzisz ze chcesz "host-it" to mozesz wybrac rozmiar :) i gotowe :) takim sposobem je na bazaer wklej :)

Odnośnik do komentarza

vvvvvvvvvvvvvvvk vwe+jm m ,l (to byla wiadomosc secjalna od pyzuliny, a teraz kolej na mnie:) ) no wiec witam ciotki klotki:)

zdrowka dla naszych dzieciaczkow przede wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!
madziu ja kupilam pikowana kamizelke, taka puchowa ostatnio w Carefurze, po 20zl! pozniej wkleje fotke:)
slicznego kajtunia widzialam! (a nawet dwoch-dominiczko superowe dzieciaczki, jak tam zachowanie kubusiA?)
u nas remont nadal wolniutko, wylewka w kuchni w toku...
pyzulina bardzo absorbujaca, na szczescie zdrowa :) i nie chce za cholere lezec w wozku! no wiec sadzam ja w gondoli! efekt-spi na siedzaco:):):) ale cala uchachana :) wogole to stwierdzam jedno-im starsze dziecko tym kochansze:), sprawia ogromna radosc swoim zarazajacym smiechem, wyglupami na podlodze,mmm cud, miod i orzeszki:) (ale nie powiem,zeby Pyza byla grzeczna, me(en?)dzi jak zwykle:) )
no to zadzieram kiece i lece , bo moja paskuda chyba glodna:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Wybrałam się na spacerek z Zuzą bo Natalka poszła na zajęcia w szkole, dobrze mi taki spacerek zrobił bo jak mam patrzyc na ten dom to mnie trafia :Płacz::Płacz::Płacz:

KAROLKA trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

OLIMPIJKA super foteczki jaka uśmiechnięta Olimpia

NEFRETETE super zdjęcie

KASKA sił do córci

a czy jest jakaś wiadomośc od AGNIESZKI,co z Alą??????

Odnośnik do komentarza

Nefretete, k8i dzieki wielkie za chec dostosowania godziny spotkania do nas. My jednak nie przyjedziemy, Szym dzis zaczal dzien przed 6, skonczyl niedawno i spal tylko troche ponad godiznke na spacerze. Byl biedny, umeczony i widac ze chyba to juz zebowy czas. Oszczedze wiec dzieciom kolejnych atrakcji, wszak dopiero dzis mielismy pierwszy dzien od dawna takiej domowej "nudy" bez gosci itp. A sama tez nadrobie zaleglosci ktore mam tu i tam. Bawcie sie dobrze a na kolejne spotkanko mam nadzieje juz sie stawimy
Olimpijka super foty, pchnij tę wiosnę do nas, niech zima znika i zabiera smutki

Odnośnik do komentarza

hej
BIODERKA są ok :yes::yes::yes:wszystko dobrze i prawidłowo:yipi::yipi::yipi:
złożyłam podanie i wszystko ok..będę dostawać kasiurke..ale panie (2) były jakieś takie ołowiane żołnierzyki:Oczko: i nic mi więcej nie powiedziały do kiedy mi przysługuje a wolałam sama nie pytać bo jeszcze bym coś palła nie tak:Śmiech: a tak zobaczymy..maja do mnie telefon jak co...bo jeszcze chcą coś liczyć :Zakręcony:

u nas wiaterek ale mimo tego spacerek godzinny udany..choć Wik prawie cały czas lukał oczkami jak 5 zł:Śmiech:

madalenka śliczny Kajtuś..eh..będą laki piszczały :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
olimpia pogoda zajebiaszcza..matko a u nas to jeszcze do wiosny daleko..uroczo Twoja dama wygląda z różową opaską:Oczko:
nefretete jeśli nikt wcześniej się nie zgłosił po kamizelkę to ja bym reflektowała na tą w pasy..a jaka cena??

mój mały śpi ale muszę go delikatnie budzić bo co będzie w nocy robił:confused::confused::confused:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...