Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Jeszcze raz Wam wszystkim dziekuje :) w imieniu mojej najstarszej malej forumowiczki :) Dzieki

Jubilatom dzisiejszym ogromne uściski i caluski i uśmiechu i zdrowia :):Święto::Święto:

Nam niedziele minęła cudownie....restauracyjka,spacerek, kolacyjka, dziecie lulu a my.....:Nieśmiały::Nieśmiały: ahhhhh

Paula, Patusia :) prześłiczne z Was mamuski :) a i ojcowie dzieci przystojni :)

Kronkis :) czuję w moczu że Ty dzisiaj w skowronkach :)

Moniq-kiedy u mnie bedziesz??

nie pamietam kto pytal o kupki :) u nas bez zmian ilość- 1,2 dziennie natomiast jak ja to nazywam są to piramidki bo zwarte i ukladaja sie w pieluszce jak piramidka hehe :)

Odnośnik do komentarza

katiaboss
ftv vvbbb yg6

Wik koniecznie chciał Wam coś napisać:Śmiech:

pewnie pozdrawia:Oczko:

:Śmiech:
dzieki za pozdrowienia moja gajka własnie usypia ostatkiem sił pyskując w łóżeczku czekam az usnoie bo musze pomyc sterte naczyn nastawic pranie odkurzyc wysprzatać oporządzić siebie dziś sama bo M w pracy a przychodzi na 14 niania zaczynami cykla przyzwyczajania małej do Agi ( bo tak ma na imie)

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam z rana

ja na szybko poniewaz dziecko domaga sie mega uwagi, nie dziwie sie marudzeniem, w nocy nie mialala czasu spac

Ann- moja Alka chodzi juz od pewnego czasu w rzeczach 6-9 M i recze ze dlugo w nich nie pochodzi

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Katia- Wik jest absolutnie ogromny.....ale pewnie Ty i mąż równiez do malusich nie należycie :)

Justyna--> to milego Gaji przyzwyczajania do Agi....żeby sie kobity polubily....ja nadal poszukuje niani :)

Ann- u Ciebie to Szymek definitywnie w tate poszedl bo jak juz Katia zauważyła ty drobinka :)

Aniolek--->raz dwa trzy i wyprasowane :) ja lubie ale z tracji ze sama mam trzy prania do poprasowania to pomogę później :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny.

krucze mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie. nie bylam tu chyba z dwa miesiace. jestem teraz w polsce no i bede miec troszke wiecej czasu na internet. do nadrobienia mam ponad 150 stron wiec pewnie nie dam rady. mam nadzieje ze u was wszystko ok i malenstwa chowaja sie dobrze.

buzka i milego dnia:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

martusia
hej dziewczyny.

krucze mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie. nie bylam tu chyba z dwa miesiace. jestem teraz w polsce no i bede miec troszke wiecej czasu na internet. do nadrobienia mam ponad 150 stron wiec pewnie nie dam rady. mam nadzieje ze u was wszystko ok i malenstwa chowaja sie dobrze.

buzka i milego dnia:Uśmiech:

martusia
pamietamy super że znowu z nami jesteś pisz co tam u ciebie i maleństwa

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

hej kobietki

ja się witam i znikam..

Nati wczoraj miała temperaturę 38.2 dzisiaj o stopień mniej...
Dominik marudzi bo jedynki dają w kość jedna dalej się nie przebiła do końca i jest maleńką kłującą kropeczką a już druga się pcha :Padnięty:

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ann- dokladnie z tym metkami to jajo można znieść---> z nexta oliska nosi 9-12 a z avoca 12miesiecy....ma taki sliczny kaszmirowy sweterek wlasnie na 12 miesiecy....a z zary plaszczyk na 12-18 :) heheh i bądź tu mądry....ja się śmieje ze wiekszosc tych rzeczy szyta w koreii, chinach wiec biora pod uwage tamtejsze dzieci a jak wiadomo rozmiarami nie grzeszą heheh

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

starletka
hej kobietki

ja się witam i znikam..

Nati wczoraj miała temperaturę 38.2 dzisiaj o stopień mniej...
Dominik marudzi bo jedynki dają w kość jedna dalej się nie przebiła do końca i jest maleńką kłującą kropeczką a już druga się pcha :Padnięty:

miłego dnia

Zdrowka dla Natalii i sil i cierpliwości dla dominika i dla ciebie kochana :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...