Skocz do zawartości
Forum

Hemoroidy w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Temat nieprzyjemny, dla kobiet bardzo wstydliwy i niejednokrotnie temat TABU. „Skoro boli, piecze, swędzi właśnie TAM, to przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem tego wprost!”. Wiele kobiet tak myśli , wiele nie leczy i tym samym czyni sobie uszczerbek na zdrowiu. Drogie mamy hemoroidy to nic wstydliwego to niemalże standardowa dolegliwość każdej ciężarnej!

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/4/2020 o 1:40 PM, Gość natka napisał:

Lekarze w ogóle nie zwracaja na takie rzeczy uwagi... juz sie wielokrotnie przekonalam o tym... dla nich to jest codziennosc, ich praca, nic wstydliwego

dla lekarza nie, ale nie osoby, która ma przed sobą pierwsza tego typu wizyte to moze byc wstydliwe i nic z tym nie zrobisz. Ja tez przez to przechodziłam. Z kazda kolejna wizytą jest to mniej krępujące jednak... i na szczescie tez nie zawsze sa takie ciezkie przypadki, ze trzeba chodzic non stop do tego lekarza, bo na koniec to mi ziolka pomagaly na szczescie

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/4/2020 o 2:30 PM, Gość elzbieta napisał:

dla lekarza nie, ale nie osoby, która ma przed sobą pierwsza tego typu wizyte to moze byc wstydliwe i nic z tym nie zrobisz. Ja tez przez to przechodziłam. Z kazda kolejna wizytą jest to mniej krępujące jednak... i na szczescie tez nie zawsze sa takie ciezkie przypadki, ze trzeba chodzic non stop do tego lekarza, bo na koniec to mi ziolka pomagaly na szczescie

podopowiem tylko - przy ciezkich przypadkch ziola tez sa spoko 😉 nie wiem jakie ty mialas, ale ja pilam procto vitale i super zgrywaly sie z moim docelowym leczeniem, szybciej sie zmniejszyly na pewno i mniej bolaly 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...