Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny rocznik 80 :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny prawie mamy weekend. Wczoraj byłam z Julcią u dentysty-tragedia. Tak się darła że myślałam że łeb mi pęknie-pytam bolało? nie dlaczego odpowiada? bo się darłaś a to ze strachu mamo:)))))))))))))))A co do słoneczka muszę reklamację złożyć na pocztę przecież wysłałam priorytetem:)))Życzę Ci cierpliwości do remontu. Przedemną wymiana drzwi w mieszkaniu z ośnieżnicami i podłóg:((((

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny u mnie niezle dzs sloneczko wychodzilo zza chmurek i nawet tak nie wialo strasznie jak wczoraj Wiec spacerek zaliczony Majka troche podgraczkowana byla ale samo jej przeszlo duzo pic jej dawalam

Alicja no to bedziecie mieli ubaw z naprawami U mnie to tylko drobne usterki aletez trzeba porobic dobrze ze myza to nie placimy tylko nasz landlord
Co do dentysty to chyba byl placz dla zasady Ja pamietam ze jak bylam mala tak samo robilam przed dentysta i przed zastrzykami nogami rekami trzymalam sie futryn zeby tylko mi nic nie robili
No nic przedemna wszystko mam nadzieje ze majka bedzie sie dobrze zachowywala

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!!!

To i ja się zamelduję w prawdzie dopiero albo aż późną porą ale niestety tak mi jakoś teraz czas leci :wink:
Inka u mnie też była super pogoda i słoneczko i cieplutko Alu wielkie dzięki za przesłanie słoneczka :Kiss of love: - dotarło hihihihihi

Widzę że tu remonty i naprawy :lol: jak ja tego nie lubię wrrrrrr wolę efekt końcowy hihihihi
Inka cieszę się że Maja zdrowa i stan podgorączkowy szybko minął:great:

Ala no to niezła apratka z twojej córeczki hihihihihihihi ale co się dziwić stary się boi to co można powiedzieć o dziecku :oops:

A u mnie dzień minął spokojnie Julcia mnie dziś strasznie zaskoczyła bo była taka grzeczna no aż mnie duma rozpierała :wink: na zajęciach ładnie się bawiła, w domciu też i na dodatek ładnie zjadła obiadek (pól talerza zupy może mało ale jak dla niej niejadka to naprawdę postęp bo nigdy dotąd się jej nie zdarzyło tyle zjeść :wink:) i w ogóle dziś zawołała za potrzebą :great: Ale już nie pisze bo zapeszę tak kłódka na usta i ciiiiiiiiiiiiiii :whistle:

buziaczki :Kiss of love:

i życzę

Miłego Weekendu

Odnośnik do komentarza

Ania brawo dla Julci mam nadzieje za zacznie lepiej jesc
u nas Majka raz je jak szalona a innym razem nic nie mozna jej wcisnac nie zmuszam jej zeby jedla zeby ie miala jakies potem blokady psychicznej co do jedzenia

Ja caly dzien sprzatam teraz chwila odpoczynku Wszystko odsuwam wszystkie szafki szuflady umyte poukadane meble poodsuwane i posprzatane pod nimi jeszce kuchnia mi zostala ale tam ostatnio robilam pozadki w szafkach wiec tylko gary blaty i podlaoga
Pewnie wieczorem padne na pysk ale za tydzien imprezka i nie mial bym czasu zeby sobie dokladnejsze pozadki porobic

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Hello!!!!!!!!!!!!

u mnie niedziela mija spokojnie:)) m w pracy wróci dopiero za godzinę :(( pogoda zimnica i wieje strasznie że dziś już odpuściłam sobie jakikolwiek spacerek i kościół bo wole nie ryzykować :(( Już tydzień do wyjazdu :whistle: ale zleciało :surprised:

Ja pochwaliłam Julię a od wczoraj je jak ptaszek :((( czasami to już tracę cierpliwości :cry: kiedy to moje dziecko zacznie normalnie jeść :lol:
Inka to widzę że u ciebie przedświąteczne porządki zaczęte hihihihihi wysprzątasz się teraz to będziesz mieć luzik do świąt :whistle:
A tort pieczesz czy kupujesz bo już nie wiem czy pisałaś o tym :wink: ale ten czas leci co nie??? Już dwa latka stuka naszym pociechom :whistle:

A gdzie reszta?????

Pozdrawiam :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Witajcie poniedzialkowo
Juz kolejny raz zaczynam psac posta i zawsze mi cos przeszkadza
Mam dzis kolecia ktory kladzie mi gips naokolo drzwi kuchennych

Alicja mam nadzieje ze dzis u ciebie lepiej
Pamietaj ze po deszczu zawsze przychodzi slonce

Ania jak ci zazdroszcze wyjazdu do polski ja bylam ostatni raz w marcu na 4 dni
A z tymi pozadkami to pewnie jeszcze raz bede tak sprzatala przed swietami strasznie sie u nas kurzy
Tort kupuje nie ma mowy nawet zebym robia sama w tamty roku pieklam i co prawda wyszed zjadliwy ale z wygladu okropny ja po prostu nie potrafie piec

Mi sie wczoraj zachcialo jezdzic tzn rzeby moj P mnie wozil po car bootach znalazlam 2 ale dwa to byla porazka na 3cim dopiero znalazlam pare interesujacych rzezcy

Kupilam majce wczoraj rowerek trzykolowy pociag z Fischer Price cos takieo ale bez zwierzatek ale za to z dodatkowa przyczepka Fisher Price - Pociąg zaskakujących zwierzaków grający i jeszcze nie wiem jak to nazwac Ania moze wiedziec bo sa koraliki nawleczone na druty powyginane i wtopione w drewno i sie przeciaga te goraliki z jednej strony na druga u nas jest cos takiego w sklepach bankach u lekarza itd
jak naladuje baterie w aparacie to zrobie zdjecia a to wszystko za 7 funtow Juz prezent urodzinowy chyba ze mi cos odwali i jeszcze cos kupie ale P mnie chyba wywali z domu z tymi zabawkami

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie laseczki.
Inka - wcale mi się nie polepszyło nie spałam całą noc ale w końcu mi przejdzie prawda?
To się obłowiłaś na zakupach, ja już Julci kupiłam barbie taką jak chciała ma też kupione lego znalazłam pastelowe tylko już lego creator ma w końcu 6 lat, jeszcze poluję na fajny domek bo wielkimi krokami zbliżają się 7-urodzinki. To fajny musisz mieć bałaganik dzięki remoncikowi.

Ania przyjdzie czas że malutka zacznie jak Ty to mówisz normalnie jeść każde dziecko dozuje tyle sobie ile potrzebuje-będzie dobrze!

Pozdrawiam Was dziewczynki gorąco!

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!!!

u mnie dziś nawet spoko pogoda a teraz nawet słoneczko świeci :mdr: Julia śpi ja mam się wziąć za kotlety - mam ich nawet sporo zrobić i zamrozić bo zostawiam m na 3 tyg :lol: a on i kuchnia to "nie ten tego" hihihihihihi
Byłam na mieście oczywiście zahaczyłam Primark i obkupiłam się że mi P chyba nieźle wygarnie :lol: kupiłam Julce taką fajną bluzeczkę koszulowa w kratkę i jak jej założyłam to wyglądała bosko :love: sobie też ale niestety coś cycki mi podrosły że muszę wymienić na nr większy :lol: Na szczęście tu w UK i to mi się bardzo podoba - nie robią żadnych problemów z oddawaniem czy wymianą towaru bo w PL takie cyrki już spotkałam ze szkoda gadać wrrrrrrr:

Inka to super zabawki ci się trafiły :great: a o ta druga to czyżby pętla edukacyjna coś takiego IKEA Mula Zbawka edukacyjna
Co do tortu zamawiasz w cukierni czy w markecie. Ja powiem ci że w tamtym roku kupiłam w Sainsbury i był tak słodki że tylko m zjadł :lol: Postanowiłam teraz spróbować upiec jadę do Pl siostra mnie przyuczy bo ona już mistrzynią w tym jest :whistle: ale zobaczymy jeszcze mam czas :mdr:
Co do wyjazdu Ewelinka nic nie stoi na przeszkodzie dzwoń po paszport i zamawiaj bilety może trafią się bardzo tanio :wink:

Ala właśnie tak jak napisała Inka po deszczu zawsze wychodzi słońce i jeszcze kolorowa tęcza :wink:. Grunt się nie zamartwiać i jak to moja mama mi zawsze powtarza z problem trzeba się przespać :great: Cokolwiek cie trapi zobaczysz jakoś się wszystko ułoży!!! :Kiss of love:

Dobra ja idę do tych moich kotletów ale mi się nie chce :cry:

:Kiss of love: :36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Witajcie
No ja posprzatalam niedawno i uspilam Majke sprzatania bylo troszke ale juz sie uporalam najgorsze ze byla kuta sciana i wszedzie kawalki tynku Facet troche posprzatal aleze ja chciala jeszcze isc z majka na zajecia to powiedzialm ze juz dokoncze sama bo nawet podloge chcial myc

Alicja mam nadzieje ze szybko uporasz sie z twoimi zartwieniami zawsze mozesz sie pozalic czasami to przynosi ulge Przynajmniej mi.
A jak Julcia. Mam nadzieje ze zdrowa i w przedszkolu nie daje sobie w kasze dmuchac

Ania dokladnie o to mi chodzilo dzis jeszcze stwierdzilam ze za malo mam balaganu i kupilam opakowanie 100 pileczek plastikowych mamy maly basenik w domu to jej tam wrzuce a latem na dwor
Co do tortu kiedys jadlam czekoladowy z Asdy i byl niezly na pewno nie bede kupowala z tym plastikiem na wierzchu bleee Nie mam Morisona kolo siebie ale kiedys jadlam wlasnie d nich i byl bardzo dobry smietankowy lekki Moze cos mi odwali i wysle mojego P po ten tort
Ach zapomnialam sie pochwalic przyszedl list z konsulatu ze paszport jest do odebrania ale stwierdzilam ze na swieta nie pojade bo nie zostawie go samego tutaj Zreszta zaplanowane ze spedzamy z moja siostra tylko jeszcze nie wiemy czy u niej czy u mnie Ostatnie dwa lata bylo u mnie wiec moze tym razem u niej
Ania wiesz co jak powiedzialam mojemu ze paszport jest do odebrania to sam zaproponowal zebym pojechala po jego pensji to mi da kase na zakupy zebym sobie kupila cos fajnego. Ja nigdy nie mialam z nim ze mi powiedzial po co cos kupilam tylko jak potrzebuje to mi daje kase. Chociaz ostatnio straszy ze mnie wysle z tymi wszystkimi zabawkami na car bootsa

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

U nas dzisiaj leje jak .....ale mam nadzieję że to długo się nie utrzyma. Aniu ja widzę że szalejsz na zakupach z tego co pisałaś przyjeżdżasz do Polski jeśli mogę zaptać gdzie jest miejsce docelowe Twojego przyjazdu.

A jak Inka pisze o remoncie to mi dreszcze przechodzą. Ja czekam na drzwi bo zamawiałam więc na dniach gościu przyjeżdża i kładzie parkiet a potem wyrywa stare futryny wstawia nowe i osadza drzwi i taki bałagan narobię mojemu dziecku w pokoju. Julcia idzie do szkoły we wrześniu tak już powoli dla ucznia przygotowuję jej pokój nawet sama sobie meble wybrała:)

Julcia zdrowa uwielbia przedszkole mają fajnie prowadzony angielski i rytmikę a teraz przygotowują już jasełka. Ale była zła że znowu jest aniołkiem:) kurcze teraz czeka mnie szukanie jakiejś sukienki dlatego mojego aniołka:)

Pozdrawiam Was i życzę udanego dnia:):rybkaszczescia:

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!!!

Wpadam na szybko żeby się przywitać i hola do kuchni póki mała śpi :mdr: dziś cd. robienia zapasów dla m :lol: hihihihihihihi

Inka ja też już się tutaj spotkałam z tym że angielscy robotnicy wszystko po sobie posprzątają ze nawet nie wdać ze coś było robione :mdr: U mnie w wakacje jak wymieniali okna to po ich odejściu nawet nie miałam co sprzątać nawet okna wprawiane umyli :surprised:
Super że już paszport jest no i rozumiem ja tez bym w święta nie odjechała od m :wink: ale ty i tak masz super bo siostrę masz :great: zawsze to inaczej :))
Ewelinko mój P też pod względem zakupów też jest bardzo wyrozumiały i nigdy mi nie wygarnął ale ja tak zawsze się śmieję :lol: i czasami mam wyrzuty jak stracę za dużo itp. My mamy wspólne konto i każde z nas ma osobno karty płatnicze dzięki temu obydwoje mamy swobodę w korzystaniu i oczywiście wydawaniu :lol: Ja już się tak tu przyzwyczaiłam płacić kartą ze w PL mi jakoś dziwnie hihihihihi my wszystko mamy na DD nawet czynsz czyli jednym słowem nasze pieniądze krążą wirtualnie :lol:

Alu moje miejsce docelowe w PL to Kielce :wink: A Julci się nie dziwię bycie Maryją to dopiero wyróżnienie :great: ale aniołek to też ważna postać i pewnie będzie anielsko wyglądać :love:
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/494/494226v72f8qi66k.gif

Witaj Martuś u mnie tez strasznie wieje to już chyba takie uroki listopadowej jesieni :((( I życzę spokojnego i miłego dnia w pracy :*******

Pozdrawiam Was gorąco :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Ala szkoda ze nie dostala roli Mari ale Aniolki sa takie slodkie
Super ze Julcia lubie przedszkole ja nie znosilam ale to dlatego ze zawsze ostatnia wychodzilam moi rodzice dojezdzali do pracy a wiadomo ponad 20 lat temu jak bylo ciezko zalapac sie na autobus

Ania a ty kiedy jedziesz do polski
my mamy kazde swoje konto ale i tak jak teraz nie pracuje to P co miesiac mi cos przesyla i tez kasa krazy wirtualnie nie powiedzialabym zeby to bylo za dobrze bo czasami nie panuje sie nad wydatkami

no i kilka zdjec zabawek wydalam po przeliczeniu niecale 40 zl chyba warto bylo

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Hallo!!!

My dziś zaliczyliśmy wizytę u kolegi Julci :wink: dzieciaczki się pobawiły mamuśki poplotkowały i kawkę wypiły aż człowiekowi inaczej niż tylko w 4 ścianach :lol: Przy okazji odwiedziłam community centre mojej dzielnicy w sprawie kursu angielskiego bo okazało się że jest za darmo dla mieszkańców tej dzielnicy i nawet organizują opiekę dla dziecka na czas lekcji :))) Facetka pytała się mnie czy już chodziłam na kurs bo mój angielski nie jest zły no ale wiadomo to jeszcze nie to co by człowiek chciał i trzeba poszlifować :mdr: Zacieszam się bardzo bo prawdopodobnie kurs ruszy w styczniu bo mają nawet chętnych na rozpoczęcie nowego kursu. A z kolei wczoraj byłam w College za taki sam kurs kosztował by mnie ponad 600 funtów:surprised: i nie organizują creche (pol. odpowiednik żłobka ) co dodatkowo za opiekę nad dzieckiem wyniosłoby jeszcze więcej:(((
Ja właśnie popijam już drugą kawę :lol: mam się wziąć za obiad a Julia po zupce odpoczywa w pokoju w swoim łóżeczku może uśnie choć dochodzą do mnie jej gadanie i chyba nic z tego nie będzie :oops:

Inka śliczne zabawki naprawdę super ci się trafiło zwłaszcza rowerek :great: myśmy w wakacje kupili za około 20 funtów w promocji ale miał wadliwe koła oddaliśmy i nowy już nie zakupiliśmy tak zeszło może na wiosnę ale jakby się trafił tanio to już bym kupiła. Ale ty masz z tymi car boots dobrze :))) może ja coś poszukam w mojej okolicy :lol: Pamiętam jak mieliśmy taką giełdę staroci w centrum ojjjjj ależ było rzeczy i zabawek dzięki niemu kupiłam łóżeczko z prawdziwego dębowego drewna za 30 funtów a nowe w granicy ponad 150 funtów :surprised: Zlikwidowali nam boot bo na tym miejscu budują centrum handlowe :lol:
Co do karty też potwierdzę twoje słowa nie jest to dobre bo wydaje się więcej niż się zamierzało :cry:
Ewelinko ja lecę w niedzielę 29 listopada lot mam już o 7.05 rano a wyjechać z domu muszę ok. 3.30 :(((( strasznie wcześnie ale grunt by spokojnie i bez niespodzianek zalecieć :oops: A wracam dopiero 9 stycznia tym razem już z m bo on do nas doleci tuż przed świętami :mdr:

A gdzie reszta ?????

Pozdrawiam Was gorąco :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Witajcie laseczki, późno bo późno ale lepiejpóźno niż wcale.
Inka fajowe te zabawki nasmyczyłaś ale Twoje słoneczko będzie mialo radochy.
Aniu masz rację takie babskie pogaduchy i kaweczka dobrze robią bo ile można człowiek musi czasem mieć jakąś odskocznie.
A ten kurs angielskiego to super sprawa i za free a na dodatek Julcia ma opiekę i z innymi bąblami się zaprzyjaźni a i Ty poznasz nowych ludzi i jak to się mówi odchamisz się po angielsku pożyteczne i przyjemne w jednym.

Ja dzisiaj na szybciocha padnięta po pracy potem korki i teraz padam już na:sen:

Biorę już leki na helikobaktera i tak skurczybyk dokucza że nic mi się nie chce ale musze to wytepić. A moja Jucia wróciła z fochem z przedszkola bo się pokłóciła z najlepszą koleżanką:hahaha:tak to jest jak obie chcą sobą nawzajem dyrygować.
Postanowiłyśmy że szybki prysznic i do wyrka oglądnę dr hausa i :sen:

Czy ktoś widział dziś brzydulę bo ja nie zdążyłam:ehhhhhh:

Pozdrawiam:in_love2:

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Ania ja od niedawna odkrylam Car bootsy ale super sprawa niedawno widzialm super wozek gondole za 1 funta niektorzynie chca wywalac rzeczy tylko szybko sie ich pozbyc u mnie w miesce tylko sa latem na stadionie Wiec jezdzimy do miasteczek obok nas
Ale z tym kusem masz super u mnie w comunity center jest kurs ale level 1 a ja jestem pomiedzy 2-3 szkoda bardzo Aw colegu tez cos tyle kosztuje i adult lernng center co prawda oba maja creche ale w ktoryms trzeba jeszcze doplacac za o

Alicja jak ci sie objawila helikobaktera Ja mam coraz wieksze klopoty z zoladkiem
Mam nadzieje ze sie szybko jej pozbedziesz
Ja tez wczoraj badlam jak zbita

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!!!!

Późno pisze ale nie mogę zasnąć to może komputer mi pomoże i znuży mnie :whistle:

Alu współczuję helikobaktera :(((( musi ci nieźle dokuczać :((( mam nadzieje że leki szybko pomogą i pozbędziesz się to świństwa. Słyszałam że żurawina jest bardzo skuteczna w walce z z tą bakterią :wink: spróbuj a nuż troszkę pomoże :)) Trzymaj się mocno :36_1_67:

Inka ja prawdopodobnie tez będę już miała zaawansowany dowiem sie na który level jak będzie już na 100% zaklepane ze ruszy :)) może Ewelina popytaj a może okaże sie ze gdzieś organizują :wink: ja dowiedziałam się przez przypadek bo pewnie gdyby nie to nawet nie miałabym zielonego pojęcia że organizują takie kursy i to praktycznie kilka ulic od mojego domu :surprised:

A ja poszłam na miasto po mleko i przyszłam bez..........mleka :36_19_1: Istna skleroza!!!!
Jak się nie ma w głowie to sie ma w nogach hihihihihih muszę na nowo iść z powrotem do apteki :cry: A to tylko dlatego że za dużo sklepów odwiedziłam i m.in. charity shop a tam było tyle fajnych zabawek że w końcu skusiłam się i kupiłam na mikołaja kilka zabawek w przeliczeniu na zł to wyszło ok. 20 zł!!! Kupiłam wańko-stańko, pętlę edukacyjną, taką mini karuzelke z postaciami z bajki Kubusia Puchatka i taką torebeczkę - owieczkę :whistle:
Zadowolona bo kupiłam dziecku zabawki zachodzę do domu i myślę coś mi brakuję coś miałam załatwić i jak sobie przypomniałam że mleko to się tak wkurzyłam na siebie że ojjj :whasa:

Buziaczki na dobranoc :Kiss of love:

P.S a dziś mamy święto :36_15_4: http://parenting.pl/zyczenia-gratulacje/9781-majeczka-inki_80-konczy-dzis-2-latka.html#post937576

Odnośnik do komentarza

Ania bardzo dziekujemy za zyczenia
Ja dzis wysprzataalm caly dom wrzywka na salate wstawilam wszystko do obiadu tylko do piekarnika wlozyc i czekam na kolezanke Mai mamy mini trort
A jutro troche wiecej udkow przyjdzie juz prawdziwy tort bedzie
Majka wlasnie usadowila sie na fotelu i chyba zasypia niewiarygodne bo wstaa o 8.30 a teraz jest dopiero 11.30

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!!!

Ja na szybko wpadam by się pożegnać :Kiss of love: Już spakowana no prawie już jeszcze parę rzeczy zostało no i jak zawsze mój bagaż ponad limit :(((((((( i dylemat co wyrzucić :lol: no cóż dotąd się udawało to może i tym razem :whistle:
Jak zalecę obiecuję że się odezwę :wink:

Inkaudanej imprezki i mam nadzieje że nam wszystko zrelacjonujesz :wink:

Ala co u ciebie???

Pozdrawiam Was gorąco i całuski przesyłam :Kiss of love::Kiss of love:

Miłego Weekendu Wam Życzę Kochane :36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
Mialam małą przerwę bo mi jakoś czasu brakuje:o_no:

U mnie w miarę dzisiaj cały czas przy garach bo gołąbki robiłam i jakaś taka duża kapusta mi się kupiła:hahaha:

Inka mam nadzieję że urodzinki udane???????

Aniu myślę że jakoś się upchnęłaś ze swoim nadbagażem i spokojnie dotarłaś na miejsce

my zaraz się zbieramy i idziemy na spacer bo ładna pogoda:16_2_27:

Spokojnej i miłej niedzieli pa!

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Ania udanego pobytu w Pl mam nadzieje ze sie wszystko udalo i przeprawa i lot

Alicja ale bym zjadla golabkow mniam

U nas znowu zle z majka w sbote wieczorem miala 39,5 stopnia| goraczki mam nadzieje ze nie zarazila dzieciakow na wieczor zawsze oslabiona dzis w nocy nie pamietam ile razy wstalam do niej
Musimy koniecznie kupic cos na wzmocnienie

no musze isc bo moje dziecie placze

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczynki!!!!

już jestem :) chciałam już wcześniej napisać ale po prostu brak czasu i tyle spraw że dopiero teraz :)))
lot spokojnie przeżyliśmy Julcia nawet nie zapłakała tylko czasami z nudów to w przejściu miedzy siedzeniami biegała do innej malutkiej dziewczynki :mdr: a siedziałam jeszcze obok dziewczyny z 2 - letnia dziewczynką to Julia miała koleżankę i wymieniały się zabawkami, książkami częstowały ciasteczkami hihihihihi jednym słowem znośny i chyba najbardziej spokojny lot jaki miałam z Julią :great:
powiem tylko tyle że lot miałam o 7.05 rana w niedzielę i jak się mi Julia obudziła o 2.30 rano to usnęła dopiero o.....................16 po południu już w domu w PL :surprised: Tyle godzin nie spała troszkę w drodze do lotniska ale to i taka spory kawał czasu co nie????
Teraz ma raj bo z dziewczynami zabawa na całego nie odstępuję kuzyneczek na krok a mnie może nie być tak jej fajnie tutaj hihihihihihihi

Inka dużo zdróweczka dla Majeczki :Kiss of love:

Alu co u ciebie????

Aniu witaj no niestety i tu nas opuściła Edi :(((( szkoda ale mam nadzieję że jeszcze wróci :wink:

pozdrawiam Was gorąco :36_1_67:

P.S Postaram wpadać do was regularnie :great:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...