Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

Oli dzisiaj sprawiła że wstałam niewyspana :( budzila sie 4 razy bo jej SMOCZEK pod glowe, pod plecy albo po prostu wypadl......wrrrrrrr. Ale jak sie czlowiek rozleniwil ze 12h nocka bez pobudek to teraz mam ;)

Aniolek-brawa dla K za wanienkowy debiut,
Moniq- noż kurczze przepraszam ale wczoraj zakret bylam i tepa dzida normalnie.....wybacz :)
Patusia-i ja indywidualistka i nie lubie mieszac sie z tlumem :) :Spoko: Dawaj prasowanko-ja tam lubie rozczulac sie nad kantami :)
Justyna-Jajecznice je mój mąż ja nie jadam czegoś co wygladem mi sie źle kojarzy hehehe
Nefretete-w piatek wygrywam (hihihi) 70mln euro w milionerach i od razu na lepszy humor sprawiam Ci wypadzik na Mauritius....oj tam to czlowiek wypoczywa i ładuje akumuulatory......jeny normalnie jakbyśmy tą kasę zgarnęli to chyba odrazu na zawał bym zeszła .......aha Inka podpytaj mamę o 5 licz od 1-50 i 2 dodatkowe od 1-9 wiem że ona ma szczęście w grach liczbowych to ja bym skorzystała ;) ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza

dzisiaj czeka mnie wizyta hydraulika...........tego to ja nie lubie bo zawsze sie musze klocic kto posprzata ten burdel ..........a najlatwiej po ang przychodza niecenzuralne slowa ............. trzymajcie za niego kciuki żyby mnie facet nie wkurzyl bo wyleci przez bakkon ktorego nie mam :|)

Odnośnik do komentarza

ostatnio pisze po 3 posty pod rzad wiec zeby tradycja byla tradycja to jeszcze jeden............................w lutym nasze co poniektore dzieci maja szczepienia na 6 miesiecy...rany 6miesiecy !!!! dobrze że tylko po dzieciach widac ze czas płynie nieublaganie bo po nas to ni huhu :) ;) :Spoko::Spoko::Szok::Szok:

Odnośnik do komentarza

OLIMPIJKA wiem wiem Ty lubisz prasowac:Oczko:zaraz wyśle:Oczko:nie chodzi o to żeby wyróżniac się z tłumu ale o to dlaczego ktoś ma uszczęśliwiac mnie i moje dziecko na siłę to wolny kraj i mam prawo wybrac w co ubiorę swoją córkę a zwłaszcza że ona jak szczypiorek założe jej to i od razu mogę ją wysłac na pole niech straszy:Śmiech:
kciuki za hydraulika :Oczko:

no i moje dziecko się naspało trzeba ją karmic wózek i heja na spacer

Odnośnik do komentarza

Patusia-no juz pominelam fakt wygladu w tych workach........poprasowane :) dzieki....buzki

Skoro moja to:
- niech zdrowie dopisuje,
- niech hydraulik nic nie spsuje,
- niech nam dzieci radość sprawią,
- niech forumowiczki sie z partnerami rozprawią :) buziaki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

też spadam na spacer...

moje dziecko siedzi z babcia w łózku cd... przewraca się na boki... nawijka po chińksu zapodawana jest od samego rana... ja pierdziu moje dziecko non stop się rusza :Szok: no ani na chwilę spokojnie nie poleży :D oooo wrzask bo na brzuchu hehehehhe

oki ubieram się bo on chyba śpiący to z nim wyskoczę:D

do potem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Witam i ja :) Urodzinki mojego malza udane.fajnie spedzilismy poniedzialkowy wieczor, na szczescie Amelka grzecznie spala( nie to co teraz),wlasnie sie obudzila. Wczoraj robilismy zamiane na komody z moja tesciowa i nawet sie udalo upchać rzeczy Amelki, ona chyba potrzebuje szafy trzydrzwiowej:Padnięty::Padnięty::Padnięty: Wczoraj zasuwalam na drugi koniec miasta po mleko. Nie rozumiem tego dlaczego Bebilon w kazdym sklepie kosztuje inaczej.A najtanszy jest wlasnie tam, a ja mieszkam na takim odludziu.
Przepraszam ze nie nadrabiam ale normalnie nie jest to mozliwe.:Nieśmiały:M wraca juz z pracy:yipi: to sobie troche odpoczne :D Buziaczki

Odnośnik do komentarza

Gosia- pozazdrościc ze zaraz męża bedziesz miala w domku....mój niestety albo i stety zaczal dzisiaj duuuzzzyyy kontrakt i bedzie wracal pozno..;( buuuuu a komody cos wiem o tym...oliska pomalu zapelnila swoja i teraz zaczyna zaychac nam nasza również

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak wyrzucalam rzeczy malej to normalnie sie zlapalam za glowe ile ona tego ma:Szok:Z 4 szuflad zrobilo sie 6 ale to i tak malo. Za chwile idziemy z M do fotografa bo jeszcze nie wymienil dowodu i troche go postraszylam kara 5000 zł za uchylaniesie od obowiazku wymiany.:Oczko::Oczko:

Odnośnik do komentarza

hej :oops: ... mogę ??:oops: (czytaj: czaję się po tak długiej nieobecności)...
ostatnio mam non-stop *&%^^*&)(_@ humor i nie mam na nic czasu ani siły, nie chciałam smęcić na forum, ale jednak babolki Wasza obecnosc mi pomaga w takich chwilach więc... mogę :oops: ??

a tak w ogóle to planuję nadrobić zaległości dokładnie od 374 str, ciężko będzie, ale nie opuszczę ani jednego posta :D

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

..::VeAnN::..
hej :oops: ... mogę ??:oops: (czytaj: czaję się po tak długiej nieobecności)...
ostatnio mam non-stop *&%^^*&)(_@ humor i nie mam na nic czasu ani siły, nie chciałam smęcić na forum, ale jednak babolki Wasza obecnosc mi pomaga w takich chwilach więc... mogę :oops: ??

a tak w ogóle to planuję nadrobić zaległości dokładnie od 374 str, ciężko będzie, ale nie opuszczę ani jednego posta :D

zapraszamy zapraszamy:Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Oczko::Oczko::Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

justyna, u mnie ostatnio juz nie ma takich kup od szyji do pięt ale często takie bywały. Wszystko się zmieniło jak zaczęła jeść marchewkę i jabłko. Już nic nie wypływa :)
madalenka, super jak możesz wypić kawę dla przyjemności a nie z konieczności :)

chciałabym zacząć dawać Zuzce obiadki popołudniu zamiast mleka tylko nie wiem od czego zacząć. Czy kupić zupki w słoiczkach czy gotować ziemniaka z marchewką itp. Dajcie znać jak robiłyscie ze starszymi dziećmi albo jak teraz z Maluszkami te które już dają obiadki.

http://www.suwaczek.pl/cache/62866aa74e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/726b9ca3f8.png

Odnośnik do komentarza

hej vean

Wreszcie sie odezwalas....dawaj co boli a juz my sie z tym rozprawimy :)

Oliska je wszystko, zupki deserki jogurciki danona kaszki,kleiki generalnie co mam akurat i co mi w reke wpada :) ale jedno jest stale--->4 butelki po 5 miarek mleczka na dobe obowiazkowo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...