Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

antalis
Olimpijko chyba zbyt doslownie wzielas to co napisalam.
Chodzilo mi ze Gaja to nie noworodek i moze spokojniej kosztowac nowosci a zbozowka to nie fast food tylko jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy czy co tam jeszcze wiec hipotetycznie nic groznego da prawie 11 miesiecznej dziewczynki.

a pewnie że tak i dlatego tez napisalam ze to moje zdanie i moja teoria :) każdy zrobi jak uwaza :)
:Całus:

Odnośnik do komentarza

antalis, mysle ze oli, to tylko tak fajnie zabrzmialo "w uchu" ze Gajka nie jest juz malutka dziewczynka :)

u mnie juz wyklarowane sprawy, placek sie upiekl, kuleczki kurczakowe sie smaza, jeszcze tylko tosty i szaszlyki czyli juz blizej konca niz poczatku

Natanek wrocil do domu, poszedl na dremke bo u babci malo spal co sie dalo odczuc w jego charakterku, co za mardua, bije na glowe mlodszego brata.
a mlodszy tez poszedl spac :) wiec mam chwilke na odsapniecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

monikouette
antalis, mysle ze oli, to tylko tak fajnie zabrzmialo "w uchu" ze Gajka nie jest juz malutka dziewczynka :)
u mnie juz wyklarowane sprawy, placek sie upiekl, kuleczki kurczakowe sie smaza, jeszcze tylko tosty i szaszlyki czyli juz blizej konca niz poczatku

Natanek wrocil do domu, poszedl na dremke bo u babci malo spal co sie dalo odczuc w jego charakterku, co za mardua, bije na glowe mlodszego brata.
a mlodszy tez poszedl spac :) wiec mam chwilke na odsapniecie.

masz racje :) tak mi to zabrzmialo :) i wyobrazilam sobei nastolatkę zbuntowana awanturniczke hehehe :lol: no i Moniq- czas odciac pępowine bo rozumiesz mnie bez slów heheh

pysznosci u Ciebie :) super ze przygotowania dobiegaja konca....tylko i Ty nie dobiegnij do konca bo padniesz zanim sie cokolwiek zacznie :) sil i dobrej zabawy :D

Odnośnik do komentarza

Wiesz w czerwcu wazyl niecale 11 kg ale teraz chudnie bo mi je 3 razy dziennie no i wiecej sie rusza. Kiedys to byl niezly klusek - teraz chudnie i powaznieje mi chlopak :) On zawsze wygladal na starszego i wiekszego :) My juz od dawna ubranka 80 rozmiar maglujemy :)
P.S.Ciesze sie ze nie jest chudzinka uwielbiam takie "papusne" dzieci :)

Dzieki za mile słowa :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

antalis
Wiesz w czerwcu wazyl niecale 11 kg ale teraz chudnie bo mi je 3 razy dziennie no i wiecej sie rusza. Kiedys to byl niezly klusek - teraz chudnie i powaznieje mi chlopak :) On zawsze wygladal na starszego i wiekszego :) My juz od dawna ubranka 80 rozmiar maglujemy :)
P.S.Ciesze sie ze nie jest chudzinka uwielbiam takie "papusne" dzieci :)

Dzieki za mile słowa :)

super i ja lubie takie dzieciaczki do schrupania wlasnie takie :)
Patrz olisia wazy 9,3kg i mierzy 79cm i nosi juz 86 bo 80 za krotkie, no ale ona dluga chuda glizda :) tfu glonojad znaczy sie :D

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

justyna@
Olimpijka czy ja dobrze przeczytałam w opisie córunia chodzi???????

Ttttttttttaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkk ale tylko po miekkiej nawierzchni typu:dywan,wykladzina czy trawa....jak tylko poczuje twarde to....parter i raczkowanie heheh :)
a dzisiaj smigala po trawie za chlopakami....

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

serce rosnie jak najbardziej i cos na plecach na wysokosci łopatek :lol:
dziekuje slicznie :) ona juz lazikowala sobie ale jak wspomnialam po wykladzinie u chrzestnej :) a dzisiaj jak smigala po trawie to az mi sie gorąco zrobilo bo miala chytry plan dogonic 2 latka i 18mieiseiczniaka :)

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
serce rosnie jak najbardziej i cos na plecach na wysokosci łopatek :lol:
dziekuje slicznie :) ona juz lazikowala sobie ale jak wspomnialam po wykladzinie u chrzestnej :) a dzisiaj jak smigala po trawie to az mi sie gorąco zrobilo bo miala chytry plan dogonic 2 latka i 18mieiseiczniaka :)

oj jeżeli chodzi o uczucie gorąca to mam kilka razy dziennie jak Gajka trenuje styl pijanego mistrza idąc i nie patrząc pod nogi :duren::duren::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...