Skocz do zawartości
Forum

Najmodniejsze ubrania w mieście


Rekomendowane odpowiedzi

Powszechnie się uważa , że czarne* ubranka nie są dla dzieci. Jednak dziecięca moda sięga po ten kolor dając wyraźnie do zrozumienia, że trendy z dorosłego świata wkraczają w życie maluchów. Dzisiejsze inspiracje* w modzie dziecięcej wywodzą się z lat 60’, 70’ a nawet 80’. Zainteresowanie rodziców designerską modą dla dzieci to wpływ* gwiazd i wizerunku ich potomstwa .Czasy gdy się nosiło ubrania po starszym rodzeństwie* to już* rzadkość. Dzisiaj dziecięce ubranka to głównie kopie dorosłych strojów.

Odnośnik do komentarza
Gość Romainasta

Moje maluchy mają kilka czarnych ubrań jednak nie ubieram ich od stóp do głow w czarne kolory bo uważam, ze im takie kolorki nie pasują ale wybieram dla nich jedynie czarne dodatki 🙂

[Usunięcie reklamy]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dla dzieci kupuje najczęsciej w 5-10-15. Mam wrazenie, że obuwie oraz ubrania w sklepie dostępne są bardzo dobrej jakosci, kilka razy już tam zamawiałam i zawsze byłam zadowolona z jakości zamówionych rzeczy.

Dla siebie kupuję w róznych sklepach. Nie mam w sumie jednego ulubionego 🙂 Zwykle dobrze wymierzam przed zamówieniem daną rzecz tak wiec nie trafiłam do tej pory ze złym rozmiarem.

[Usunięcie reklamy]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...