Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

justyna@
No i zostałyśmy same M ma drugą zmianę
Gosia spokojnie nadejdzie ten czas a wtedy zapragniesz aby wróciły czasy kiedy sie nie przemieszczała u nas jak zaczęła Gajka pełzać po tygodniu już raczkowała

AMEN- swiete slowa.....ja czasami chcialabym aby mloda skamieniala :D

Odnośnik do komentarza

madalenka
Justys staram sie nie fisiowac, ale B. mnie lekko przerazil jak dzisiaj powiedzial, ze martwi sie, ze dziecko nawet przez sen fika nogami i cale sie rusza :Nauka:

mada jakbyś widziała co mój mlody robi to byś się przestała przejmować... my nawet mamy wstawanie przez sen... czasami krzyki... kacper po prostu przeżywa każdy dzień i wszystko co nowe... jest malutki i dla niego wszystko jest baaardzo ekscytujące... podchodzę do tego tak że dla niego huśtanie na huśtawce to tak jak dla nas rozmowa o pracę którą chcieliśmy baaardzo dostać... czyli przed boli brzuch, spać nie możemy, sni się po nocy że nas nie przyjęli itp itd ;)

gosiu ja myślę że amelcia będzie ci od razu chodzić... nie ma co się śpieszyć... a próbowałaś stawiać ja na nózki? drepta nimi?

nafre oby test wypadł jak najpozytywniej dla was...

wszystkim życze miłego dnia...:Całus::Całus: i idę się położyć :Padnięty:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
justyna@
No i zostałyśmy same M ma drugą zmianę
Gosia spokojnie nadejdzie ten czas a wtedy zapragniesz aby wróciły czasy kiedy sie nie przemieszczała u nas jak zaczęła Gajka pełzać po tygodniu już raczkowała

AMEN- swiete slowa.....ja czasami chcialabym aby mloda skamieniala :D

Olimpia znam to uczusie moja to na 5 sekund na dupce nie usiądzie włsnie ze stolika zrobiła sobie jezdzik pcha go po całym mieszkaniu

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Gosia- toz ja jestem specjalista od leniwego dziecka, zauwaz ile Ala ma miesuecy a dopiero teraz podnosi sie na czworaka, moze Amelka najpierw zacznie sama siadac i potem powoli ruszy sie, tak jest u nas, najpierw siadala gdy przytrzymywalam jej nogi a teraz juz sama, i z tej pozycji idzie n do pozycji na czworaka ale jeszcze nie zajarzyla co z tymi nogami sie robi choc wczoraj za zolwiem zaczela sie czolgac ale zawawki ja nie ruszaja, nic na sile, zniechecisz ja i tyle, wiecej stresu z tego bedzie niz korzysci
podobno w 13 miesiacu wszystko sie wyrownuje i nie bedzie roznicy miedzy dzieckiem ktore raczkowalo wczesniej a tym pozniej, mozliwe ze Amelka od razu ruszy na nozkach powoli wstajac, tak chyba bedzie u nas, juz kilka razy sama sie podniosla siedzac na kanapie
wiec relax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie panikowac bo dziecko to wyczuje i sobie pomysli ze jest jakies gorsze od innych a nie jest, wszystko w swoim czasie
ja sobie dalam na luz, a same wiecie ze panikowalam, plus taki ze mam rozgadane dziecko i w porownaniu z corka mojej psiapsiuly ktora zaczela chodzi w wieku 7 miesiecy moje dziecko to znawca jezyka polskiego, jej mala jest tak zajeta bieganiem i poznawaniem swiata ze nie ma czasu na siedzenie i gadanie
ale sie rozpisalam znowu, cholewcia, nie wiem co we mnie wstapilo!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze sie wymadrzam, przepraszam Gosiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milego spacerku

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- LAMPA LAMPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buziaki dla malego rozrabiaka, mam nadzieje ze komp nie jest notorycznie wylaczany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihihi

jest i wylaczany i wlaczany....ale ja juz na lapku wiec pal szesc:)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpijka- to te nieprzespane noce, ale humor mi dopisuje, przeciez musi byc lepiej, tym bardziej ze w sobote odsiecz przylatuje

ja tez na lapku ale caly czas mi zasilanie odlacza,

aha bo juz myslalm ze cosik innego a to "tylko" niedospanie heheh :lol: a znalazlas cos nad morzem??? ja moge polecic apartament w mielnie ale nie wiem czy ten kierunek cie interesuje i czy miejsca maja bo to oblegany budynek
Ja tam zawsze mówie ze mam czas sie wyspac....po smierci hehehe :) olimpia tez miala okres wyciagania wtyczek ale teraz na topie jest dvd i wkladanie i wyciaganie plyt-->Ann cos wie na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Egzystencjalista (kolezanka mi podeslala ku uciesze)

Rozmawiamy o wypadających mleczakach i Wróżce-Zębuszcze.

Kuba (poważnie): Mamo, ale ja naprawdę nie wierzę we wróżki.

Ja: No dobra, rozumiem... Możesz wierzyć w co chcesz, jesteś przecież wolnym człowiekiem.

Kuba: Nie, nie jestem wolnym człowiekiem!

Ja: Jak to?

Kuba: Trzymacie mnie w zamknięciu, jak na smyczy...

Ja: Że co??? Kuba, co ty wygadujesz? Przecież możesz robić co chcesz, chodzić gdzie chcesz - do przedszkola, na plac zabaw, do kina, jeździsz do babci, w góry, nad morze... Synku, nie załamuj mnie...

Kuba: No tak, ale nie mogę wyjść poza świat! Jestem zamknięty w świecie, rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
olimpijka a wam juz niedlugo roczek stuknie... macie juz plany na imprezke?

tak- zjesc tort i miec swiety spokoj :sofunny:
a na powaznie to nie mamy planow ale trzeba bedzie sie wziasc w garsc i cosc skolowac :) moze nawet połączymy Olisi rodzek z moimi ......kolejnymi urodzinami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...