Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

hej:)
ja na nogacg od 8 a spać poszłam po 1 kiedy ja sie wyśpie ?
niunius bawi sie w kojcu a moja ksiezniczka powoli sie budzi...mąż oczywiscie juz pracuje...
ja dzis mam w planach odstawic dzieciaki na 2h do babci a sama śmignac zakupki wieksze spożywcze zrobic bo dzis wieczorkiem goście zjeżdżaja :)
kto mi łazienke odpicuje bo wczoraj nie zdazyłam...
ja tez poprosze kawke :)
Aniołek tyle dni bez wolnego...
VeAnN Śliczna Julcia :)
miłego dzionka

http://b2.lilypie.com/zuhrp1/.png

http://b5.lilypie.com/D07ep1/.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Sesja foto zaliczona. Fotki bedą we wtorek dopiero.Dzisiaj ide do gina. Tego pana nie widzialam jjuz bardzo dlugo, pewnie zaskoczy go moja wizyta. Oby @ nie przyjechala dzisiaj. Wczoraj rowniez sie dowiedzialam ze M 5 wrzesnia idzie na spotkanie klasowe. Oczywiscie nie bylo dyskusji na ten temat. Idzie i koniec bo kolezanki sie podobno za nim steskniły. Bylo dwoch chlopakow podobno w tej klasie no i MUSI byc. Moje zdanie nie ważne.
Wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam z rana!!!!!!!!!!!!!!

Ann- nie zapeszajac gratki dla Szymka ze dal mamie pospac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justys, Gosia, Aniolek- dzien doberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nas jedna pobudka o 1.15 na jedzenie, potem przez 2 minuty ryk bo Ala sama w pokoju i spanie do 6.30, szybki przemarsz do nas i spanie do 8.00
tez nie chce zapeszac poniewaz wiem ze jak juz sie z czegos ciesze to potem jest nagly obrot sprawy

chcialam sie pochwalic ze Ala raczkuje, wczoraj zaczela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!choc dzis jej troszke gorzej wychodzi,
moja mama sie zdziwi, chyba pisalam ze nic jej nie mowie o postepach Ali, jak sie pyta co robi to zawsze mowie ze siedzi i sie bawi

Justys- poprosze kawe, Ty jednak lepsze robisz!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Gosiu- co do imprezy M ja tez bym dala sobie spokoj, ja przynajmniej nie mam z tym problemow, a i mojego A zawsze podrzuce na imprezke jak chce, efekt taki ze to ja namawiam A zeby sobie poszedl i sie spotkal ze znajomymi

Odnośnik do komentarza

Ann
dzien dobry
VeAnn sliczna Jula

po cichu pochwale Szyma ktory spal 19.25 - 6.50, raz w nocy kweknal, przyszlam to siedzial jak dotknelam go polozyl sie i spal dalej :) Karmienie piersia uwazam za zakonczone

Kurcze, a u mojej Julki zupełnie na odwrót :( Od kilku dni zaczęła jeść w nocy znow jak noworodek, równiusieńko co 3 godziny woła mleko i nic innego ją nie oszuka... Mleko o 21:00, 24:00, 3:00 i 6:00 :Zakręcony::Męki: Nie wiem co jej się stało...

Pochwalę się, że dzisiaj mam już jedenasty dzień diety kopenhaskiej (jest bardzo drastyczna jak dla mnie) no i schudłam już na niej 3 kilo i wcześniej 2 czyli już połowę tego co chciałam schudnąć :D No i wczoraj weszłam w jedne spodnie sprzed ciążu :yipi:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

justyna@
Witaj Gosiu mam nadzieje że pochwalisz sie waszą sesja zdjęciową a co do M ja bym olała taki mam charakter chcesz idz pożałujesz później ( ale jestem okropna prawda)

Pewnie ze sie pochwale, tylko bede musiala zainstalowac skaner.Ja mam taki charakter ze zaraz po mnie widac ze cos jest nie tak. Po prostu sie we mnie gotuje i sie załoze ze bedzie giga awanura przed wyjsciem( a raczej wyjazdem bo on chodzil do szkoly w innym miescie) i po przyjsciu.Normalnie wrrrrr...
A o gradobicie tez poprosze na moja tesciową :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

troszeczke nadrobilam stroniczek
ann trzymam kciuki za marcoweczke. daj znac co i jak..
a tobie gratuluje odstawienia. mam nadzieje ze juz niedlugo tez bede sie mogla tym samym pochwalic.. wczoraj juz chcialam weliminowac karmienie po pracy ale okazalo sie ze u bartusia w zlobku dzieci mialy wirus rota.. no i stwierdzilam ze jeszcze troche pokarmie by sie nie zarazil
veann sliczna fotka :Uśmiech:
zreszta wszystkie foteczki ktore widzialam cudowne
mada ja nie szczepilam na kleszczowe bo lekarka mi odradzila... ale nie wykluczam ze nie zaszczepie w przyszlosci
moniq wydrukwalalm sobie przepis na kuleczki i moze dzis lub jutro zrobie. :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

justyna@
Gośka
justyna@
Gosia to może wspólnie cos z działamy z tym gradobiciem oczywiście :Uśmiech::Uśmiech:

Oki to działajmy. Ja poproszęo grad wielkosci piłki do kosza na starogard gdański:lol::lol::Zły:
Martusia :D

To ja poprosze Tarnów osiedle Odległa plis :sofunny::sofunny::sofunny::he::he::party::party::yes::yes:

:666::smieszne::smieszne:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...