Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry:Całus:

aaaa ja u lekarza byłam... dostałam jakieś pigułki i proszki na wzmocnienie... i jeszcze ziółka na nerwicę...:Śpiący: dobrze mi się wczoraj spało...:Padnięty::Śmiech:
zaraz idę się ubierać... i zobaczę co to dzisiaj będzie:Histeria:

patusiu trzymaj się cieplutko... kłopoty kiedyś się skończą... pewnie z nadejściem wiosny...

anulka tulę mocno... niestety jak nie my to kto to wszystko wytrzyma?:Całus:

moniq ja oprócz sudocremu na czerwoną pupę kacpra stosuję też wietrzonko... fakt faktem że czasem nabrudzi strasznie ale wystarczą dwie godzinki rano i dwie popołudniu i tyłek całkiem inaczej wygląda:lol:

wypogadza się może to dobry znak:Histeria:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Witam

Aniołku marsz do lekarza i na badania
Patusia kurcze :( tulę mocno i mam nadzieję, że Natalka nie będzie bardzo cierpiała...

u nas za to krwawy poranek :(
Dominik w nocy - nie wiem kiedy - zdarł opatrunek - wszystko we krwi, żeby było mało to grzebał sobie paluszkami w ranie... eh.. ja z tą rączką obchodzę się jak z jakiem, żeby się goiło, żeby nie rozrywać tego co tam próbuje się zasklepić a ten mały łobuz wszystko rozorał ....

Odnośnik do komentarza

starletka
Witam

Aniołku marsz do lekarza i na badania
Patusia kurcze :( tulę mocno i mam nadzieję, że Natalka nie będzie bardzo cierpiała...

u nas za to krwawy poranek :(
Dominik w nocy - nie wiem kiedy - zdarł opatrunek - wszystko we krwi, żeby było mało to grzebał sobie paluszkami w ranie... eh.. ja z tą rączką obchodzę się jak z jakiem, żeby się goiło, żeby nie rozrywać tego co tam próbuje się zasklepić a ten mały łobuz wszystko rozorał ....

Jejku STARLETKO to Ci poranek,mam nadzieje że nie bardzo to rozdrapał buziak dla Małego Łobuza

Odnośnik do komentarza

starletko... aż mnie ciarki przeszły na samą myśl... mam nadzieję że szybko się Dominikowi zagoi...:Całus:

nooo patusia... tak jak wczoraj pogoda... wyszłam z kacprem super pogoda a wracaliśmy w prawie ulewę... chociaż kacprowi podobało się babranie w kałużach... ciekawe czy da się takie małe kalosze kupić gdzieś:Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Aniołek Łysego
starletko... aż mnie ciarki przeszły na samą myśl... mam nadzieję że szybko się Dominikowi zagoi...:Całus:

nooo patusia... tak jak wczoraj pogoda... wyszłam z kacprem super pogoda a wracaliśmy w prawie ulewę... chociaż kacprowi podobało się babranie w kałużach... ciekawe czy da się takie małe kalosze kupić gdzieś:Oczko:

Pewnie że są w sklepach obuwniczych Natalka jak była mała to miała takie malutkie kalosze

Odnośnik do komentarza

Patusiu,Starletko sciskam z calego serca i mam nadzieje, ze nareszcie zagosci spokoj i maluszki odetchna spokojnie :Usteczka:
Aniolku zycze udanej zmiany pracy!!
Anulka zdrówka dla Maluszków!!! oby problemy Was omijaly!!

Moje ostatnie zawirowania zyciowe jakos mnie oddalają od forum. Nie wiem czy bede siedziala z Wami na pogaduchach. I to nawet o czas nie chodzi. Trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieje, ze ta jesien jednak bedzie bezproblemowa.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Myslalam ze moje male problemiki sie skoczyly, a tu dzisiaj dostalam rachunki za energie. :Real mad::Real mad::Real mad:Masakra.Pierwsza rata za 600 zł a nastepne za 350. Kurcze prawie nic w domu na prad nie mam, ani czajnika,zelazko sporadycznie. Telewizor tylko po pludniu. Komp stacjonarny wymienilismy na laptopa i skąd tyle. Podejrzewamy albo licznik jest walniety i źle nalicza albo ktos sie podlaczyl. Pietro nizej sasiadka ma ogrzewanie na prąd i zuzywa tylko 2 kwh.Dziwne. Normalnie nie wiem co myslec

Odnośnik do komentarza

Gośka
Witajcie. Myslalam ze moje male problemiki sie skoczyly, a tu dzisiaj dostalam rachunki za energie. :Real mad::Real mad::Real mad:Masakra.Pierwsza rata za 600 zł a nastepne za 350. Kurcze prawie nic w domu na prad nie mam, ani czajnika,zelazko sporadycznie. Telewizor tylko po pludniu. Komp stacjonarny wymienilismy na laptopa i skąd tyle. Podejrzewamy albo licznik jest walniety i źle nalicza albo ktos sie podlaczyl. Pietro nizej sasiadka ma ogrzewanie na prąd i zuzywa tylko 2 kwh.Dziwne. Normalnie nie wiem co myslec

GOSIU to straszne my mamy ogrzewanie na prąd i nawet nam tyle nie wychodzi,może podejdź do elektrowni i poproś o sprawdzenie swojego licznika

Odnośnik do komentarza

patusia23
Gośka
Witajcie. Myslalam ze moje male problemiki sie skoczyly, a tu dzisiaj dostalam rachunki za energie. :Real mad::Real mad::Real mad:Masakra.Pierwsza rata za 600 zł a nastepne za 350. Kurcze prawie nic w domu na prad nie mam, ani czajnika,zelazko sporadycznie. Telewizor tylko po pludniu. Komp stacjonarny wymienilismy na laptopa i skąd tyle. Podejrzewamy albo licznik jest walniety i źle nalicza albo ktos sie podlaczyl. Pietro nizej sasiadka ma ogrzewanie na prąd i zuzywa tylko 2 kwh.Dziwne. Normalnie nie wiem co myslec

GOSIU to straszne my mamy ogrzewanie na prąd i nawet nam tyle nie wychodzi,może podejdź do elektrowni i poproś o sprawdzenie swojego licznika

Patusiu, musze to wyjsnic bo to nie moze tak byc. Nie ogrzewam prądem, nie gotuje na kuchence elektrycznej. wczoraj obliczylismy z M ze ja sie zaczal sezon grzewczy to zzycie nam podskoczylo dwukrotnie, czyli cos jest na rzeczy.Poprosze o ekspertyzę licznika

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

u Starletki krwawo (współczuję Kochana) a u nas nerwowo...trudno 4 latkowi wytłumaczyć, że ma siedzieć na pupie :Padnięty:

zapraszam na kawkę :kawa:

Maduś współczuję bardzo, mam nadzieję, że mimo wszystko znajdziesz dla nas czas :36_3_16:

Gosiu poproś elektrownię o kontrolę u sąsiadki...może faktycznie coś zakombinowała...

Patusia gratuluję dzielnej Natalki. Czsem nie zdajemy sobie sprawy, ale ile te nasze dzieci są niesamowicie wytrzymałe...

Odnośnik do komentarza

Narazie M poodaczal wszyskie dziwne kable. Nie mam swiatla na korytarzu,bo byl podlaczony pod nasz licznik dlatego ze teoretycznie tylko my kozystay ze schodow bo mamy swoje piętro. No nic musze zglosic to na elektrownie bo nie ma innej mozliwosci.
Anulka mam nadzieje ze jednak uda sie mu wytłumaczyc::):

Moja to za zdrówko nasze i naszych najblizszych, za uczciwość i za Nas wszystkie

Odnośnik do komentarza

Witam i ja... chora :(

Buziaki na kolejny miesiąc dla małej Julii :36_4_11:

Aniu zdrówka dla Mikusia! Wiem, że Mu ciężko, ale jakoś musi wytrzymać z niechodzeniem, na pewno jest dzielny, buziaki dla Niego od cioci Asi...

Kaśka więcej czasu Ci życzę (sobie też) i by Ala szybko przyzwyczaiła się do złobka...

Martusiu jeśli chodzi o przewijanie to u nas też wiercenie, wicie się, prężenie się jest, potrafi przewrócić się na brzuch i tyłem chce schodzić z przewijaka, co z tego że jest wysoko :glass: Ale są momenty, że podczas przewijania grzecznie leży, bawi sie jakąś zabawką i gada... Zawsze Go wycałuję i wysmyram przy okazji... To lubi :)

Oli spokojniej tam Kochana ;)

Aniołku to mnie zmartwiłaś :( Uważaj na siebie i dbaj, trzymam kciuki, by znalazła coś fajnego...

Gosia samo życie takie kłopoty, nie? U nas też ostatnio pod górkę, ale jakos DR... Może upewnij się w elektrowni co i jak, pomyłki się zdarzają... Czy Ty masz dziś imieniny? ;)

Patusiu szok, pecha ma Natalka wielkiego :( Zdrówka dla Córci, a Tobie sił!

Justyna czekam w takim razie na po południowe niusy :)

Starletko to mieliście torchę nerwów... Oby jednak rączka się ładnie i szybko wygoiła, wiesz pewnie sie obudził i Mu to przeszkadzało, więc zerwał opatrunek... Dzieciaczki nie lubią ograniczeń... Buziaki dla Synka!

Mada powodzenia i rozwiązania problemów, pamiętaj że zawsze jest rada, i pisz dużo mimo to...

Poczytałam, popisałam, biorę sie za przelewy, zajrzę potem...

Miłego dnia :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Radość zdrówka życzę

a u Dominika bardziej obstawiam swędzenie przy tym co się próbowało zagoić.. bo opatrunki to on już ma ponad miesiąc ....

we wtorek do kontroli jedziemy - mam nadzieję, że usłyszę coś bardziej optymistycznego w stosunku do tego co ja widzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...