Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

martusia
olimpijka a ty szczepilas na pneumokoki? ja ide jutro na drugie szczepienie.. te szczepionki sa strasznie drogie.. chyba ze 150 € za jedna... masakra. a od wrzesnia szczepienie to wchodzi do kalendarza szczepien i bedzie za darmo..

tak szczepilam p-w pneumokokom teraz tylko po 2 r.ż dawka przypominajaca.Mnie to kosztowalo- 109e za szczepionke i tyle.....

Olimpia waży 9250 i mierzy 79cm. Wzrok,sluch,genitali,bioderka,rozwoj w jak najlepszym porzadku :)

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
martusia
olimpijka a ty szczepilas na pneumokoki? ja ide jutro na drugie szczepienie.. te szczepionki sa strasznie drogie.. chyba ze 150 € za jedna... masakra. a od wrzesnia szczepienie to wchodzi do kalendarza szczepien i bedzie za darmo..

tak szczepilam p-w pneumokokom teraz tylko po 2 rźz dawka przypominjaca

ja szczepilam dwa miesiace temu raz i jutro drugi raz... hmmm - tak mi lekarka kazala..

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
Olimpijka
martusia
olimpijka a ty szczepilas na pneumokoki? ja ide jutro na drugie szczepienie.. te szczepionki sa strasznie drogie.. chyba ze 150 € za jedna... masakra. a od wrzesnia szczepienie to wchodzi do kalendarza szczepien i bedzie za darmo..

tak szczepilam p-w pneumokokom teraz tylko po 2 rźz dawka przypominjaca

ja szczepilam dwa miesiace temu raz i jutro drugi raz... hmmm - tak mi lekarka kazala..

no to dobrze Ci kazala....teraz po 2 rż dawka przypominajaca i tyle :)

Odnośnik do komentarza

my po spacerku, Uliśka wysłana do spania (choc mam wątpliwości co do efektu), Szymi po zupce i kupce zasuwa po pokoju (dzis pozniej wstal, pozniej mial drzemke wiec i druga bedzie pozniej)

Agnieszka moze faktycznie danonki, albo zeby, albo woda (jesli teraz pije jej wiecej)
Olimpijka śliczności duże i pięknie rozwinięte
Karolka wezmiesz moje prasowanie, dwa wieczory przy desce spedzilam a w szafie znow sterta czeka na wieczór

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

a ja nie moge zdjec od Olimpii otworzyc, buuuuu, moze jak wiecej KB bedzie to otworzy, uroki internetu bezprzewodowego!!!!!!!!!!!!!!

Ann- moze faktycznie woda, pije jej o wiele wiecej niz zawsze mimo ze nie ma takich upalow, na 3 babka wrozyla

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

otworzylam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olimpia cudowna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ladnie sie bawi przy tym stoliczku!!!!!!tylko pytanie czy dlugo????ostatnio psiapsiula mi sie pytala jaka zabawke kupic swojej 14miesiecznej corce zeby przez chwile ona mogla usiasc a nie biegac za mala,
ciesze sie ze Olisia rozwija sie prawidlowo, zreszta chyba nikt nie mial watpliwosci,
czy w IRL rowniez idzie sie na kontrole do ortopedy gdy dziecko zaczyna chodzic????pytam z ciekawosci

Odnośnik do komentarza

matulu mieszkanie musze odpicowac bo jutrorodzinka w odwiedziny przyjeżdża a tu taki leń....
Ann narazie jedna sterta wyprasowana a tu jeszcze druga i pranie na suszarce na wieczór powinno byc juz suche i gotowe do prasowania:Kiepsko: ja mam wrażenie ze nie dam rady wszystkeigo wyprasowac bo i tak zaraz nastepne schnie do prasowania:Kiepsko:
Olimpijka śliczna pannica Ci rośnie :D

http://b2.lilypie.com/zuhrp1/.png

http://b5.lilypie.com/D07ep1/.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Kurcze nic mi sie nie chce :Nieśmiały:pospalismy z Zuza :Oczko:

OLIMPIJKA milego spacerku,a Oli slodkosci slicznosci :Usteczka:

MARTUSIA tunczyka nie podawalam :Oczko:

ANN o ja to dzis mialam gore prasowania,i zawsze sie cos znajdzie :Oczko:

MADALENKA prosila buziak dla Was od Zuzy
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/SSL25046.JPG
i to co Zuza uwielbia
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/SSL25157.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...