Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Olimpijka
Anulka OMG :Niespodzianka::Histeria: pl szpitale nadal mnie zadziwiaja :( wspolczuje przezyc

Paula kurujcie sie kochane i dbajcie o siebie :)

Inka Baw sie dobrze i serdecznie dziekujemy za torcik z zyczeniami :) zdjecia na Ciebie poczekaja :)

szkoda słów...wczesny PRL do dzisiaj...:duren::duren::duren::duren:jak nie posmarujesz to umieraj :Wściekły::Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

karolka0308
Anulka faktycznie :) czasami robie z nimi razem zakupy i jakos dajemy rade ,ale dzis naprawde cierpie na totalny brak powera ;) a tu po wyjezdzie gości w lodówce światło ;)
niunius wstał, ja mówie Wiki posprzataj zabawki, ona wyjeżdzając z wózkiem z lala mówi do brata : "Oli ogarnij mi tu" :Psoty:

Miki też zawsze mówi: "psecies to nie ja tylko Majka nabrudziła" :duren:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

NADAL macie ladna pogode??? bo u mnie nadal leje wrrrrrrrrrrrrrrr a robota skonczona i nie widzi mi sie siedzenie w domu...........no a w deszcz to gdzie ja z mloda pojde???? na zakupy ??? moze poprasuje ten everest???

Odnośnik do komentarza

Anulka tylko ręce załamywać co w tych szpitalach wyprawiaja sama na własnej skórze poczułam to jak leżałam na podtrzymaniu po niecałych 24 godzinach wyszłam na własne żądanie a na odchodne usłyszałam od ordynatora że te leki które dostaje na recepcie sa o niebo lepsze od tych zastrzyków które dostawałam w szpitalu i wtedy juz i wiedziałam że tam nie bede rodzić
Martusia smacznego
Gaja śpi :yes::he:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Justyna niezle zamieszanie z kartą, Gają, psem
martusia jak wspominalam Szym tez malo pije, ale jak jest taki dzien jak dzis to nagle wypil 100 ml na spacerku, a tak to kilka lykow i juz. Ale nie widze niczego niepokojacego poza tym wiec sie tym nie zamartwiam.
Mada ale masz pysznosci
Paula zdrowiejcie dziewczyny
karolka ja niemal zawsze zakupy z moją dwójką

My po czasie parkowym, w cieniu przyjemnie, piknikowalismy sobie na trawce w wiekszej grupie, dzieci spia, obiad przygotowany, wiec chwila dla mnie

Odnośnik do komentarza

olimpijka u nas nadal ladnie pogoda. bardzo goraco jest. az sie nie chce wierzyc ze u ciebie pada..
ann no wlasnie caly czas sie pocieszam tym ze szymi tez malo pije.. moze taka ich natura..

a ja wlasnie zajadam sobie jogurcik z winogronami i ziarnami zboz - pycha :-)
szczegolnie mi smakuje gdyz od jakis 10 miesiecy nie jadlam jogurtow przez bartka skaze - a uwielbiam je!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
olimpijka u nas nadal ladnie pogoda. bardzo goraco jest. az sie nie chce wierzyc ze u ciebie pada..
ann no wlasnie caly czas sie pocieszam tym ze szymi tez malo pije.. moze taka ich natura..

a ja wlasnie zajadam sobie jogurcik z winogronami i ziarnami zboz - pycha :-)
szczegolnie mi smakuje gdyz od jakis 10 miesiecy nie jadlam jogurtow przez bartka skaze - a uwielbiam je!

pada i to tak ze brakuje żab lecących z nieba :(

Smacznego jogurta........a jak B skaza po jogurtach dzieciowych??/ jakie podajesz??

Odnośnik do komentarza

my po zupce :)
Ann ja jak mam wieksze zakupy do zrobienie to raczej woże dzieci do babci, na szczescie mieszka w miare blisko, a jak takie zwykle obiadowe u nas w pobliskich sklepach to z dziecmi...
M dzwonił i cisnienie mi podniósł jego młodszy brat darmozjad chciał auto pożyczyć ale na szczescie jedno autko u mechanika wiec problem z głowy...uczulenie mam na niego...obibok jakich mało:Zły:

http://b2.lilypie.com/zuhrp1/.png

http://b5.lilypie.com/D07ep1/.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
olimpijka podaje mu little stars - muller. w weekend wyszlo mu jednak duzo krost na polikach i zrobie przerwe na tydzien. sama jednak postanowilam raz na jakis czas jesc jogurty :Uśmiech:

a ja podaje ich galaretki czasami olimpii :) kiedys tez jogurty ale teraz wcina dalej pettit filous bo wieksze opakowania maja i z wapniem :)

skoro moja to za udane wakacje,wypoczynek,relaks,luz!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ann
Olimpijka
Ann

robic rezerwacje na obiad w B.?

o tak, poproszze :D

uwaga------>teleportujemy sie :)

super, to jak dzieci sie obudza zejde do auta po lozeczko turystyczne :) (czulam ze musimy kupic :Śmiech:)

hehehehehe Ty to masz czucie :) a z racji wyjazdu zakup czy checi spacyfikowania Sz??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...