Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam i szybko pare slow

oli, to pierwsze polecam, ale co do tych 22kg to mozesz zapomniec, waga tu nie ma zadnego znaczenia, bo jak dziecko wazy 22kg to juz dawno siedzi przy stole, np Natanek odkad ma 3latka choc moze i wczesniej wiec jakies 12/15kg a nawet wczesniej, juz w krzeselku nie siedzil tylko na takim specjalnym podwyzszeniu, nie wiem jak to sie nazywa :) zaraz pokaze zdjecie :)
mkarasowska, ja tez mysle ze nie powinnas jeszcze tartego jabluszka dawac, ewentualnie takie zdrapane lyzeczka, na papke jak mowila paula :)
madziutek, przyuczaj mala do zasypiania przy kims innym i do nieobecnosci
aniolek, ale ten Twoj urwis zywe dziecko, a racje mialy dziewczyny, Kajtus dominiki juz raczkuje :) moj nie ma zamiaru na razie
ann, zdrowka dla Uliski

u nas chorobsko, nocna pobudka x 5 zapalenie ucha u Natanka, lekarz o 9tej, antybiotyk, syrop na czerwone gardlo.
a u opiekunki drugi chlopczyk wymioty i biegunka, oby i tylko Noah niczego nie zlapal....

Odnośnik do komentarza

A z tym zasypianiem to jest tak, że ja jej nie usypiam, po prostu kłade w łóżeczku, daje pieluszke, nastawiam misia pozytywke, całuje w czółko i ona zazwyczaj tak zasypia bez większych problemów, ale od jutra do łóżeczka będie ją kładł J,a od poniedziałku moja mama, i od lutego butla idzie w ruch i w godzinach porannych będzie dostawała mleko modyfikowane a po południu i w nocy dalej pierś, czeka mnie chyba ciężki początek miesiąca, ale nia ma rady, dobrze że jescze trochę czasu na to wszystko.

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

Madziutek
A z tym zasypianiem to jest tak, że ja jej nie usypiam, po prostu kłade w łóżeczku, daje pieluszke, nastawiam misia pozytywke, całuje w czółko i ona zazwyczaj tak zasypia bez większych problemów, ale od jutra do łóżeczka będie ją kładł J,a od poniedziałku moja mama, i od lutego butla idzie w ruch i w godzinach porannych będzie dostawała mleko modyfikowane a po południu i w nocy dalej pierś, czeka mnie chyba ciężki początek miesiąca, ale nia ma rady, dobrze że jescze trochę czasu na to wszystko.

a dawałas juz wczesniej mleko modyfikowane bo moja tym pluje i tu jest problem

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

inka zagladaj zagladaj...
madalenka gratki dla kuzyna

Madziutek
Patusia
Mada moja Majka też się obraca jak leży na pleckach tzn. jak leży wzdłuż łóżeczka to potem w poprzek, ale kiepsko z przewracaniem z brzuszka na plecki i odwrotnie, ja będę u pediatry w poniedziałek to się dowiem co i jak.

moja Julka wedruje po calym lozku jak jest na plecach, a dzisiaj juz tak calkowicie samiusienka odwraca sie na brzuch :D Jak wyczuje, ze ma pod plecami jakis ukos to z miejsca sie podciaga do siadania, ale nie siedzi pewnie.
kronkiś lec do gina kochana...
patusia23
K8I :brawo::brawo::brawo:dla Patusi

popieram :)
Olimpijka jak ladnie pije z kubeczka :)
Madziutek powodzenia w treningu
mkarasowska ktoras dziewczyna pisala ze ma problem z jablkiem...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

justyna@
Madziutek
A z tym zasypianiem to jest tak, że ja jej nie usypiam, po prostu kłade w łóżeczku, daje pieluszke, nastawiam misia pozytywke, całuje w czółko i ona zazwyczaj tak zasypia bez większych problemów, ale od jutra do łóżeczka będie ją kładł J,a od poniedziałku moja mama, i od lutego butla idzie w ruch i w godzinach porannych będzie dostawała mleko modyfikowane a po południu i w nocy dalej pierś, czeka mnie chyba ciężki początek miesiąca, ale nia ma rady, dobrze że jescze trochę czasu na to wszystko.

a dawałas juz wczesniej mleko modyfikowane bo moja tym pluje i tu jest problem

u mnie to też nie będzie łatwe, na początku dawałam jej troche bebiko to piła bez problemu, ale to była parę razy, a potem wyszła ta skaza, i musi dostawać jak już to tylko mleko dla alergików, mam przepisany nutramigen ale jeszcze nie dawałam, i tak wiem że tego nie będzie chciała i chcę jeszcze pogadać z pediatrą czy nie lepiej bebilon pepti, wiem że będzie ciężko na początku ale musi się nauczyć, ja jak próbuje odciągać pokarm to kiepsko mi idzie, czasami przez godzine z obu piersi naciągne 100ml, więc odciąganie raczej odpada.

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

Madziutek
justyna@
Madziutek
A z tym zasypianiem to jest tak, że ja jej nie usypiam, po prostu kłade w łóżeczku, daje pieluszke, nastawiam misia pozytywke, całuje w czółko i ona zazwyczaj tak zasypia bez większych problemów, ale od jutra do łóżeczka będie ją kładł J,a od poniedziałku moja mama, i od lutego butla idzie w ruch i w godzinach porannych będzie dostawała mleko modyfikowane a po południu i w nocy dalej pierś, czeka mnie chyba ciężki początek miesiąca, ale nia ma rady, dobrze że jescze trochę czasu na to wszystko.

a dawałas juz wczesniej mleko modyfikowane bo moja tym pluje i tu jest problem

u mnie to też nie będzie łatwe, na początku dawałam jej troche bebiko to piła bez problemu, ale to była parę razy, a potem wyszła ta skaza, i musi dostawać jak już to tylko mleko dla alergików, mam przepisany nutramigen ale jeszcze nie dawałam, i tak wiem że tego nie będzie chciała i chcę jeszcze pogadać z pediatrą czy nie lepiej bebilon pepti, wiem że będzie ciężko na początku ale musi się nauczyć, ja jak próbuje odciągać pokarm to kiepsko mi idzie, czasami przez godzine z obu piersi naciągne 100ml, więc odciąganie raczej odpada.
ja teraz faszeruje sie cherbatkami na laktacje i działa odciągam nadmiar i mroze nie mam innego wyjscia moja Gaja nie toleruje sztucznego pokarmu

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
Madziutek
justyna@

a dawałas juz wczesniej mleko modyfikowane bo moja tym pluje i tu jest problem

u mnie to też nie będzie łatwe, na początku dawałam jej troche bebiko to piła bez problemu, ale to była parę razy, a potem wyszła ta skaza, i musi dostawać jak już to tylko mleko dla alergików, mam przepisany nutramigen ale jeszcze nie dawałam, i tak wiem że tego nie będzie chciała i chcę jeszcze pogadać z pediatrą czy nie lepiej bebilon pepti, wiem że będzie ciężko na początku ale musi się nauczyć, ja jak próbuje odciągać pokarm to kiepsko mi idzie, czasami przez godzine z obu piersi naciągne 100ml, więc odciąganie raczej odpada.
ja teraz faszeruje sie cherbatkami na laktacje i działa odciągam nadmiar i mroze nie mam innego wyjscia moja Gaja nie toleruje sztucznego pokarmu

ja mam pokarm, jak zaczynam odciągać to leci bez problemu ale po chwili koniec jak zrobie przerwe to znowu i tak wkoło, po prostu chyba się blokuje na widok laktatora

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

Madziutek
justyna@
Madziutek

u mnie to też nie będzie łatwe, na początku dawałam jej troche bebiko to piła bez problemu, ale to była parę razy, a potem wyszła ta skaza, i musi dostawać jak już to tylko mleko dla alergików, mam przepisany nutramigen ale jeszcze nie dawałam, i tak wiem że tego nie będzie chciała i chcę jeszcze pogadać z pediatrą czy nie lepiej bebilon pepti, wiem że będzie ciężko na początku ale musi się nauczyć, ja jak próbuje odciągać pokarm to kiepsko mi idzie, czasami przez godzine z obu piersi naciągne 100ml, więc odciąganie raczej odpada.
ja teraz faszeruje sie cherbatkami na laktacje i działa odciągam nadmiar i mroze nie mam innego wyjscia moja Gaja nie toleruje sztucznego pokarmu

ja mam pokarm, jak zaczynam odciągać to leci bez problemu ale po chwili koniec jak zrobie przerwe to znowu i tak wkoło, po prostu chyba się blokuje na widok laktatora

ja odciągam ręcznie idzie szybciej i lepiej:Śmiech:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

MADZIUTEK no no to nie wesoło....ale dasz radę powodzenia w treningu:Oczko:

JUSTYNKA@myślę że mała odczuwa to że za niedługo zostanie z opiekunką,ale będzie dobrze zobaczysz,dobranoc spokojnej nocki

MONIK biedny Natanek zdrówka dla niego i oby Noah był zdrowy

a co do usypiania to u Nas wygląda to tak kąpiel,butla kaszki i do łóżeczka i śpi (zasypia sama)

Odnośnik do komentarza

rany,troche doczytałam!!

agnieszka- nie mogę otworzyć poczty na wp od 2 dni,wiec niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy te wiadomości doszły!!a tak bardzo mi zależy na tych informacjach!!wrrr.....a wszystkie skrzynki mam na wp.:Smutny:podjęłąm decyzję,że po poniedziałku ,po wizycie u pediatry idę wszystkie babdania robić prywatnie(będę sie musiała gruuuuuubo zapożyczyć:Szok::Rozgniewany:,ale wszystko zrobię,aby moje dziecko było zdrowe!!).aga czekamy na wieści po jutrzejszej wizycie u ortopedy!!powodzenia!!

ann-brawa dla Szymulka,że tak dzielnie walczy z chorobą!!!a Ulinka może podłapała tą grypę żołądkową!!właśnie dzwoniła moja przyjaciółka odwołać spotkanie,bo zaraziła sie w pracy grypą żołądkową!!(pracuje w takim podobnym zawodzie jak Justyna).zdrówka dla wszystkich i sił dla Ciebie kochana!!ps.dziękuję zalinka do Babkmedica-ceny naprawde konkurencyjne i w miarę blisko od nas!!i naprawde ogromny wybór specjalistów!1super,napewno się przyda!!buźka

happymama-podglądałaś mnie czy jak:Oczko::Oczko::Oczko::Oczko:??normalnie opisałaś moja osobę!!jestem 100% -owa WYRODNA MATKA(ale wyparzam butelki małej 3 razy dziennie;)).

inka-bidulka z tej Twojej majeczki!!rany,mam ochotę ją wyściskać,tak sie kobitka męczy!!i te pieruńskie zastrzyki!!uściskaj księżniczkę ode mnie!!zobaczysz,że te wszystkie złe chwile się już wkrótce skończą!!!jestem z Wami!!

katiaboss-super,że biurko już u Was złóżone!!zaoszczędziliście nerwów i biegania po policji!!piękne zdjęcia na golasa!!!


aaaaa,nie wkleję zdjecia,bo nadal zepsuty program!!wrrrrr..muszę pogonić mojego m,zeby go nareperował!!ale wczoraj wieczorem zjety był czymś innym ;)

przesyłąm kissaki for all
Olimpia-piękna Ta Twoja Olimpijka!!normalnie laleczka!!!!a krzesełka-dla mnie wszystkie wydaja sie tandetne i niestabilne!!bez wyjątku!!widziałam nawet takie za 500 zł na żywo i nie wzięłabym takiego krzesełka za darmo,gdyby ktoś mi je dał!!przecież dziecko ma być w tym bezpieczne,a nie zaraz wylądować na podłodze!!może dzieki Wam znajdę jakiś fajny typ?

madziutek-taka sytuacja i nam się przytrafiła!!myślę,że to będzie niestety coraz częściej sie zdarzać,bo dziecko dorasta i zaczyan rozróźniać osoby,które z nia zostają!!przykro mi,że musiałaś zrezygnowaćze spotkania!!

patusia-jak Natka sie czuje?jak jej brzuszek?

justynka-sił w trwaniu przy Gaji!!

mkarasowska-moja pati to nawet przecierem ze słoiczka pluje!!jabłka nie chce nawet tknąć!dopiero dzisiaj zapodałam jej marchewkę i dolałam nutramigenu kapkę,to wciagnęła 3 łyżki bez mrugnięcia!!myslę,ża pula ma rację!!musiasz zetrzeć jabłko na drobniejsze kawałki!!blender i ja mam ;)

moje dziecko zalicza "raczkowania" ciąg dalszy!skubana podpiera sie na dłoniach,cały tułów jestw górze,noga(na razie jedna)podkulona pod pupą i........cofa sie do tyłu!!jest wkurzona,że jest dalej od pilota niż była przed chwilą!!i oczywiście pluje jednocześnie na wszystkie strony i jest taka uchachana,że aż miło patrzeć!!zaraz wkleję obiecane zdjecie z kółkiem ;)ale na razie mąż nagrywa poczynania naszej "raczkującej" panny;)

paula-jak tam z tym wychowawczym wczoraj?bo nie doczytałam!!udało się?pokażzębulinki Twojej niuni!!please!!!

ala-dziękuję za zaoferowaną pomoc!!!

aniołek,nefretete-pisałyście wcześniej,że Wam źle!!mam nadzieję,że teraz już troszkę lepiej!!

justyna-piękne ściany!!

moniqwczoraj przlookałam Twoich kawalerów!!widzę,że obaj już zarezerwowani!!szkoda,bo czaderscy są Ci Twoi najmłodsi mężczyźni!!

yyyyy!!juz więcej nie pamiętam!!wybaczcie!!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

my dzisiaj bylysmy na szczepieniu, kolejne 180zl poszlooooo w sina dal, ale za to nastepna szczepionka dopiero 19 wrzesnia czyli jak Juleczka skonczy roczek :D

nadal ma bidulka brac zelazo (ma po nim brzydkie kupy wiec i pewnie nieraz brzuszek zaboli) i 10lutego mam powtorzyc jej morfologie, moze juz bedzie po anemii...

a jutro bedziemy jesc pierwsza w zyciu marchewke :D

wiadomosc dla forumowych ciotek od Julki, sama dzisiaj napisala:
" m;p jl5dfrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jjjjjnjvhh ,,,,,,,,,,jjjjj g hbhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 5555555555cfvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvu tev"

jak ktoras z Was rozszyfruje o co chodzi to dajcie znac ;)
ide szykowac malej kapiel...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

nie nadążam, siedzę i nasłuchuję co u Uli licząc że po czopku będzie spała spokojnie i paskudny odruch się uspokoi, B już wyszedł do TV. I oby co najmniej do Jego powrotu było spokojnie
k8i sliczny avatarek, ja chce Was znow zobaczyc na zywo. Brawo dla Patusi
Moniq zdrowka dla Synka
VeAnn niech ta anemia mija szybciutko
Madziutek oby taki stres już Ci sie nie przydarzyl
mkarasowska mysle ze na drobne kawalki jest jeszcze za wczesnie
Inka sił i zdróweczka

wszystkie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

aga niestety nie dostałąm maila z tymi linkami :(

veann-taaaa myślę,że Twoja Julka mówi nam cioteczki jesteście the best ;)

Moniq-zdrowia dla maluszków!!

patusia-sie wie ;)cała prawda o patusiach ;)

ann- zdrówka dla Węgielka!

a moja mała coś pokasływać zaczyna i kicha jak najęta!!!buuuu!!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...