Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Witam już po pracy pogoda masakryczna pada słońce świeci wieje śnieg :36_2_24:(w pracy ok )

ANIOŁKU jakoś doszłam ale było ciężko

ANULKA zdrówka dla Was

MONIK dla Was też zdrówka co za paskudztwo Was dopadło

KATIA gra to KOT W BUTACH FIRMA GRANNA

STARLETKO Witaj co u Was?????

JUSTYNKA hop hop gdzie jesteś?????????

Zajrzę później teraz idę ogarnąc co nie co

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

monikouette
wrocilam od lekarza, dala mi 3 dni zwolnienia z racji pieknej GRYPY jaka zlapalam
jeszcze nie wiem czy wezme to zwolnienie...
uciekam po dzieci do przedszkola, jakos sie musze tam doczolgac :lol:

3 dni (u nas by powiedzieli że to na kaca 3 dni zwolnienia) a tak w ogóle Monik jak to grypa proszę nie lekceważ tego Kochana zdrówka

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Anulka- ale chyba nie tej kalendarzowej????hihihi

a co sie dzieje????katar????
katar i kaszel do 12 a po 12 wpadł na pomysł, że sobie włoży w ucho antenkę od radia od auta zdalnie sterowanego i byłam na ostrym dyżurze laryngologicznym.

Na szczęście tylko zraniona błona bębenkowa, maść z antybiotykiem. Niewiele brakowało a trzeba by błonę łatać.

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Anulka
Agnieszka31
Anulka- ale chyba nie tej kalendarzowej????hihihi

a co sie dzieje????katar????
katar i kaszel do 12 a po 12 wpadł na pomysł, że sobie włoży w ucho antenkę od radia od auta zdalnie sterowanego i byłam na ostrym dyżurze laryngologicznym.

Na szczęście tylko zraniona błona bębenkowa, maść z antybiotykiem. Niewiele brakowało a trzeba by błonę łatać.

ANULKA aż mi ciarki przeszły dobrze że nic poważnego się nie stało

Odnośnik do komentarza

Anulko-o matko,ale mialas przezycia...ciesze sie ze wszystko sie dobrze zakonczyło-zdrówka dla Mikołajka

Ja tez mowie dobranoc-zasiadam z deska do seriali;)...zwłaszcza ze K jeszcze nie ma ....ciekawe tlyko kiedy Maja sobie zasnie bo z jej pokoju rozlega sie "gdzie jest Maja?"hihi-ciekawe komu sie chowa
dobrej nocki dziewczynki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

dzieki za troske kochane!!
zmykam do lozka walczyc z choroba, choc goraczka juz nieco spadla ale i sily odeszly razem z nia
Noas robi nawrot goraczki ale po rozmowie z lekarzem (ten sam co w piatek) doszlismy do wniosku ze to Noas zlapal grype i od niego sie zarazilam, wiec poki co niewiele mozna zrobic poza podawaniem naprzemiennie dwoch lekow na goraczke, syropu wykrztusnego i sprayu do nosa, no a jak znam zycie to jutro juz nie bedzie mial goraczki.
zupelnie jak Natanek ktory mial grype w tym samym wieku (18 miesiecy) dwa dni goraczki 39/40st a potem tylko krotkie nawrot i po niecalym tygodniu bylo po chorobie...
zeby sie tylko pozostali faceci nie zarazili bo juz calkiem oszaleje :lup:

anulka, alez mialas przejscia, dobrze ze nic pwaznego sie nie stalo...

a co do tych 3 dni, to we Fr czesto daja trzy dni chyba ze cos powaznego, a 3 dni dlatego ze jesli na chorobowym zwracaja ci jakas kase to te pierwsze trzy dni przepadaja... wiec symulatorzy sie zniechecaja i ich nie biora... a jak ktos naprawde chory to po trzech dniach wroci po przedluzenie...
a ja jakbym poszla do lekarza w sobote to bym dostala 5 dni zwolnienia tzn sobota-sroda

dobra, nie zasmiecam, lece, jutro jeszcze chyba zostane w domu ale we srode pojde do pracy... pa pa :Kiss of love:

stronke zgarnelam to raczej bez niespodzianek
ZA ZDROWIE NASZYCH MALUCHOW I NASZE
ZA WIOSNE
ZA SLONCE I ZA OPTYMIZM

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Anulka- brak slow co te dzieciaki wymysla, moge sie tylko domyslec co przezylas, tule mocno!!!!!

Moniq- zdrowiej z Noasiem!!!!!!!!!!!!!!!!podobno chorobsko zlapane od dziecka jest najgorsze!!!! trzyma sie doroslego ze hoho, wiec zdrowia zycze

Ala spi po nurofenie, niewiele zjadla wiec upojna noc przede mna, choc w sumie zawsze mam upojne, hihi

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie cieplutko i zycze zdrowka potrzebujacym!!

a jednak nie poszlam do pracy ale jutro ide

cala noc przekaszlalam w duecie z Noasiem, idziemy w parze, temp, goraczka kaszel...
mnie tak to trzepnelo to sobie moge wyobrazic tylko jak jego powalilo
boli mnie wiec gardlo od kaszlu i glowa od kaaru co sie pojawil no ale nie mam juz goraczki

za t sil mam tyle co cierpliwosci i dzis dzien z Noasiem w domu bo jestem na silach sie nim zajac ale nie mam absolutnie cierpluiwosci wiec tylko zaciskam zeb zeby nie podniesc glosu na byle bzdure, bo wszystkim wiadomo ze chory facet to katorga i chory maly facet to tak samo. a juz chora mama z chorym malym facetem to calkiem idzie sie powiesic :lol:

ineczko, zdrowka dla Was!!
ja ide zrobic sobie pierwsza od soboty kawe

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas wszystko w porządku tylko weny brak na pisanie. Podczytuje tylko od czasu do czasu. Ząb leczymy kanałowo, Amelka zdrowa i coraz większy brojek.Za tydzień idziemy na ostatnie szczepienie i koniec do 5 roku życia.
Anulka dobrze że Mikiemu nic się nie stało poważnego.
Moniq zdrowia dla Waszej rodzinki
Inka oby nic poważnego
Na temat pogody nic nie powiem:ehhhhhh::Real mad:
Milego dnia

Odnośnik do komentarza

witam witam!
na początek:
anulka-wpółczuje wczorajszych przeżyć!cieszę się,ze Mikiemu jednak nic poważniejszego sie nie stało.trzymaj się dzielnie kochana mamo!
moniq-ZDROWIA ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA!dla Ciebie i Noasia.trzymam kciuki,aby K I natanek nie podłapali dziadostwa zwanego grypą!
ineczko-i Wam zdrówka.oby Milci szybko katar minął i nie rozprzestrzenił się bardziej.
ann,agnieszko-dziękuję za cudowne spotkanie!cały czas jestem pod wrażeniem sobotniego popołudnia:)
gosiu-oby ząb został szybko wyleczony ( nie zazdroszczę).
aniołku-i Tobie zdróweńka i sił na ten cięższy okres w pracy.
olimpia-tak sie cieszę,ze przylatujesz.ja juz zaklepałam samochód w razie co na 19(gdyby trzeba było gdzieś podjechać).
radości-śniłaś mi sie niedawno ;)prezentowałaś mi swoje meble i powiedziałaś,ze sprzedasz mi je po niższej cenie ,w ramach znajomości z parentinga:):)heheheheh normalnie aż sie popłakałam ze śmiechu jak się obudziłam :)
agnieszka-a co sie Alusi dzieje?dlaczego tak gorączkuje?zęby jakieś?czy to raczej efekt sobotniej bieganiny podwórzowej?uściskaj Alison.
nefre-jak zdrowie?lepiej sie juz macie z Wercia?daj znać czy żyjesz?bo wysyłam smsy z netu do Ciebie ale chyba nie dochodzą?

wszem i wobec powiem,że widziałam (bo nie słyszałam :() piękne zdjęcia i filmiki Waszych cudnych pociech. mam nadzieję,że kiedyś usłyszę i zobaczę wszystkie na żywca :)
i ja wrzucę kilka zdjęć z sobotniego spotkania,a co .
tylko to już w nowym poście,bo muszę odpalić inną przegladarke.
na razie buziakuję.
ps. lecę dziś ze szwagirką (tak tak tą samą,co była taka dzika na początku,ale teraz sie bardzo wyrobiła) na tzw .WINDOW SHOPING;) bo kasy brak ;)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
zdrowia potrzebującym, sił tym którym ich zaczyna brakować a wszystkim spokoju w sercu
U nas odpukać OK, tylko czasobrak zacisnął mi pętelkę na szyi, dlatego nie czytam na bieżąco, ale liczę na to że w sprawach ważnych i na już odezwiecie się na GG :)
Anulka powtórzę że życzę nudy!

Dziewczyny, zachęcam do konkursów, zajrzyjcie na stronę główną i bierzcie udział :) Nagrody są dla tych którzy dają szczęściu szansę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...