Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już....właśnie pożegnaliśmy gości i dopiero weszłam na wyniki konkursu - strasznuie się cieszę z wygranej i dziękuję kochane Babolki za głosy na nas!!!!!!:smieszne:

Nie było mnie, bo walczyłam z potężnym załamaniem i nie chciałam przelewać tego tutaj. Wiem, że mogę na Was zawsze liczyć, ale mimo wszystko tym razem było mi za trudno...

Obejrzałam wszystkie fotki i normalnie uwierzyć nie mogę jak te nasze Bąble rosną!!!! przecudne, przesłodkie, przekochane Aniołki!!!!

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

gratki dla Was dziewczyny! mada, patusia, sliczne Wasze zdjatka!!
moj kroliczek tez wygral i wszystkim bardzo dziekujemy za glosy!!!!

mada, nosek do gory, az tak zle bylo?? kurcze, jak masz ochote to pisz, wiesz, nie wiem czy u Was to dziala ale mnie jak jest zle to wylewam wszystko na papier, tak do nikogo wlasciwie ale przerzucam na kartke a potem mi lzej... a nikt nie czyta to i nie minuje atmosfery...
mada, do mnie mozesz takie listy pisac jak chcesz! chetnie poczytam!! bo wiedziec ze ktos wie co Cie gryzie to tez duzo znaczy... trzymaj sie kochana!!! i nie daj dolkowi!!!
ann mi raz kopare podeslala, chcesz to tez Ci podesle!!

Odnośnik do komentarza

Madalenka nie znikaj juz nam, pisz co mozesz i jestes w stanie, albo chociaz napisz ze juz to wyrzucilas w rozmowie z B
Justyna fajne fotki

Mysmy dzis (jak dzieci zasnely, czyli po 20) wyszli sobie z B na spacerek (korzystajac ze moja Mama byla w domu) i kolacyjke. Fajne oderwanie

A teraz dobrej nocki zycze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...