Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

a co to, wszystkie poszly na obiad??:)

ja wlasnie sobie zaraz jade na sklepy, normalnie wczoraj, az nas brzuchy rozbolaly, bylismy na zakupach, ja w jednej chwli sie pochylam i przykucam zeby cos tam dosiegnac na dolnej polce i szlysze "trach!!!" moje ukochane spodnie wziely i pekly na tylku pod kieszenia!
nie mialam tylka na wierzchu no ale spodnie zmarly smiercia naturalna choc przedwczesna:)
no to ide sobie kupic nowe a tatus zostanie z chlopakami. na szczescie dobrze mu rzeczy zorganizowalam i powinni spac pod moja nieobecnosc:)
moge sie zalozyc ze jak wroce to WSZYSCY beda spali... ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Wczoraj mialam sie odezwac ale amelcia skutecznie mi to uniemozliwila.Teraz spi, ale bylo ciezko.Podczytalam ze imprezujecie, no to ja tez:kawka:
Martusia nie martw sie kochana, M to caly czas robi mi takie uwagi, ale w czwartek pojechalam po nim jak po łysym koniu, tak mnie wkurzył!!Malo mial do powiedzenia i potulnie sluchal. Ciekawe jak dlugo bedzie dobrze.
Aniołek u mnie tez tesciowa sie wtraca. Głupie babsko, normalnie jej nienawidze.Jak sobie chlapnie trzy browce włacza jej sie znana wszystkim melodia i wkurza wszystkich, a w szczegolnosci M bo to sie zazwyczaj jego tyczy. Była dziewczyna z która niestety M ma dziecko i bez przerwy slysze o nich, ze ona woli jego córke niz Amelcie itp.Teraz na nia czekam. Zobaczymy czy jak dostanie joby to bedzie tak słodko cwierkac!!:duren:
A tak w ogole to zrobilam sie straszna, chyba przejscia w szpitalu robią swoje.

Odnośnik do komentarza

gosia!! pojedź po tesciowce!! moja na szczescie ma tylko jednego wnuka ale głupia wrrrr do przesady:duren: ostatnio szłam z nia po miescie a ta zaczela babke jakas co jej kiedys podpadła wyzywac:duren: no nie wiedzialam gdzie sie chowac:duren:

patusia dzieci predzej czy pozniej doceniaja rodziców nawet jak ich dziadkowie rozbestwia na zabój ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny.
ja tylko na chwile. smutno mi bo przegralam walke z moimi cyckami :Smutny::Płacz::Rozgniewany:
tak bardzo chcialam karmic piersia ale niestety chyba mi to nie jest pisane (i nie chodzi mi tu o terror laktacyjny bo mam to za przeproszeniem w dupie - uwielbiam najzwyczajniej w swiecie karmic moje dziecko i baaardzo mi na tym zalezalo).
Poddaje sie bo po tygodniowej walce. Mam za malo pokarmu, Filip sie nie najada, wiec w tym wypadku mowie juz dosc, bomoje dziecie sie tylko meczy :Smutny:
Prosze was tylko o rade - tzn. butelkowe dziewczyny:
czy macie takie torebki - termosy na butelki (jak sie wychodzi z domu to sie w to pakuje cieple mleko - nie wiem jak to sie fachowo nazywa)?? podajcie firmy jakich uzywacie jesli jestescie z nich zadowolone a ktore moga byc tez dostepne w uk. ile takie "termosy" trzymaja cieplo?? z gory dzieki. pozdrawiam.
odezwe sie w wolnej chwili.
Ps. moze macie jakies porady dla poczatkujacej butelkowej mamy?

Kasia
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jnokqoctj.png

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmhthgffw6s.png

Odnośnik do komentarza

Kochane wrocilam z Cork niestety na tarczy ................................szkoda gadac...........w skrocie, mothercare,adams,next,dunnes strores,premaman,new look,espirit,brown thomas i serialnie wiele inncyh przekopalismy z mężem doszczetnie i dupa blada :( są owszem ale tylko z tylu rozpinane.Pytalam czy maj,mieli i czy można zamowic-->nie mieli nigdy takich :( jestesmy z moim lubym wsciekli ze ine udalao nam sie znaleźć i do tego pogoda dzisiaj okropna i wszyscy oprocz olimpii zmoklismy i nas przewialo maskrycznie.mam nadzieje ze sie nie rozchorujemy-->ale to nieważne najgorsze jest to że KLAPA,jedna wielka KLAPA :(

Kasia-ja uzywam torby termoizolacyjnej aventu o takiej :) AVENT THERMA BAG – Top Online Toy Store in Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores i jestem mega zadowolona.Trzyma bardzo dobrze cieplo :) gorąco polecam:) przykro że walka z cycami przegrana :( buuuuuu
aha a wogole to mam wsyztsko aventu i sobie ta firmę chwale-sterylizator iq elektryczny i mikrofalowy, podgrzewacz,butelki, torba termo,smoczki,kubki niekapki i uspakajacze.Jak dla mnie wszystko jest ok :)

co wieczorem-winko ciągniemy????

a ja na babcie i tesciowe i inne tam gady mam jeden sposob---> jak juz mnie wkurza na maksa to mowie-moje dziecko wiec bujaja sie kobieto i znajdz sobie kogos blizszego w rodzinie do pouczania itp albo staly tekst nr 1-->moje malpy moj cyrk --->chcesz rozrywki idź do swojego. Nie powiem ale pare razy tak powiedzialam i teraz jestem najwspanialsza,najkochansz, wnuczka,synowa,corka itp:sofunny::sofunny::brawo:

Ide odkościć kurczaka i go nadziać -->geberalnie ide robic obiad, ale najpierw musze sie hernbatki z pradem napic bo konkretnie w dupe dostalismy .......:glupsz:

Odnośnik do komentarza

monikouette
a co to, wszystkie poszly na obiad??:)

ja wlasnie sobie zaraz jade na sklepy, normalnie wczoraj, az nas brzuchy rozbolaly, bylismy na zakupach, ja w jednej chwli sie pochylam i przykucam zeby cos tam dosiegnac na dolnej polce i szlysze "trach!!!" moje ukochane spodnie wziely i pekly na tylku pod kieszenia!
nie mialam tylka na wierzchu no ale spodnie zmarly smiercia naturalna choc przedwczesna:)
no to ide sobie kupic nowe a tatus zostanie z chlopakami. na szczescie dobrze mu rzeczy zorganizowalam i powinni spac pod moja nieobecnosc:)
moge sie zalozyc ze jak wroce to WSZYSCY beda spali... ;)

:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D udanych zakopow :D
mnie tez raz spodnie pekly.. na tylku w drodze do pracy.. tylko ze ja swiecilam pupa :D

k8i


starletka-oczywiście to Twoja wina,bo nie upilnowałas małej!!!normalka!!!aż się boję ,że dziadkowie rozpieszcza moja patychę ,bo to pierwsza dzidzia w naszej rodzinie!!!! i napewno będzi rozpieszczanko słodyczami itp. a powiem Wam,że to czasem prowadzi do targedii!!!na sobie przetestowałam,kiedy dziadkowie uapśli mnie jako dziecko!!1bardzo często bywałam podrzucana do babci po szkole i tam dostawałam zawsze chipsy,ciastka,czekoladki!!1a co lepsze o nie wcale nie prosiłam!!dziadkowie zawsze coś dla mnie mieli i mi podtykali pod nos!11a iwcie jak to dziecko-łakome na wszystkie pysznosci!!!moi rodzice robili co i raz awantur e ,o to ,ze dziadkowie mnie pasą !!!!ale to nie skutkowało kompletnie!!nie mieli mnie też z kim zostawiać po szkole,wiec opcja inna niz babci i dziadek odpadała!!!!i tak wyrosłam na brubą nastolatkę-a to nie było przyjemne!!fakt,ze zrzuciłam 30 kilo w wielku 15 lat zawdzięczam tylko sobie i swojemu uporowi!!no i tarza znowu by się przydało zrzucić te kilkanaście kilo nadwagi!!

nooo u mnie podobnie a jak zwracam uwage to obraza ze mi zle ze cos dziecku kupuja

Aniołek Łysego
u mnie babcie tylko teściówka się wtrąca :duren: kuźwa i ostatnio nie wytrzymałam i powiedziałam że "kacperek to nie zabawka!!" po szczepieniu był strasznie zmęczony i w ogóle a ona go kurde próbowała na chama budzić myślałam że mi czaszka wyskoczy tak się we mnie gotowało...

miłego dnia :heart::Podziw:

dziewczyny idę pranie powiesić bo się zrobiło jak byłam na spacerku

wspolczuje moja tesciowa sie nie wtraca za to mama owszem :)

Odnośnik do komentarza

Rano wybralismy sie do przychodni, tak jak sie spodziewalam pani pediatra powiedziala mi ze na dyzur przychodzi sie z naglymi przypadkami a nie do kontroli, niemniej zbadala mi dzieci (zdecydowalam sie tez pokazac Szyma bo pieknie spal w nocy, zjadl przed 8 i potem nie chcial przed wyjsciem, jakis senny byl i nawet ja troche spanikowalam). Dzieci zdrowe, mozemy chodzic na spacerki. Dawac im Juvit C. Pojechalismy wiec do miasta i w H&M nabylismy dla mnie kurtke na spacerki. Potem na obiadek do knajpki gdzie uslyszelismy od Uli ze lubi takie rodzinne obiady i do domku. I dopiero wowczas Szym sie obudzil i zjadl - po siedmiu godzinach. Jakis suslowy dzien u niego.

madalenka
(Ann zdradź mi proszę jak to robisz, że Szymi śpi tak ciurkiem - on nie jest głodny???)

Nie wiem, ale z Ula tez bylo tak. A jednoczesnie jak ostatnio probowalam sciagnac mleko to uzbieralam tylko 70 ml z obu piersi (ktore nie sa jakies wielkie :Uśmiech:), czyli chyba mam wysokokaloryczny ten pokarm skoro dzieci sie najadaja, przybieraja i sa tak wysoko wagowo w siatce centylowej.

Olimpijka
przyjezdzaj do W-wki! Co do spiochow ja dzis sprawdzalam C&A i tez kicha

martusia
dziendoberek
u mnie kiepski poranek. klotnia z mezem :Smutny: poprosilam go by rano zajal sie bartusiem bo chce troszke pospac a on na to ze on tez zmeczony i chce sie wyspac... :Zły::Zły: tylko ze on w tygodniu spi a ja jak przespie 5 h na dobe to jest dobrze... mam doline.
jade zaraz na zakupy poprawic sobie humor (oczywiscie z malym)

czekam na wieści co kupiłaś

kaska0110
czesc dziewczyny. ja tylko na chwile. smutno mi bo przegralam walke z moimi cyckami :Smutny::Płacz::Rozgniewany:

nie smuc sie, tu masz cala duza ekipe butelkowych mam ktore Ciebie przytula i doradza

k8i oduczaj swojego Skarba tego ze zawsze jestes do dyspozycji, jak mowi moniq mata lub lezaczek obok kompa i troche czasu dla siebie (polecam), tak bys miala czas dla siebie a maluch na tym nie traci lecz latwiej potem o to by sam sie soba zajmowal. Przynajmniej takie jest moje doswiadczenie po Uli
No i jak tylko znajdziesz czas to zapraszam do mnie na kawe

Deska do prasowania do mnie wola (chyba zatkam sobie uszy)

Odnośnik do komentarza

Co tak mało naskrobałyście?
Drinasy na wieczór szykujecie czy co?:smieszne:

OLIMPIA: Szkoda że nic sie nie dało załatwic, ale i tak wielkie brawa za poświęcenie i chęci:brawo::brawo::brawo:

K8i: Udanej imprezki, mam nadzieję ze odreagujesz trochę.

A tak w ogóle to byłam na spacerze i po warzywka na rynku.
Potem zwykłe roboty domowe:gotowanie: a teraz się z Oliwką same bawimy bo dzisiaj M nadgodzinki i już na 18:00 poszedł do pracy,buuuuuuuuuuu:Płacz::Płacz::Płacz:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza

a ja juz wrocilam...;
normalnie u mnie tez porazka....
szybko Wam tu napisze zanim m nie wroci
pojechalam na sklepy, Natanek szedl na sjeste a Noah juz zasnal, lekko poddenerwowany ale spal..:)

no i o 16.20 dzwoni tel, moj luby z zapytaniem jak tam u mnie? no to mu na to ze nawet niezle, a on mi na to stoickim spokojem ze sie za mnie cieszy!!!!!!!!!!!!!!
bo u niego masakra, maly placze od trzeciej (pojechalam o 14.30) i ze mam sie pospieszyc i wracac bo on juz nie moze i ze to ostatni raz z nim zostaje!!!

jakbym go miala przed soba to nie jest powiedziane ze nie dalabym mu w twarz normalnie! a wcale taka porwista z natury nie jestem.;

w drodze powrotnej przygotowalam sobie ladne" kazanie" (paula ;) ) samokontrola i w ogole postanowilam byc twarda, konsekwentna ale bardzo spokojna. no bo cholera co?? ja przez caly pierwszy miesiac sluchalam malego jak plakal i nikt mnie nie zmienil tylko sama na posterunku bylam a jak malz wracal z pracy to na nim psow ani kotow nie wieszalam!!!

no i wracam, maly spi, tata wkur***** ale juz spokojny, z kazania nici ale potem z nim porozmawiam, jak sie uspokoi... maluch sie obudzil po 10min ale beez placzu..............

no i porazkia tez bo........... NIE ZNALAZLAM SPODNI............... te co przymierzylam mi nie pasowaly a reszty nie mialam czasu obejrzec? tylko pizamke sobie kupilam, taka zwykla, bawelniana na zime:)

olimpia, kurde, no to ja juuz nie wiem o jakie te spiochy chodzi.........; a moze takie jak te co juz znalazlysmy tylko ze dwa rozmiary wieksze? bo w odpowiednim rozmiarze sie nie da zmienic pieluchy nie rozbierajac nog, probowalam dzis i sie nie da:(

Odnośnik do komentarza

paula00-25
Mi teraz to nic nie pasuje bo mam po prostu za duży zad:bigboulay:

Skąd ja to znam tez mam teraz problem ze spodniami jak cos znajde to dupa blada zle leze a to co nawet dobrze lezą to mi sie zabardzo niepodobają , wczesniej jak pracowalam to do mnie do sklepu przychodzily super spodnie i bylo z czego wybrac, teraz co do dziewczyn wpadne po dostawie towaru to taka bryndza ze szok i dalej chodze w starych. Czekam tylko jak mi na dupce trzasną ktores

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Ja też nie lubie w sklepie przymierzać ciuchów, przez kilka lat pracowałam w sklepie odzieżowym i teraz mnie to nie bawi. Za to mój M. lubi zakupy odzieżowe. Przynajmniej o jego ubranie nie muszę się martwić, bo jakby jeszcze on miał awersję do sklepów, to nie wiem w czym byśmy chodzili.

Olimpia
szkoda, ze wyprawa po śpiochy nieudana.

Paula
no to życzę, żeby mała szybko padła.

nefrette
no Ty już chyba możesz zacząć imprę, jka mała zasnęłą.

http://tickers.smyki.pl/s/6317/9688.jpg
http://tickers.smyki.pl/s/6317/9687.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...