Skocz do zawartości
Forum

Zostań autorką poradnika!


Rekomendowane odpowiedzi

Stwórzmy razem poradnik dla innych mam: pierwszy tydzień w domu z maleństwem!

Przywozimy dziecko do domu ze szpitala. Jesteśmy pełne radości, ale i obaw. Jak sobie radzimy w pierwszym tygodniu? Czego się boimy, jakie mamy sposoby na „sytuacje kryzysowe”?

Chcemy zaprosić mamy – internautki do podzielenia się swoimi doświadczeniami z tego wyjątkowego czasu. Jak wyglądały pierwsze chwile z maleństwem w domu, co przysparzało najwięcej trudności, a czego udało się uniknąć? Na podstawie Waszych opisów stworzymy zabawny poradnik Pierwszy tydzień w domu z maleństwem.

Pierwszy tydzień w domu z maleństwem – kluczowe kwestie, pomocne pytania:

Opisując swoje doświadczenia, chcielibyśmy by mamy zwróciły szczególną uwagę na:
- emocje towarzyszące pojawieniu się nowego członka rodziny,
- organizację pierwszych dni

Jak wyglądały Wasze pierwsze dni w domu z maleństwem?
Z czym na początku przyszło Wam się zmagać? W jaki sposób sobie poradziłyście?
Baby blues, kolka, nieprzespane noce, podrażnienia skóry, pierwsza kąpiel, itp…

Najciekawsze wspomnienia, doświadczenia i rady opublikujemy w Poradniku (dostępnym na internetowym serwisie eksperckim Huggies oraz w materiałach prasowych Huggies), który ma szansę stać się niezbędną lekturą i pomocą dla innych mam.

UWAGA! Najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone pieluszkami marki Huggies.

Objętość materiału 0.5 – 1 strona A4. Czas przesłania materiałów wraz ze zdjęciami Was i maluszków – 18 marca 2010 na adres Edyta.pietr@eurorscg.pl

Odnośnik do komentarza

Witajcie drogie Forumowiczki,

zebrałyśmy wypowiedzi świeżo upieczonych mam :) mamy internautki nie zawiodły ! Zebrałyśmy świetnie opisane wspomnienia - poruszyłyście ważne kwestie, podzieliłyście się z nami tymi ważnymi dla Was momentami. Teraz jesteśmy w trakcie tworzenia ostatecznej wersji poradnika. Dodajemy komentarze ekspertów, grafikę, zdjęcia :)

Dziękujemy!

Zespół poradnika "Pierwszy tydzień w domu z maleństwem".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...