Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie muszę uciekać, jadę odebrać zdjęcia i albumy kupić bo trzeba zrobić jakiś prezent na Dzień BAbci i Dziadka, zamówiłam kalendarze ale musiałam je zareklamować bo bardzo brzydkie zdjęcia wyszły na nich i sprzedawca powiedział że nie poprawi bo i tak nie zadowoli mojej potrzeby jakości :Wściekły:, więc zwrócił mi kasę i muszę kombinować teraz coś na szybko.
A z czasem szok, ostatnio non stop mi go brakuje, J też ciągle w biegu, oczywiście w pierwszej kolejności Maja więc potem trzeba nadgonić ...:duren:

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

PAULA normalnie super że pijecie już normalne mleczko :Śmiech::brawo:córci zupka smakowała brokuły sama lubię:Oczko:a mija Zuzia jak tylko wejdzie do kuchni to rusza buźką i języczkiem jakby chciała powiedzieć am am i jest zadowolona bo wie że dostanie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam
My dziś mieliśmy jakiś długi dzień rano byłam u lekarza z małą na szczepieniu, zdrowa waży prawie 6 kg, trochę mało jak dla mnie ale lekarz mówił ze jest ok. Zuzia była bardzo dzielna i nie płakała na szczepieniu, później odwiedziłam centrum handlowe, pochodziłam troszkę z Zuzią po sklepach. Do domu dotarłam około 14 nakarmiłam mała i poszłyśmy spać i dwie bite godziny sobie pospałyśmy :Uśmiech:.
A tera troszkę nadrobie

Odnośnik do komentarza

paula00-25
Witam się i lecę nadrabiać stronki:Śmiech:
U nas dziś pochmurnie ale i tak wyjechałyśmy bo trzeba było mleczko dla mojej córci kupić.
Aaaaaaaaa, miałam wam mówić:
ZERO KROSTEK, ZERO ALERGII, PIJEMY ZWYKŁE MLECZKO :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

:brawo::brawo:
Madziutek sliczna twoja córcia
justyna juz po wizycie księdza??
Happymama ja bez pralki nie wyobrażam sobie życia i ci współczuje
Ann mam nadzieje ze bez problemu sie dostaniecie do wybranego przeczkola, trzymamy za was kciuki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...