Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry i miłego dnia życzę

Mada to nie zawsze jest takie proste... w moim cudnym mieście nie ma kina - więc nie tak łatwo wyskoczyć... z resztą tutaj nic nie ma..... a komunikacja miejsca funkcjonuje jak funkcjonuje ;)

ale coś sobie wymyślę

Odnośnik do komentarza

hello:)
mada nic sie nie martw, juz my sobie ze starletka poradzimy, idziemy razem do kina , do sosnowca:) wiec sprawa zalatwiona;) zazdroszcze wypadu do psiapsiolki , super pomysl, napewno sie zrelaksujesz:)
aniolek sil!
anulka zdrowka dla corci! (dodam,ze ja lecze sie juz 3 tydz i niestety efektow brak :(, wiec z chorobami to tak juz bywa... ciagna sie za czlowiekiem)
mineralka nie zamartwiaj sie kobito, nie trzeba zastanawiac sie nad kazda kupa, dzieci robia je rozne!- zaleznie od tego co zjedza lub wypija:)
katia gratuluje kochanego, zdolnego meza!

reszte kobitek caluje!

u nas po imprezce urodzinowej, bylo bardzo fajnie, choc mala solenizantka prawie cala przespala :(

wczoraj zamowilismy meble do mieszkania, wiec na dniach bedziemy wprowadzac sie na nowe lokum:)

pozdrawiam

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

mada zycze tobie udanego wyjazdu..
starletka / kronis fajnie macie z tym kinem..
mineralka zycze zdrowka dla jasia. co do kupek to nie bardzo pomoge. jezeli chodzi o mycie zebow to ja daje paste taka specjalna dla dzieci od 0 -2 lat i bartek oczywiscie zjada to... ::):
anulka zdrowka dla majeczki
kronkis super ze sie przeprowadzacie do nowego lokum ::):

milego dzionka dla wszystkich

a co do astmy bartka to ja nie wierze tym irlandzkim lekarzom.. wiecie ze 20% dzieci w irlandii ma astme i tu jest najwiecej astmatykow w europie. moim zdaniem dlatego ze tu jak dzieci dlugo choruja to oni ich w ogule nie lecza. tu nie ma vit C dla niemowlat, nie ma wapna dla niemowlat... - nie lecza dzieci a jak dlugo choruja to mowia ze to astma i daja sterydy. mnie tez zapisali dwa inhalatory ze sterdyami ale ja sie zastanawiam czy dac je bartkowi czy nie, co myslicie? gdyby to byla astma to mialby cos caly czas a on jest ok np przez dwa tygodnie a pozniej chory na tydzien, zdrowieje na jakis czas i znow cos przyniesie... zlobek......
sama nie wiem co myslec...

Odnośnik do komentarza

Martusia - ja nie jestem lekarzem, ale moje zdanie na temat zapisywania sterydów przez lekarzy jest takie,ze sa do bani lekarzami. Kilka miesiecy temu wybralam sie do niby najlpeszego dermatologa i zapisal dziecku 4 sterydy na buzie!!!!!!! skonsultuj sie z lekarzem w Polsce. Popros mame, zeby podeslala Ci wit.C, bo to jednak podstawa leczenia przeziebien. A tak a propos chorowania - w Dzien Dobry TVN mowili dzisiaj o migdalkach.....moze to to u Bartusia.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

mada mnie sie wydaje ze on po prostu sie duzo przeziebia w zlobku. moze to migdalki. jak pojade do pl w styczniu to zrobie badania mu pozadne...
tutaj nie ma lekarst zadnych dla dzieci. tu sie daje tylko Calpol na przeziebienie a jak nic nie pomaga to daja sterydy wziewne... ja sie boje tego dawac bartkowi. podobno jak sie zacznie uzywac te inhalatory to pozniej juz trzeba non stop...

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
Kaska, Katia fajne foty
Anulka zdrówka dla Majeczki
Radość serdeczności dla Piotrusia
Mada naładuj porządnie akumulatory na wyjeździe, czy to znaczy że przez tydzień nie zajrzysz?
Kronkis super z nowym mieszkankiem, ostatnio masa optymizmu bije z Twoich postów :Całus:

wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...