Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gośka
Patusiu smacznego
No wlaśnie chyba nie, moja mama parę godzin zajmie się mała ale kąpanie itp, to raczej nie wchodzi w grę, bo ma sparaliżowaną rękę.

Gosiu mam nadzieję że uda Wam się znaleśc rozwiązanie i pójdziecie jednak razem na wesele

Odnośnik do komentarza

witam,

wczoraj o 12 zadzwonily do mnie panie ze zlobka zebym wziela bartka do lekarza ze wzgledu na to na ustach. poweidzialy ze to impetigo (liszajec) i to zarazliwe. na nic tlumaczenia im ze wiem iz to od czekolady bo jak w sobote dalam bartusiowi malego batonika to po godzinie mu wyszlo. no ale wzielam go do lekarza i okazalo sie ze to nie liszajec tylko reakcja na jedzenie.
na wszelki wypadek bartus dzis w domu z moja siostra ale jutro juz pojdzie do zlobka.
zadzwonilam wlasnie do pani ze zlobka by powiedziec ze to nie liszajec i bartek jutro wraca to ona na to ze to na pewno liszajec i pyta czy bylam u polskiego czy irlandzkiego lekarza :Zły::Zły: powiedzialam ze u irlandzkiego. a ona uparcie ze to liszajec bo mial pecherzyki kolo ust a ja na to ze to nie pecherzyki byly tylko wazelina i kawalki jedzenia a ze one nie myja mu dokladnie buzi to juz nie moja wina....:Zły::Zły: ale jestm zla.....

Odnośnik do komentarza

martusia
witam,

wczoraj o 12 zadzwonily do mnie panie ze zlobka zebym wziela bartka do lekarza ze wzgledu na to na ustach. poweidzialy ze to impetigo (liszajec) i to zarazliwe. na nic tlumaczenia im ze wiem iz to od czekolady bo jak w sobote dalam bartusiowi malego batonika to po godzinie mu wyszlo. no ale wzielam go do lekarza i okazalo sie ze to nie liszajec tylko reakcja na jedzenie.
na wszelki wypadek bartus dzis w domu z moja siostra ale jutro juz pojdzie do zlobka.
zadzwonilam wlasnie do pani ze zlobka by powiedziec ze to nie liszajec i bartek jutro wraca to ona na to ze to na pewno liszajec i pyta czy bylam u polskiego czy irlandzkiego lekarza :Zły::Zły: powiedzialam ze u irlandzkiego. a ona uparcie ze to liszajec bo mial pecherzyki kolo ust a ja na to ze to nie pecherzyki byly tylko wazelina i kawalki jedzenia a ze one nie myja mu dokladnie buzi to juz nie moja wina....:Zły::Zły: ale jestm zla.....

Martusia współczuje takich przeżyc ale mam nadzieję że wszystko ułoży

Odnośnik do komentarza

Hej

Maduś wypoczywaj póki urlop i powodzenia w nowej pracy! Aż bije radość z Twoich postów :36_2_25:

Patusiu
fajny nowy lokator, ale Zuzia jeszcze fajniejsza ;))

Martusiu
współczuję przeprawy z paniami w żłobku, może weź jakieś zaświadczenie na piśmie od lekarza, że to alergia, nie liszajec... Ściskam i dużo siłek!!! (I chyba musi Bartuś zrezygnować z czekolady)

Ann
miłego wyjazdu! Kiedy wyjeżdżasz (bo chyba przeoczyłam termin, jeśli o nim pisałaś)?

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

Kronkis- mam nadzieje ze AZS minie szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!buziaki dla Was!!!

Mada- odpoczywaj kobito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANn- wydluzenia doby zycze

Ala wczoraj na szczepieniu, waga 14.5kg, lekarka nie wierzyla ze w ciagu 6 tygodni przytyla 1.5kg, zreszta ja tez nie, w sumie wiele nie zjada, trzy posilki i jakis jogurt w miedzyczasie wiec gdzie mam do 5 posilkow dziennie,
chcialam kupic wozek podwojny taki jaki ma Inka, ale bez sensu jak przednie siedzisko dla starszego dziecka jest do max.15kg,
Pierozek tez ladnie przybiera na wadze, na plusie kilogram mimo ze strasznie ulewa, w sumie caly czas ulewa mimo odbicia i trzymania w pionie, taki chyba jego urok,

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Radosc- dziekuje bardzo, choc nie wiem czy nie zaczac sie martwic ze z Ali bedzie grubasek, jak pisalam duzo nie je, slodycze tez sa ograniczane a mimo to waga sluszna
Pierozek zaczyna cwaniakowac jak tu sie znalezc na raczkach i blizej cycka, ale nie daje sie, hihihi

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:)
Agus-no pieknie rzeczywiscie Alunia waży, Milenka tez z tych ulewajacych, ale najwazniejsze ze przybierają na wadze:)
Mada-fajnie z tymi konikami masz:), owocnej nauki:)
Kronkis-jak tam Pyzulinka z uczuleniem?
Moniq-ucałuj Natanka-zz mnie ciary przechodza gdy czytam o wszelkich kontuzjach z paznkciami-sama zatrzasnełam sobie kiedys drzwi od auta apalec został pomiedzy....brrrr,super ze prysznic chula;)
Ann-chwili wytchnienia:):)
Patusia-ale mi zrobilas ochote na gołabki

A ja musze Wam sie pchwalic ze znow zostałam ciocia-moja siostra dzis rano urdzila synka(tez był niespodzianką)tak bardzo sie ciesze ze jest juz po-no i co zabawne przerwała pasmo dziewcząt w rodzinie (bo moja babcia ma juz 8 prawnuczek, no i wreszcie jednego prawnuczka).Mateuszek wazyl 3300 i mierzyl 55 cm:yipi:

Popoludniu wybywamy z dziewczynkami do przyjaciół wiec pewnie dzis juz nie zagladne
Milego popoludnia!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki

wszystkim Wam baaaardzo dziekuje za wsparcie z Waszej strony:), madziu jesli mozesz podeslij mi prosze liste masci :) (kronkwilia@interia.pl), z gory dziekuje:)

k8i bardzo dziekuje za pomoc, starletce za to,ze zawsze jest ze mna :)

aga Ala ladnie wazy, Pyzulinka 14 700 a tez baaardzo malo je:)
inka sliczne fotki, gratuluje siostrze!!!
gosiu oby u Ciebie bylo lepiej! a moze mama odpusc sobie kapanie (jeden dzien nic sie nie stanie) i jednak zostanie z wnuczusia? a praca i jej pisaniem sie nie martw, grunt to walczyc do konca (juz ja cos o tym wiem hihihi, walczylam 2 lata:) )
aniu czasu dla Ciebie!!!
justys tesnknie za Toba
anulka jak wyniki badan?

Pyzulinka troszke lepiej, zaczerwienione miejsca przybladly,ale zostaly plamki (jakby blizny), narazie smarujemy i ograniczamy mleczko, niestety jest troszke przeziebiona,jesli do czwartku leki nie zadzialaja to idziemy do lekarza.
Ja chodze sobie na areobik i odreagowuje wszystkie smutki, ktorych ostatnio nie brakuje:(, moze kiedys bedzie lepiej...
zycze Wam kochane milego dniA

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

witam wtorkowo

agnieszka, ladna waga Ali, przy moim chudzielcu 10850 to duza roznica, zreszta moje dzieci (nie wiem po im) nie sa zbyt ciezkie :D te 15kg siedziska w podwojnym wozku, ubawilam sie czytajac bo Natanek wazyl 15kg jak mial troche ponad trzy lata :D :lol:

ineczko, gratki siostrzenca!!!!!!

mada, jak milo znowu Cie czytac!!!!

k8i, dzie jestes kochana??

justyna, hop, hop????????????!!!!!!!!!!!!!!! martwie sie!!

anulka, jak po badaniach??? dawaj wyniki!!

gosiu, witaj moja droga, dawn Cie nie bylo!! tez mysle ze kapiel mozesz odpuscic, wiesz, nie wiem jak Wy robicie w PL ale moje dzieci biora prysznic lub kapiel dwa trzy razy w tygodniu, nie wicej :D

starletka, jak palec??

ja tez, jak bylam mala to tata przytrzasnal mi palec drzwiami samochodu, do dzis mam lekko zdeformowany palec, Natanek juz dobrze ale paznokiec pewnie zejdzie...

ide na New Idola :D a jutro do pracy bo potem wolne do poniedzialku

Odnośnik do komentarza

Kronkiś Twoja Pyzulinka też waga :36_2_25: Ja w ogóle nie widzę tych kg u dzieciaczków, u takich bobasków owszem, ale teraz już nie... Nio chyba, że na golaska :Oczko:
Życzę Ci kochana poprawy humorku i lepszych dni, cieszę się, że plamki Małej schodzą, wszysko zejdzie i będzie ok, tylko niestety na takie sprawy skórne to zawsze czasu trzeba... Ściskam Cię :Kiss of love:

Moniq, Starletko
jak też mam środkowy palce krzywy zdeformowany troszkę przy paznokciu, zderzenie w drzwiami :glass:

Zmęczona jestem, dzień intensywny i takiż sam przede mną jutro... Piotruś już w domku, cieszę się ogromnie :)))

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...