Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana ....
No i co że wczoraj wypiłam melise na wieczór skoro i tak całą noc nie spalam....

Poranek tez nie najlepszy....
Fifi się rozpycha jak zawsze :love:
Adrian pojechal do pracy (a niech nie wraca wogóle)
a ja znowu sama..... rycze od wczoraj non toper (boże że bóg mnie pokarał takim facetem ) jak tylko o tym baranie pomyśle! Wiem że nie powinnam no ale łatwo mówić.
fifi swoimi kopniaczkami chyba prosi żebym nie beczala tyle bo jeszcze na jego płacze się napatrze :love:
Z dnia na dzień a raczej z nocy na noc coraz bardziej mnie boli od pasa w dół....

No dobra a póki co... ide dalej się położyć.... herbatka wypita...serek zjedzony...można spróbowac zasnąć.

Odnośnik do komentarza

tinka_20
hejka
Myslam, ze bede pierwsza a tu Nuienka spac nie moze. Ja tez bym jeszcze pospala gdyby mnie tak wszystko nie bolalo.
Nogi i rece - tragedia. A wnocy dostalam bolu (tak jak piszecie takie jak przed okresem ) i myslalam, ze dupcie mi rozerwie tak bolalo. ale co to bylo to nie mam pojecia.

no coś mam podobnego odkąd no spy nie biore... czuje takie klucia ;p

Odnośnik do komentarza

No to ci powiem że ci zazdroszcze.... ja swojego tez bym wyprawiła bo i tak nie mam z niego żadnego pozytku...

wczoraj przyszedł..wkurzył mnie...zrobił sobie kolacje...zjadl... pogral na kompie...i poszedl spać... ani me ani be..jak było w jednej pracy..jak w drugiej, jak się czuje... albo czy czegos nie chce rano ze sklepu.. nic ... strzelił focha że się na niego wkurzyłam (nie wiem który raz juz o to samo) ale mam dosyć jak robi ze mnie idiotke...

co do zebrania dobrze że poszlo wszystko gładko...

a co do kibelka... to nic nie mów..jak mam się zwlec z kanapy (śpie pod ścianą) i przejść przed Adiego .. to jest tragedia... :/ nad ranem jest najgorzej :/

Odnośnik do komentarza

No to fajnie.....

a mnie ciagle korci zeby napisac lub zadzwonic do adiego.... za miekie serce mam i za szybko wybaczam przez co on ciagle robi to co robi :/

za to juz napisalam mu smsa ze skoro nie chce gadac to nie.. drugiego ze zycze mu roznie nie udanego dnia jaki i ja bede miec dzieki niemu.. a trzeciego ze przepraszam za drugiego bo szkoda moich nerwowo skoro i tak ma to gdzies.. am nadzieje ze go wkurzylam...no i jeszcze co nieco dopisalam ale tego juz wam nie napisze :D

pozatym wlasnie zjadlam kanapeczki....

Filip dostal mega czkawki kopiac mnie bezlitosnie .....

mialam isc spac jeszcze no ale jakos nie moge ... bym musiala polezec dluzej ale za duzo mysli mi po glowie lata.... :/ ehm... no i glupia mam nadzieje ze jak nie spalam prawie cala noc i teraz tez nie spie to zasne szybciej..niestety u mnie sie to nie sprawdza....

a czy to prawda ze bbiorac magnez? lepiej sie zasypia ??

Odnośnik do komentarza

facet jak to facet :) wkurza ... ale ja swojego tez tak kocham ze tesknie za nim jak wychodzi do pracy a o rozstaniu to nawet pomyslec nie mogę . cierpiałam jak do wawki na weekend na studia musiałam jechac :))) a co teraz bedzie z dwoma facetami sie rozstac ? hehe 2 dni=wieczność!

tez musze zrobic pare fotek. jak to mówią szewc w dziurawych butach chodzi. fotograf a nie ma porzadnych zdjec z ciąży....

u mnie dziś spadł śnieg!!! i cały czas sypie a ja mam letnie kółka jeszcze hehe poślizgam się dzisiaj .

moje malenstwo tez tylko ostatnio mnie "muska" ... czasem szarpnie ale nie czesto. ale wkoncu siedzi tam zwiniety wiec co mu sie dziwic.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...