Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dziendoberek

u nas tez glownie na bosaka. w zlobku non stop zdejmuja tez skarpetki bartkowi i nawet na dworze na bosaka spaceruje (za raczke oczywiscie)
mleko pije tylko w kaszce rano i wieczorem po 150 ml do tego danonek i dwa razy cyc po jakies 5 min.
moniq to z francuzow takie czyscioszki? ja slyszalam wrecz odmienna opinie ze sie nie myja :Śmiech:
olimpijka u nas tez pogoda dopisuje :Uśmiech:. gratuluje olimpi wykladzinowych spacerkow
justyna / aniolek / ann zazdroszcze przespanych nocek
starletka / gosia / patusia :Oczko:

a u nas nocka fatalna. bartek zasnal jak zwykle ok 20 i tak pospal do 24 i zaczal sie ryk. dalam piers ale nie pomoglo. zasypial i budzil sie z placzem co kilka minut. dalam mu nurofen bo czulam ze meczy go jakis bol i tak ok 3.30 zasnal do samego rana i po siodmej z trudem go wybudzilam - padam!:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Hmmmmmmmmmmm ale Oliska spi :)

Ann- baranki cudowne ........ rozwijaj ten talent w swojej artystce :) moze jakas sztaluga???

Martusia no spaceruje jak pijany zajac w kapuscie :) ale teraz to juz kwestia dni tygodni jak zacznie łazic po plytkach...... :duren:

Ann,Aniolek luzniejszy nie znaczy ze wolny hehehe...........mimo że pracy sluzbowej nie ma za to w domku prasowanie i gotowanie (bo kochana p.B wysprzatala mi domek)

Fiu fiu moja..............

Za udane próby chodzenia naszych pociech :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

A u nas dziś ładna pogoda, jutro wracaja do wlkp upały:Spoko:

KATIA U nas 3 x mleczko po 210 ml ( raz z kaszką ) a co do prezentów to mam listę i rodzina albo kupi prezent albo da na niego kasę ( pchacz z CHICCO, szczeniaczek - uczniaczek, garnuszek na klocuszek i taka tablica z magnesami ):Oczko:
ANN Śliczne baranki:Uśmiech:
MARTUSIA, MADA Współczuję nocki:Smutny:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam

noc bez komentarza- no moze z jednym, A zmienil zdanie co do nauki samodzielnego spania, wiec sobie mozecie wyobrazic jaka noc!!!!!!!!!!!!!!!!

za zamowilam szczeniaczka-uczniaczka, miedzy Smykiem a internetem z przesylka 80 zl roznicy!!!!!!!!!oszaleli w tym Smyku, dodam ze w realu o 70 zl mniej

jak juz pisalam u nas grill tak jak u Pauli, chce aby Ala spedzila mily dzionek na zabawie ze swoimi wujkami i ciociami i bratem ciotecznym, zeby to byl dzien dla niej a nie dla nas
prezenty do minimum ograniczam, a doklkadnie tylko tego szczeniaka, zabawek Ala ma bardzo duzo, wiec niepotrzebnie kase wydawac

Paula- "garnuszek na klocuszek" jest super, Ala duzo czasu mu poswieca, to chyba jedna z bardziej udanych zabawek

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Już jesteśmy z powrotem wizyta zaliczona chodź krótka ale było super Maja z Zuzą się pobawiły myśmy troszkę poplotkowały (koleżanka jest w ciąży z bliźniakami 29tydz.i już źle się czuje więc wizyta dlatego krótka)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Wpadam powiedziec udanego popołudnia bo czas do pracy (i znów zaczęło padac):Wściekły:

MARTUSIA jakie nowe suwaczki :Uśmiech::Oczko:

JUSTYNKA oby nie padało i spacer się udał

a ja mam mega doła spłakałam się i idę do pracy (jakie to życie jest ciężkie):Płacz::Płacz::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Patusiu co sie dzieje? Sliczny avatarek
Mada co tam u Ciebie? Co to za zdawkowe posty?
Agnieszka oj, lepszych nocek życzę, może wiec przelożymy nasze spotkanie w obliczu Twojego zmęczenia?

Udalo nam sie spedzic dwie godziny na spacerze, oraz przy okazji Uliska mnie namowila bysmy poszly na wystawe w Krolikarni (Macieja Zienia) - dobry miała pomysł, podobało jej się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...