Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

krawatek
hihihihi saperkę???:D:D :D dobre:)

my idziemy do Koreza w Katowicach na "scenariusz dla 3 aktorów" jestem ciekawa co to :)
mój M. nie chodził w ogóle do teatru jak się poznaliśmy, ale w Wałbrzychu, gdzie studiowałam jest całkiem dobry teatr i fajny festiwal, gdzie zjeżdżają się grupy z całej polski :) a że ja byłam na Filologii polskiej to mieliśmy często supertanie bilety :) :P no i się moje kochanie nauczyło teatru, ba, bardzo to polubił :) ;)

To pózniej zapraszam do mnie na kawke,bo z Katowic do mnie to rzut beretem:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

cafe82
Eulalia
Cafe pochwal się, jak znajdziesz coś ciekawego. Ja nie potrafię kupować prezentów dla mężczyzn. Zawsze mam wrażenie, że nie trafię.

Jak się cieszę Arisa, że nie jestem z tą zgagą sama :D

żarty żartami, ale dzisiaj to było przegięcie. Trzyma mnie do tej pory, ale żyję. Rano myślałam, że wyzione ducha.

Nam jeszcze został wózek, kołyska i komoda - czyli "ciężkie" zakupy :D ale myślę, że nieługo eż będziemy mieć dla dzidzia wszystko.

no ja K na pewno kupie pasek

PASKI SKÓRZANE - A & M MARIUSZ BATYCKI (1336833260) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

co takiego
ale jest kilka wzorow i nie potrafie sie zxdeecydowac

a do tego jakas fajna bluze moze...zobacze jeszcze

Arisa
cafe82
Eulalia
Cafe pochwal się, jak znajdziesz coś ciekawego. Ja nie potrafię kupować prezentów dla mężczyzn. Zawsze mam wrażenie, że nie trafię.

Jak się cieszę Arisa, że nie jestem z tą zgagą sama :D

żarty żartami, ale dzisiaj to było przegięcie. Trzyma mnie do tej pory, ale żyję. Rano myślałam, że wyzione ducha.

Nam jeszcze został wózek, kołyska i komoda - czyli "ciężkie" zakupy :D ale myślę, że nieługo eż będziemy mieć dla dzidzia wszystko.

no ja K na pewno kupie pasek

PASKI SKÓRZANE - A & M MARIUSZ BATYCKI (1336833260) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

co takiego
ale jest kilka wzorow i nie potrafie sie zxdeecydowac

a do tego jakas fajna bluze moze...zobacze jeszcze

Na punkcie pasków mam bzika:Śmiech:
Fajny jest ten-taki inny::):

Jeszcze przed wyjazdem szybko wpadłam i bardzo dobrze, bo kupię mu pasek :)
Dzięki dziewczyny :D
Oba mi sie strasznie podobają. Niestety mój mąż gusuje w klasyce, a ja nie mogę go przekonać do takich fajnych rzeczy, jak choćby te paski :)
Chciałam go namówić na jakiś piercing, bo sama mam kolczyk w nosie, wcześniej w brwi (ale w szpitalu przed operacją musiałam zdjąć i nie dało się założyć), ale to dla niego było za wiele :D

A takie paski są genialne - pójdę więc w klasykę, nie będę robiła prezentu dla siebie, tylko dla niego.

Odnośnik do komentarza

co do kolczyków to mój też nie chce się zgodzić i może to i dobrze :) a ja miałam długo kolczyk pod językiem(nie w!) no ale teraz nie zakładam, bo mi przez to trochę szkliwo popękało na zębach!!

Arisa dzięki za zaproszenie!! :) tylko ze po teatrze będzie już strasznie późno, a zanim się do sosnowca dokulamy.... :D tym bardziej ze najprawdopodobniej pojedziemy busem brrr!!!

czy u Was też teraz tak sypie???? kosmos !!!! lubię śnieg ale bez przesady!! :P

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ja dzisiaj wstałam o 11, nawet się wyspałam byłam mniej razy sikać w nocy:D Dla mnie to super uczucie:P

Dziewczynki ja też mam zgagę od może 2 tygodni, też słyszałam, że mleko pomaga, tylko że mój organizm nie toleruje mleka....
Za to lekarz pozwoliłmi brać rennie - nawet pomaga, no i jeszcze podobno migdały sa dobre na zgagę, ale jeszcze nie próbowałam, a uwielbiam wszystko zwiążane z migdałami mmm marcepan:P Lubie też chałwe sezamową - mniam:) tylko jest strasznie tłusta...ale tam

Eulalia mój mąż też gustuje w ,,standardówkach'':P i klasykach:)
A ja na mikołaja już mam prezent dla mojego, a mianowicie rękawice na motor:)
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.bikers.pl/images/sklep/d/148450508349b5142daaa35.jpg

Ciekawe co ja dostanę?:)
A z kolczykiem to nie ma bata żeby dał sobie gdzieś zrobić, nawet w uchu. Ja też mam kolczyk, tylko w pępku, zawsze mi się podobał. Tylko nie wiem czy w ogole po ciąży uda mi się go założyć, bo dziórka chyba zarosła:/

Marta trzymaj się tam

Krawatek Dobrze, że już lepiej, tylko pamiętaj nie lekceważ tego. Jak się to powtórzy lepiej jedz do lekarza albo szpitala
śliczny wózeczek, ja jeszcze ostatecznie nie mam wybranego...
Dziś planuję zamówić lóżeczko:D

Cafezbieraj siły:) Już nie długo, masz kogo dzwigać, napewno kręgosłup wysiada.
Kdrt kurcze fajnie, do teatru:)Też bym chciała, tylko że ja mam najbliższy w Częstochowie (30 km ode mnie:/)

Normalnie przed wczoraj nas zasupało u mnie na wsi, moj nie poszedł w czoraj do pracy bo na drodze było koło 1 m śniegu wszystko z pól wywiało na drogę...
A dzień wcześniej się zakopał u nas naulicy i musieli go wyciącać. Skonczył pracę o 16 (wtedy pracowali w Sosnowcu) i wrócił dopiero o 21:/ Tak się martwiłam o niego:(
I wtedy też sobie pomyślałam jak ja dojadę do szpitala jakby co jak my są odcięci od świata. I w głowie miałam poród domowy, choć też nie zbyt mi się to widzi,ale wszystko trzeba wziąć poduwagę. U Was to chyba jest lepiej.

Powiedzcie mi jeszcze czy Was swędzi kręgosłup?? Mnie od tygodnia swędzi kręgosłup i zawsze proszę męża o podrapanie - dziwne

A ja byłam klocek jak się urodziłam 4100 :)

Ciekawe ile mały będzie miał...aż się boję

Ale jedziecie, motorki w rękach macie. Napewno kogoś ominęłam ale wybaczcie - skleroza:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam
prasowałam dzis ciuszki ale juz mi sie nie chce za chwile pojde reszte poprasowac
wyprałam i wywiesiłam kocyki...
zamówiłam łóżeczko,przewijak materac do łóżeczka i wkład do pościeli;-) to w angli
a z polski zamówiłam pościel i jeszce zamowie pieluchy flanelowe i tetrowe...
no i wózek ale na to musze jeszce poczekac bo musze do swojego konta polskiego zamowic karte...

Odnośnik do komentarza

nie dziwię się :)
a tak a propos zamówionej przeze mnie przed chwilą pizzy:
"Jeśli wskutek nadmiernego jedzenia utkniesz w drzwiach frontowych czyjegoś domku, będziesz zmuszony pozwolić swemu gospodarzowi używać twoich tylnych łapek zamiast wieszaka na ręczniki. Cóż, tak to bywa" Kłapouchy :D :P
chyba niedługo tak bedzie ze mna :d

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
nie dziwię się :)
a tak a propos zamówionej przeze mnie przed chwilą pizzy:
"Jeśli wskutek nadmiernego jedzenia utkniesz w drzwiach frontowych czyjegoś domku, będziesz zmuszony pozwolić swemu gospodarzowi używać twoich tylnych łapek zamiast wieszaka na ręczniki. Cóż, tak to bywa" Kłapouchy :D :P
chyba niedługo tak bedzie ze mna :d

hhehe
tez myslalm o pizzie ale własnie pieke sobie bagietke czosnkową musi wystrczyc... a pozniej planuje nalesniki z dzemem...

Odnośnik do komentarza

No i wróciłam :)
wyobraźcie sobie, że byłam na zakupach - powoli, powolutku chodziłam i niestety skończyło się bólem brzucha. Mam nadzieję, że nie przesadziłam. W tej chwili jest ok.
I nie znalazłam ładnego paska - za to piękny wełniany sweter (na szczęście tak piękny, że jest możliwość oddania :D) - może mało romantyczne, ale pomyśleć, że będzie mężusiowi w nim ciepło wystarczy mi do szczęścia :)

iga - pościel rewelacja - strasznie mi się podoba. I przewijaczek słodki.
Ja mam fazę na kolory - Piotruś był cały w błękity ubierany, a Adaś w beże :) - ja też lubię puchatka, dlatego kupiłam mu kilka pchatkowych rzeczy:
http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/43/03/79/1343037970

Odnośnik do komentarza

:36_27_3:Cześć Brzuchole, Wiecie co? Włąśnie siedzę przed kompem i płaczę - autentycznie, poczytałam Wasze posty od czwartku do dziś - przede wszystkim te na mój temat, ale też i inne. Bardzo się wzruszyłam, że mi tak życzyłyście wszystkiego najlepszego i że trzymałyście kciuki i wspominałyście mnie. Za to Wam dziękuję, A co do nas - wczoraj dostałam Kajtusia do siebie już, bo od pon był najpierw dobę w inkubatorze a potem jeszcze tam w tym pomieszczeniu, ale juz w ubrankach i go mogłam karmić :) Ważył 2200 ale chyba jest długi - nie zmierzyli go, ale na 54 są dobre ubrankai na 56. patrzcie jaki mam jeszcze podpisik nieaktualny...Z jednej str cieszę się, że już jest Kaj ze mną, z drugej - smutno mi bez brzuszka - tak szybko to się stało...ale najważniejsze,żeby mały nie tracił temperatury i przybierał na wadze

DZI EKUJE MINI ZA TO, ŻE PRZEKAZAŁA WAM INFO - KOCHANA JESTEŚ!!!!

NO TO JESTEM PIERWSZA CO ? HAHAHAHAHA :

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

nitka07
:36_27_3:Cześć Brzuchole, Wiecie co? Włąśnie siedzę przed kompem i płaczę - autentycznie, poczytałam Wasze posty od czwartku do dziś - przede wszystkim te na mój temat, ale też i inne. Bardzo się wzruszyłam, że mi tak życzyłyście wszystkiego najlepszego i że trzymałyście kciuki i wspominałyście mnie. Za to Wam dziękuję, A co do nas - wczoraj dostałam Kajtusia do siebie już, bo od pon był najpierw dobę w inkubatorze a potem jeszcze tam w tym pomieszczeniu, ale juz w ubrankach i go mogłam karmić :) Ważył 2200 ale chyba jest długi - nie zmierzyli go, ale na 54 są dobre ubrankai na 56.

jejku Nitka jak dobrze ze sie odezwałaś!!!!!!!!!!!!!
ciesze sie ze wszystko u was dobrze!!!!!!!!!!!:Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

nitka07
:36_27_3:Cześć Brzuchole, Wiecie co? Włąśnie siedzę przed kompem i płaczę - autentycznie, poczytałam Wasze posty od czwartku do dziś - przede wszystkim te na mój temat, ale też i inne. Bardzo się wzruszyłam, że mi tak życzyłyście wszystkiego najlepszego i że trzymałyście kciuki i wspominałyście mnie. Za to Wam dziękuję, A co do nas - wczoraj dostałam Kajtusia do siebie już, bo od pon był najpierw dobę w inkubatorze a potem jeszcze tam w tym pomieszczeniu, ale juz w ubrankach i go mogłam karmić :) Ważył 2200 ale chyba jest długi - nie zmierzyli go, ale na 54 są dobre ubrankai na 56. patrzcie jaki mam jeszcze podpisik nieaktualny...Z jednej str cieszę się, że już jest Kaj ze mną, z drugej - smutno mi bez brzuszka - tak szybko to się stało...ale najważniejsze,żeby mały nie tracił temperatury i przybierał na wadze

DZI EKUJE MINI ZA TO, ŻE PRZEKAZAŁA WAM INFO - KOCHANA JESTEŚ!!!!

NO TO JESTEM PIERWSZA CO ? HAHAHAHAHA :

Hej,hej::):
Ciesze się,że u Was wszystko dobrze::):::):
Jeszcze raz gratuluje:Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

nitka07
:36_27_3:Cześć Brzuchole, Wiecie co? Włąśnie siedzę przed kompem i płaczę - autentycznie, poczytałam Wasze posty od czwartku do dziś - przede wszystkim te na mój temat, ale też i inne. Bardzo się wzruszyłam, że mi tak życzyłyście wszystkiego najlepszego i że trzymałyście kciuki i wspominałyście mnie. Za to Wam dziękuję, A co do nas - wczoraj dostałam Kajtusia do siebie już, bo od pon był najpierw dobę w inkubatorze a potem jeszcze tam w tym pomieszczeniu, ale juz w ubrankach i go mogłam karmić :) Ważył 2200 ale chyba jest długi - nie zmierzyli go, ale na 54 są dobre ubrankai na 56. patrzcie jaki mam jeszcze podpisik nieaktualny...Z jednej str cieszę się, że już jest Kaj ze mną, z drugej - smutno mi bez brzuszka - tak szybko to się stało...ale najważniejsze,żeby mały nie tracił temperatury i przybierał na wadze

DZI EKUJE MINI ZA TO, ŻE PRZEKAZAŁA WAM INFO - KOCHANA JESTEŚ!!!!

NO TO JESTEM PIERWSZA CO ? HAHAHAHAHA :

no kochana
a powiedz jak ty sie czujesz??

Odnośnik do komentarza

nitka07
iga, cafe nie wiem kiedy do domu, bo dzis widzial go pedistra po raz pierwszy na innym oddziale, bo wtedy lezał na wcześniakach a teraz na normalnym ze mną i nie miał żadnych jego danych badań itp - tu jest taki burdel,że szok ja się czuję ok.

no wiadomo...polska sluzba zdrowia
najwazniejsze,ze kajtus jest juz z toba
mooocno trzymam kciuki zebyscie na dniach byli juz w domu:Całus:

Odnośnik do komentarza

Niteczko opowiadaj jak było, jak się czujesz i jak Twój synus wygląda?
Tak strasznie, strasznie, strasnzie się cieszę,że wszystko jest w porządku.
Duży ten Twój synuś :)

Najserdeczniejsze gratulacje!!!!!!

No jesteś pierwsza :) a za Tobą kolejka się ustawia :)

Uściskaj swojego Skarbeńka. Bardzo się wzruszyłam, kiedy przeczytałam wiadomość od Ciebie.

:Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...