Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- od razu za drastyczne metody sie bierzesz!!!!!!!!!!!!!!!protestuje przeciw tak drastycznym rozwiazaniu!!!!!!!!!!

heheh z Moniq przecielysmy i co??? wciaz podobny tok myslenia...........wiec z toba moze, wiedzac ze przeciecie nie skutkuje, poprostu sie z tym pogodimy hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Gośka
dzieki dziewczyny.Wiem ze to nie takie proste, ale ten sluz ostro mnie wystraszyl. Nie pozostaje mi nic innego jak czekac na @.teraz mam rebus:Kiepsko:

Sluzem sie nie sugeruj wg mnie.......ja tez mam gesciejszy w dni plodne ale poki co plastry dzialaja......

Odnośnik do komentarza

Olimpijka - oby praca szybko szła :)
Gośka jest duza szansa ze dzidzi nie bedzie bo tak jak dziewczyny pisza nie ma tak łatwo.
Najwazniejszy jest spokoj, nie nakrecaj sie bo jutro bedziesz miala mldosci itp. objawy ciazy a to tylko umysl moze pracowac.

Sama nie wiem czy chcialabym teraz dzidzie. Jakby sie przytrafilo - uznalabym to za plan Bozy :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Gośka
dzieki dziewczyny.Wiem ze to nie takie proste, ale ten sluz ostro mnie wystraszyl. Nie pozostaje mi nic innego jak czekac na @.teraz mam rebus:Kiepsko:

Sluzem sie nie sugeruj wg mnie.......ja tez mam gesciejszy w dni plodne ale poki co plastry dzialaja......

Jedyne co mnie pociesza to fakt ze kiedy miałam dni plodne to pobolewal mnie brzuch w bardzo charakterystyczny sposob a teraz cisza.

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

antalis
Olimpijka - oby praca szybko szła :)
Gośka jest duza szansa ze dzidzi nie bedzie bo tak jak dziewczyny pisza nie ma tak łatwo.
Najwazniejszy jest spokoj, nie nakrecaj sie bo jutro bedziesz miala mldosci itp. objawy ciazy a to tylko umysl moze pracowac.

Sama nie wiem czy chcialabym teraz dzidzie. Jakby sie przytrafilo - uznalabym to za plan Bozy :)

hehehe musze sie za nia wziąść najpierw ale slicznie dziekuje :):Podziw:

Odnośnik do komentarza

Uff. pani doktor odpisala ze nie musze stosowac zadnych innych metod anty, jesli plaster jest prawidlowo przyklejony.czyli ciąza raczej odpada.
dziekuje dziewczyny za slowa otuchy. Na Was zawsze mozna liczyc.:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Olimpia- wlasnie mi przypomnialas o sniadaniu, ide sobie cos zrobic,

moja mama biega z Ala po ogrodku i probuje ja ululac, powodzenia jej zycze, hihihi, tak sie przyzwyczailam do lenistwa ze w sobote doznam szoku jak wszystko bede musiala robic sama!!!!!!!!!!oby do konca pazdziernika dotrwac

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- wlasnie mi przypomnialas o sniadaniu, ide sobie cos zrobic,

moja mama biega z Ala po ogrodku i probuje ja ululac, powodzenia jej zycze, hihihi, tak sie przyzwyczailam do lenistwa ze w sobote doznam szoku jak wszystko bede musiala robic sama!!!!!!!!!!oby do konca pazdziernika dotrwac

smacznego :) a czemu do konca pazdziernika??? hmmm

Odnośnik do komentarza

wszystkim świętującym dziś jak i podczas mojej nieobecności najlepszego i buziaki
Aniołku spokojnej pracy
Anulka witaj
justyna, nefretete, Ann, patusia fajne fotki :)
paula zdrówka dla Ciebie i córci
Ann spóźnione ale szczere zyczenia spełnienia marzen, zdrówka i pociechy z dorastajacych usmiechnietych dzieci :)
chyba niewyspałam sie normalnie czytam i oczy mi sie zamykaja :Śpiący:

http://b2.lilypie.com/zuhrp1/.png

http://b5.lilypie.com/D07ep1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...