Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ULAALALALALALA wpadlam i stronke zgarniam............

I have a dream that our little childrens will one day live in a nation where they will not be judged by the color of their skin but by the content of their character....................M.L.K

żeby świat był kolorowy :)

Odnośnik do komentarza

Dominika
Olimpia - szcęśliwego lotu!!!

Inka - buziaki dla Majeczki, Kuba 5-miesieczny miał obturacyjne zapalenie oskrzeli :( Wiem, co przeżywasz, ja Ci powiem, ze wtedy miałąm sesję, a na dodatek szef nie chciał mi dać wolnego w pracy, nie spałam po całych nocach, bo się dusił fle=gmą, jak widział pielęgniarkę z zastrzykiem, to ryczał i tak się wił, ze ledwo go trzymałam, aż nie chcę sobie tego przypominać. Siedziała z nim moja mama, bo był u niej przez ten czas i ja tam mieszkałąm, bo u nas nie mieliśmy ogrzewania wtedy. Trzymaj sie i mocno ucałuj Majeczkę !

Dziekuje i wspolczuje........mialas przejscia kobito :(

Odnośnik do komentarza

My juz po odwiedzinach dziadków -jakos mi humor poprawili:) i po zastrzyku-oczywsie był płacz-ale nie najgorszy:)oje sie jednak co to bedzie po paru....chyba tez znienawidzi pielęgniarki jak Kubuś Dominiki:)
Mada-chyba cos jest w piosenkach o żabkach bo moja Maja przepada wręcz zwłaszcza za jedna-dobrze ze jeszcze nie wie co to fałsz:) i jakos mnie słucha:)Ale jak tylko zaczynam spiewac to wywija z radosci nogami na prawo i lewo
Ann- zdrówka dla Szymusia, Po Mai w zasadzie tez nie widac ze chora-bo nie jest jakos specjlanie osłabiona tlyko strasznie kaszle, ale zadowolenia z zycia pozostało:)
Agnieszka-trzymam kciuki za pomyślna aklimatyzacje córci w nowym pokoju
Dominika-ale zwinny Kajecik-ojjjj to koniec ze spokojem i chyba musisz zaczac zabezpieczac kanty:)
Gosia-a mnie wrecz namawiała lekarka która była zastepca ordynatora bym wypisała dziecko na własne zadanie, by sie nie zaraziła niczym(co sie nie udało) bo jest za mała!!!W wiekszosci wypadków to tak sie nazywa "na własne żadanie"-ale tylko dlatego ze leczenie jest w toku, wiec szpital nie da wypisu bez Twojego podpisu-zupełnie nie wiem czemu ta durna baba strzeliła Ci takie kazanie....tez bym za te korale ja chciala chwycic:P:Śmiech:
Olimpia- spokojnego lotu do domku

Dorej nocy Babeczki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

paula00-25
ANN Bo to taka zdrowa i najlepsza moim zdaniem różnica wieku jeśli ktoś planuje mieć dwójkę dzieciaczków - GRATULACJE !!!:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

rozrzut drugich porodow jest spory bo od lutego 2006 do lipca 2008 (liczac te co juz), niemniej 19 drugich porodow za nami (Marcóweczkami) a dwa przed nami (i na tym nie koniec) :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Ann usmiech masz racje od ucha do ucha............................przekaż proszę marcóweczkom gratulacje że się powiekszają :) a tej co dzisiaj urodzila duzo duzo zdrowka....w dzien babci jak milo zostac babcia kolejny raz wlasnie w taki dzien,

Paula-moj ulubiony M L King

Inka-czary mary hokus pokus niech ten wirus oszust zniknie......buuuuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza

wszystkim nie odpisze bo sie dzis postaralyscie!!! ale najwazniejsze:
inka zdrowka dla Majeczki!!! i sil dla Ciebie!!
gosia, jak dobrze, ze wrocilas, swoje juz przeszlas wiec home sweet home!!!
dominika, kurcze ale ten Twoj Kajtus pedzi, jak szalony!!! nie za szybko?? tak bardzo chce braci dobgonic???? ;)
ja tez myslalam ze to piosenka o zebach!!! oto co robi brak polskiej czcionki :)
ann, dobrze, ze juz sie wysuszyliscie :)
olimpia, jak fajnie ze juz jutro bedziesz z usmiechem!!! i jaka piekna dedykacja pana Martina ;)

a poza tym

justyna@
Agnieszka31
Justynko- dzisiaj bedzie pierwsza noc, choc ja sie nie obawiam o Ale ale raczej o siebie, w nocy mam jeszcze 3 karmienia plus zabawa Ali i moge nie wytrzymac, idealem byloby karmienie i lulu nawet te 3 razy ale bez tych jej igraszek
i jeszcze gdziej okolo7 rano Ala sie budzi i zawsze biore ja do lozka swojego i tam troche pogada, czasami daje ja do jej lozeczka i bawi sie pod karuzela ale pozniej spi z nami nawet 2 godziny, i nie wiem co z tym fantem zrobic
zreszta wyjdzie w praniu

dokladnie, wyjdzie w praniu ale bedzie dobrze

ja jescze sie boje na noc zostawiać ja sama moze jestem nad opiekuńcza bboje sie że zmarznie ale głupia ze mnie baba:duren:
a w czym spia Wasze malenstwa?? u nas kroluje spiworek, wiecie taki jak chcialysmy kupic dla Kajtusia bloomoo

Agnieszka31
to ja sie boje ze narzuci sobie cos na glowe i nie bedzie mogla oddychac wiec dzisiaj bedzie spala w spiworku i bez zadnych zabawek, tez glupia jestem

Noah narzuca sobie pieluche i bez tego nie zasnie!!! tak samo robil Natanek :) i bez elektronicznej niani ich wychowuje tylko z moimi uszami :lol:

justyna@
Agnieszka31
i z zegarkiem w reku, pol godziny o koniec spania, dziennie spi okolo 2-2.5 godzin, w zaleznosci ile na spacerze jestesmy

moja śpi tak 4 razy po 30 no czasami 40 min ale za to w nocy jak usnie o 21 to z przerwami na dwa karmienia śpi do 8 czasami do 8 30 widocznie takie drzemki w dzień naszym pociechom wystarczają
u nas Noah spi 3 razy dziennie, rano godzinke niecala, po poludniu jakies dwie czasem nawet 3 a wieczorkiem tez niecala jedna

Agnieszka31
Gosia- ja bym napisale czego tej pani brakuje ale podobno sa tutaj jakies punkty karne wiec sie leeeeeedwo powstrzymuje, ale mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze kobita jest @#$%&

moglas napisac, nie dostalabys bana przynajmniej nie ode mnie, tym bardziej ze taki babsztyl to zupelnie uzasadnione!!!

i to tyle co zdazylam nadrobic :duren:
a u nas wszystko po staremu :)

Odnośnik do komentarza

paula, nowy avatarek :)
super

oj, wiesz pewnie ze sie przyzwyczailam, to jest chyba najsmutniejsze, ze po zaledwie paru dniach ma czlowiek wrazenie ze wcale nie byl na urlopie :( ale takie zycie :)

ja tez zapomnialam, gratki nowych zabkow, a co do zabkow, tutaj jakos sie tak o nie nie dba jak w Pl, tzn owszem, szczorkuje sie itd ale jakos bez wielkiego zamieszania, np Natanek dostal szczoreczke jak mial niecaly roczek
moze pomyslicie ze to zaniedbanie ale jakos pytalam wkolo znajomych i nikt od pierwszego zabka nie czyscil (myl)

Odnośnik do komentarza

Paula-sliczny avatarek!!!!!jak kolorowo:):)
Moniq- i u nas śpiworek na TOPie:)...ale własnie nie dalej jak przed chwila zamówiłam wypełnieie do pościeli:) i jeszcze pare pierdólek dla Mai-ojj zdziwi sie mezus jak przyjdzie biling z banku:)hehe
Teraz to juz zmykam na dobre:):)
KOLOROWYCH MAMUSIE A PRZEDE WSZYSTKIM DZIDZIUSIE:)
A tu jeszcze moj skarb:)
http://images33.fotosik.pl/115/7818b854b5a0e41cm.jpg
http://images31.fotosik.pl/115/3ad63b2d2916a567m.jpg
http://images33.fotosik.pl/115/01fb71a04a82ce48m.jpg

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...