Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Patusia fajne fotki
Justyna rtg zęba?

Szymi spal w dwoch turach (przerwany sen placzem) 35 i 80 minut - zdecydowany rekord jak na niego. Moze to tez efekt mojego zalozenia ktore poczynilam, skoro budzisz sie szybko i z placzem to znak ze nie pora na wychodzenie z lozeczka, jeszcze trzeba zasnac. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza

sprzatam małymi kroczkami...powoli do przodu ;p
niuniuś dziś mało spał bo tylko 2 * 30min...to malo bo tak jedna drzemka jest minimum godzinna...no cóż narazie jakoś sie bawi...
patusia słodkie foTki :)
mąż znów późno wróci, uroki bycia na swoim, czasmi teknie za czasami jak pracował dla kogoś, chociaż wiedzialam ze praca od tej do tej...ehh...tak źle i tak niedobrze...jakis kiepski dzien dzis mam :Kiepsko:

http://b2.lilypie.com/zuhrp1/.png

http://b5.lilypie.com/D07ep1/.png

Odnośnik do komentarza

karolka glowa do gory :Całus:

a ja wlasnie podgladalam przez okno bartusia jak sie bawi na podworku (zlobek dla przypomnienia pietro nizej a z okna kantyny widac ich plac zabaw) i tak sie zasmiewal na hustawce... widac ze szczesliwy.. ale mnie jakos smutno bo jak tak go widze to chcialabym tam isc zaraz do niego i go przytulic i pobawic sie z nim. chyba nie moge go podgladac...

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Patusia-slicznosci :)

Paula-na gg Ci napisalam ale moze i ktoras z Was skorzysta..........zeby zdjecia byly takie jak ja wklejam to pod linkiem po prawej stronie jest przycisk ktory wyswietla dodatkowe dwa linki i ja kopiuje ten drugi czyli ostatni i wrzucam do posta i tyle :0

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Paula- brawo dla pojetnej uczennicy i posiadaczki slicznej coreczki :) :brawo: teraz sie dopatrzylam ze na zdjeciu sa równiez nogi tatusia Oliwki...szkoda że tylko nogi :sofunny:

Ann- no wlasnie w pl jak wiesz dziadkowie kupili hustawke i teraz A musi kupic tutaj....bo szkoda targac ją w te i we wte :) zaraz jedziemy bo obiadek musi sie A uleżec hehehe :)

Justyna- no wlasnie taka na hakach w futrynie ma Olisia w pl i tu tez chcemy takową :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...