Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

nefretete
hej babeczki
widzialam zdjecia ze spotkania ale wam zazdroszcze:Podziw::Podziw:
Agnieszka widze ze u was troszke ciezko, ale wiem ze dasz rade, pomysl sobie ze szybciej Ala przyzwyczai sie do swojego pokoju ja caly czas czekam az M zrobi remont i wtedy ja przeniesiemy wiec ty bedzieszjuz po a ja bede sie meczyc :Histeria:
Kronkis super ze wrocilas i wyjazd taki udany super zdjecia slicznie wygladacie :Uśmiech:
Mada nieczytaj takich glupot ja tez bym wynalazla w ten sposob kilka chorób Werce :Szok: ciesz sie ze Kajtus jest zdrowym zywym dzieckiem!!!! jak go wszedzie pelne tzn okaz zdrowia
Aniolek 2 tys!!!!??????????? lło matko u nas 3 pokojowe mieszkanie masz za 1600 a 2 tys to juz domek do podnajmu - wiem bo jestem po nieruchomosciach i to na bierzaco
wiecej niepamietam :Padnięty:
co u nas...ech od piatku chodze niepatomna ciagle mi sie kreci w glowie i jestem nie dozycia
co do wyjazdu.... szkoda gadac koncert nelly fuortado :Wściekły::Wściekły::Wściekły: chyba slyszalyscie co sie stalo poprostu do tej pory siedze i placze ze zlosci
sobota juz lepsza bo odpoczelismy na dzialce u brata a niedz nawet niewiem jak minela..

ja nie wiem co z koncertem ???........ szkoda ze sie nie spotkalysmy i ze K8i na wywczasach...i Ala....buuuu

juz wiem co z koncertem---->burza :(

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

madalenka
Potwierdzam zdecydowanie słowa Justynki - Kubusie rozwalają watrobe nawet doroslym (znam to ze swojego podworka - moja psiapsiola walczy po Kubusiach!!!!).

wiadomo to juz mi dawno.....sama tego nie ruszam i dziecko moje tez....w zasadzie mloda tylko na wodzie i mleku...ma czas na inne napoje :)

Odnośnik do komentarza

Olimpijka nawet niewiesz jak ja zaluje ze sie nie spotkalysmy, mam nadzieje ze bedzie jakas okazja do powtórki :Uśmiech::Uśmiech: a koncert.. ech najpierw zaspiewala Patrycja Markowska jako support potem byla chwila przerwy Nelly zaspiewala dwie piosenki i zaczelo sie gradobicie ,pioruny , i piaron walnąl obok tlumu wiec pomyslcie sobie jak w tym momencie ruszylo do ucieczki 20 tys ludzi :Histeria::Histeria::Histeria: a my mielismy miejscówki vipowskie wiec miejsca siedzace na szczescie!!! ciemnosc wszedzie tylko jak piorun walnal to jasnosc taka jakby ci fleszem po oczach dawali !!
dalismy nura do samochodu poczekalismy ale woda wszedzie po kostki wiec spowrotem do domu.. 5 godz samochodem po nocy ... M prawie usnal za kierownicą wie musialam jechac ja, a ja nie w lepszym stanie ale udalam ze jest okbylismy przed 5 nad ranem w domu a koncert powtórzyli w sobote o 18 :Histeria::Histeria::Histeria:

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witaj Nefretete!!!!!!!!!!!!to faktycznie fatalnie z tym koncertem, w TV mowili ale nie wiedzialam ze tam byliscie

a ja o kubusiach nie wiedzialam, na szczescie nie pije a Ala tylko na wodzie

Ala zasnela po 2 minutach, po godzinie sie obudzila, dalam jej wode i spi, czy te dziecko tak nie moze w nocy???????tylko jakies sceny robi, cholewcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

nefretete
Agus mam nadzieje ze ta nocka bedzie lepsza!!! a M zrobil mi niespodzianke i kupil bilety ( zaproszenie dla Martyny Wojciechowskiej ) powiedzial mi w czwartek przed polnocą a chcial mi powiedziec rano przed wyjazdem ale byl problem z Wera

hmmm czy to znaczy ze sie z M.W spotkacie??/

Agnieszko- spokojnej nocki i sciski dla Alicji :) spijcie slodko i dlugo!!!!

Odnośnik do komentarza

Nefre-witaj-no niezłe przezycia macie na koncie,ale dzieki Tobie wiem czemu moja kolezanka miala opis na gg "koncert Nelly-niezapomniane przezycie"(troche inaczej to sobie zinterpretowałam bo nie wiedzialam co sie działo):):)
Agnieszka-obys sobie nie wykrakała i mała Ala Cie zaskoczyła:)
Ja tez mykam spac-oglądnelismy własnie Ultimatum Bourna-zabieralismysie za ten film z pół roku:)-wreszcie sie udało...to przed ostani dzien urlopu K-juz mi smutno ze znowu powróci rzeczywistosc i ja sama na polu bitwy:)-zwłaszcza ze teraz mam ciĘzki okres...

No nic ide spac bo rybka musi byc wyspana-jutro pokaze nam sie w "TV";) (czyt USG)
DOBREJ NOCY!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

a co do mojej dekady, wlasciwie to moje prawdziwe zycie zaczelo sie tutaj, dom wybudowany, drzewo posadzone, dwoch synkow i wspanialy towarzysz zyciowy, wszystko tutaj wiec mysle ze nie moge narzekac na zycie.... jakie by ono nie bylo wczesniej... bo wszystko co bylo doprowadzilo mnie tutaj gdzie dzis jestem...

tego samego zycze Wam wszystkim, aby dla wszystkich nastal czas spokoju i by kazda z nas mogla powiedziec ze dostala od zycia to czego jej bylo potrzeba a reszta moze byc juz tylko bonusem.
dla wszystkich, ktore maja w sercach niepokoj badz niepewnosc, zycze slonca i jasnego nieba.

dobranoc kochane!!!

(ale mi sie zebralo na kazanie :duren:)

ale zycze Wam tego z calego serducha!!

Odnośnik do komentarza

Witam u nas nocka SUPER gJAK SPAłA DO 2 30 potem cycuś ok 4 i spanko do 7 30 'a mnie zaczęła boleć ząb w którym mam lekarstwo i chyba nieststy nieobedzie sie bez lecznia kanałowego a najgorsze jest to że nie mam z kim zostawic Gajki żby iść do dentysty dopiero jutro popołudniu:Płacz:
Ann witaj
Aga jak nocka
wszystkim miłego dnia i oby jak najmniej padało

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane

nocka o wiele lepsza, poszlam spac o 4.00 wiec zawsze o 2h40min do przodu,
o 4 po pobudkach co 3min stwierdzilam ze nie ide, ale wstalam,poszlam (zeby nie bylo ze ignoruje) polozylam Ale i poszlam sobie, poplakala jakies 5 minut, ale nie byly to wrzaski, specjalnie sluchalam poniewaz balam sie ze ze zlosci fiknie kozla do tylu na szczebelki, jak jej sie zdarzylo kilkakrotnie, po jakims czasie zrobilo sie cicho, cos tak mruknela i zasnela. Choc kusilo mnie zeby zajrzec do niej ale wiedzialam ze jak uslyszy mnie to zacznie znowu wyc, obudzila sie po 3 godzinach, zabralam ja do nas to jeszcze krotka drzemka 45 minut
a spala mi od 20.00 do 1.00 i tylko po godzinie na dwa lyki wody sie obudzila, czyli gad potrafi spac
moze Ala nauczy sie sama uspokajac i wyciszac

i znowu zasypalam Was mega opisem nocy, przepraszam

i nastala cisza w domu, ale nie dlatego ze Ala spi, kupe robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zycze milego dnia, jak na razie pogoda dobra na spacery, a co przyniesie dzien to sie okaze

jak zwykle z rana serwuje kawe dozylnie co by szybciej zadzialala i specjalnie mega herbatke dla Ann (ja juz w kubku)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Justys- tule Cie, wspolczuje bola zęba!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nefretete- ten test??????????????

Inka- super ze zabke zobaczycie, tez wydaje mi sie ze bedzie dziewczynka, smieszne ale jakos dziewczynki do Ciebie pasuja tym bardziej ze Maja taka cudowna jest

w Tv jeden tato 4 corek czy 3 (juz nie pamietam) powiedzial ze dobry dowodca dowodzi jednym rodzajem wojsk, zreszta chyba byl strazakiem, bardzo mi sie ten tekst spodobal

ja przez te zmeczenie pisze jak oszalala, niech mnie ktos powstrzyma bo to nie w mojej naturze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...