Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam

Ann- ciesze sie ze jakis przelom nastapil w piciu mleka mod przez Szymule????w czym podajesz to mleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justys- mam nadzieje ze pieniazki przyjda!!!!!!!!!!!!

a u mnie katastrofa, Ala marudna, caly czas niezadowolona, nic jej nie pasuje, buczy, wyje , krzyczy ipt
bez cycca nie da sie zyc, obiadow nie chce jesc, tych ze sloika i gotowanych, tylko cyc, kaszki i deserki
pobudki co godzine,
reasumujac: macierzynstwo powoli doprowadza mnie do zalamania nerwowego i coraz mniej mi sie podoba
to tyle
zycze udanego dnia

Odnośnik do komentarza

dziendoberek
justyna / veann super foteczki :Uśmiech:
ann ale sie ciesze ze szymonek ladnie wypil mleczko. mam nadzieje ze i u nas to niedlugo nastapi
justyna wspolczuje kryzysu.. mam nadzieje ze ta wredna baba wysle w koncu te pieniazki
agnieszka sil. na pocieszenie powiem ci ze i u nas ostatnio nieciekawie.. bartus jakis marudny i tez za obiadkami nie przepada..
patusia / olimpijka :Całus:

milego dzionka :Oczko:

Odnośnik do komentarza

cześć

a ja wam powiem że dobry jest taki odwyk weekendowy od internetu :) choć przyznam się że i ja zaglądałam co chwila czy już działa

Justynka - okres terrorystyczny już i u nas trwa - najgorzej jest jak są inni ludzie w domu - nie daj Boże ktoś przejdzie obok Jasia i go na rączki nie weźnie - to kosmos - aż sami wreszcie zauważyli co narobili tym noszeniem go - na szczęście na mnie tak nie reaguje więc mam spokój

dzisiaj Jaś jadł kaszkę na śniadanie - i zjadł - jestem w mega szoku bo on tych proszkowanych strasznie nie lubiał - no ale jutro dam mu płatki kukurydziane na mleku krowim - trzeba go przyzwyczajać - bo ileż można to mleko - bleeee - ja wiem że dziecko powinno pić do 3 roku życia - ale ja np - piłam cyca do 8 miesiąca a potem tylko i wyłącznie krowie i to takie tłuste ciepłe prosto z doja prawie :D i żyje i mleko uwielbiam poprostu :D:D:D - no to i moje dziecko też może troszke krowiego dostać - no i zastanawiam się nad tymi dwoma daniami - chociaż kiepsko to widzę - no ale Jaś to tak na zmiane je dzisiaj dostanie rosół a jutro np ziemniaki z rybką - a w tym tygodniu dostanie pierogi ruskie :D:D:D

Ann - super że i u waś mleko mod. wreszcie się przyjęło - Brawo dla Szymuli -

Justynka wyślij swoją małą terrorystkę do pani księgowej na godzinkę to odrazu przelew zzrobi zołza cholerna

a dzisiaj bedziemy Jasiowi włoski obcinać bo ma rzadkie ale długie strasznie i włażą mu na oczy i na uszy :D:D:D - będzie krótki jeżyk :D

ZA MIŁOŚĆ WIERNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ MAŁŻEŃSKĄ

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

mineralka
cześć

a ja wam powiem że dobry jest taki odwyk weekendowy od internetu :) choć przyznam się że i ja zaglądałam co chwila czy już działa

Justynka - okres terrorystyczny już i u nas trwa - najgorzej jest jak są inni ludzie w domu - nie daj Boże ktoś przejdzie obok Jasia i go na rączki nie weźnie - to kosmos - aż sami wreszcie zauważyli co narobili tym noszeniem go - na szczęście na mnie tak nie reaguje więc mam spokój

dzisiaj Jaś jadł kaszkę na śniadanie - i zjadł - jestem w mega szoku bo on tych proszkowanych strasznie nie lubiał - no ale jutro dam mu płatki kukurydziane na mleku krowim - trzeba go przyzwyczajać - bo ileż można to mleko - bleeee - ja wiem że dziecko powinno pić do 3 roku życia - ale ja np - piłam cyca do 8 miesiąca a potem tylko i wyłącznie krowie i to takie tłuste ciepłe prosto z doja prawie :D i żyje i mleko uwielbiam poprostu :D:D:D - no to i moje dziecko też może troszke krowiego dostać - no i zastanawiam się nad tymi dwoma daniami - chociaż kiepsko to widzę - no ale Jaś to tak na zmiane je dzisiaj dostanie rosół a jutro np ziemniaki z rybką - a w tym tygodniu dostanie pierogi ruskie :D:D:D

Ann - super że i u waś mleko mod. wreszcie się przyjęło - Brawo dla Szymuli -

Justynka wyślij swoją małą terrorystkę do pani księgowej na godzinkę to odrazu przelew zzrobi zołza cholerna

a dzisiaj bedziemy Jasiowi włoski obcinać bo ma rzadkie ale długie strasznie i włażą mu na oczy i na uszy :D:D:D - będzie krótki jeżyk :D

kochana zapomniałam ci napisać ze jutro bede u ciebie w rzeszowie :Oczko::Oczko::Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszka badz dzielna, u mnie dwojka miewa czas buntu :) Moze w przyszlym tygodniu jakis wspolny spacerek u nas? Mleko z niekapka i smoczka obecnie bo twardy ustnik razi dziasla, a miekki mam do soczkow i herbat (dzis B ma kupic drugi)
Justyna brak mi slow (moge jakos pomoc, odezwij sie do mnie na GG jak mozesz)
Martusiu MIla byla, jakis czas temu pisalam ze u nich OK, ale Szymi jak i moj nie spi niemal w dzien wiec ona nie ma jak siasc do kompa, miala zajrzec
Trzymam kciuki by Bartula przelamal sie do mleka
Gda slicznie wygladaliscie

Uliska byla spokojniejsza, nie kojarze by ona tak stawala i chciala sie wszedzie wspinac
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/DSC07751.JPG

a teraz slysze Uliske, Szymon nie gryziemy pupy siostry, nie pacaj mnie, nie stawaj tu... (na chwile odwrocilam glowe)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

a ja bym zjadla nalesniki, po nocach mi sie snia, od wtorku na diecie, zero cukru, chleba i tluszczu i na minusie 4 kg, czyli tyle ile wazylam miesiac temu
jeszcze tydzien i pierwsza faza zakonczona, no chyba ze stwierdze ze o tydzien dluzej bedzie trwac, choc watpie, juz teraz pekam

Usypialam Ale przez 1.5h i pospala mi 20 minut, szlag mnie trafil, marudzi dalej ale spac nie chce,

Ann- a jakie mleko dajesz????
jak tylko znajdziesz chwilke w przyszlym tygodniu to bardzo chetnie wybiore sie na spacerek!!!!!!!!!!

z lepszych wiadomosci to przyszedl mi zwrot podatku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jutro musze podjechac na poczte i odebrac kase

Ala mino ze w ogole nie przemieszcza sie nawet o milimert to lezac na brzuchu czasami ( zamin wpadnie na pomysl przewrotki na plecy) podnosi sie na czworaka i siada, jest to oczywiscie okupione krzykiem i wolaniem o pomoc, ale ja wredna ostatnio jestem i sama musi sobie radzic, i jak widac skutkuje, tylko ze mi glowa peka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...