Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Monq dziekuje ze o mnie pamietalas :Całus: Boskich masz synow, sliczne fotki. Ja jestem caly czas, czytam co u was ale jakos tak sie nie odzywam bo weny brak i jakos ostatnio mam ciezkie dni bo zle sie czuje fizycznie i psychicznie i nie chce smiecic bo niby wszystko jest dobrze a ja nie wiem o co mi chodzi... Pozdrawiam was wszyskie, jestescie super kobietki :Całus::Całus::Całus:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
Moniq :Śmiech: z listy odhacz Nefre - wczoraj pisalam ze nie ma netu i pozdrawia ::):
Anulka wiesz ze mocno zaciskam kciuki i czekam na dobre wiesci
mkarasowska to znany teraz wielu osobom stan i mysle ze jesien go nasila lub budzi.

Milego dnia wszystkim (moja nocka z dluga przerwa przez kaszel Szyma)

Odnośnik do komentarza

Anulka
Uwierzcie, jestem osoba pozytywnie nastawioną do zycia, ale ilość przykrych zdarzen i kłopotów przez ostatni rok zabiera mi radość z zycia :36_2_58:, zaczyna brakowac mi juz sił :36_2_58:

Anulka ja Ci wierzę - znam ten stan aż za dobrze od długiego czasu

ale nie damy się i wyjdziemy w końcu na prostą :)

Odnośnik do komentarza

radość serca
Starletko a jak Dominiczek? Mam nadzieję, że wszystko ładnie sie goi i już Go nie boli..

dziękuję
już od dawna nic nie boli - no może troszkę przy zmianie opatrunku na rączce bo tam niestety dalej rana..
reszta ciałka ładnie się zagoiła - walczymy z bliznami

Odnośnik do komentarza

starletka
to ja mam pytanie - czy któraś miała styczność z krwią w kupie u dziecka?
skąd to się może brać?
jakie są przyczyny?
::(:

Ja nie miałam styczności,ale może kupka była "spieczona"i popękały naczynka,najlepiej to wybrac się do lekarza bo krew w kale jest niebezpieczna

Odnośnik do komentarza

dzięki - już dzwoniłam do lekarza
mam poczekać jeśli się powtórzy to przyjechać jeśli nie to się nie przejmować bo tak czasem się przytrafia - jak Patusia pisała pęknięcia albo przy luźnej kupce ze śluzem też może troszkę zejść - więc mnie to troszkę uspokoiło - teraz czekam na następną...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...