Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczorkiem :)
doczytalam, widzialam piekne zdjecia Gajeczki, slicznosci !!!! a te oczy!!!

u nas dzis dzien goracy, upal, ponad 30 stopni, dzieciaki sie potaplaly w basenie, ja za to pojechalam zrobic plazowe zakupy na wczasy.

oli, co to za ewentualnosci??!! oby sie nie zrealizowala!!!

kronkis, ja tez poprosze o kawalek placka!!

mada, jak tam Pajak, zasnal??

jutro znowu babcia zabiera Natanka do siebie, taka mamy z nia "umowe" ze zabiera nam go raz na tydzien zeby nas troszke odciazyc finansowo i bysmy nie musieli placic choc raz na tydzien opiekunce...
w sobote robimy impreze urodzinowa K, cala masa roboty, troche roznosci do jedzenia mam w planie zrobic, czasu mi braknie no chyba ze sobie doszyje dodatkowa pare rak!! :)

zaraz wrzuce jakas fote :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Moniq-absolutnie śliczne foty :) rewelacja :) no a Ty rzeczywiscie masz czym oddychac kobito :sofunny: a basen mhmmmmmmmmmmm

Ann-nie dostalam nic na gg....moze mail

A mąż moj kochany przekochany tez nie chce leciec ale jak bedzie musial to nie ma wybacz :( mamy tylko nadzieje ze uda sie to przelozyc na 2009 lub chociaz po Majorce .........i co najwazniejsze ze uda nam sie razem w 3 leciec :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

monikouette
Olimpijka
moniq- widywalo sie wieksze :lol: uwazaj tylko nakregoslup bo tylko on na tym cierpi :) a K pewnie przeszczesliwy posiadacz zony z takimi okazami :) buzki

on szczesliwy, jak najbardziej :lol:
mniej moj kregoslup wlasnie ale co ja moge.. :)

a za kim Ty tesknisz??

tesknie za A bo konczy kontrakt i wpada i wypada ............ i chyba obrotowe drzwi trzeba bedzie zalozyc tak lata chlopaczysko :(

no wlasnie kregoslup ma przerypane bo cycki,dzieci,nas i zakupy musi dzwigac :) :lol:

ide spac bo sie nie doczekam męża...........

P.S Olimpiada smieje sie cala soba ...........zupelnie jak sierpniowe dzieci.....ten rocznik tak MA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...