Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

martusia
tak roznie, 30 czasem 31, 32.
myslalam ze owu mialam jakos pomiedzy 18 - 20 stycznia. mialam wtedy tez takie pobolewania jajnikow.... szczerze mowiac nie prowadze zadnych obserwacji. w pierwsza ciaze zaszlam po dwoch tygodniach od odstawienia tabletek anty...

różnie wiesz z tym zachodzeniem ja też w dwie pierwsze ciąże zaszłam szybko a później dość długo czekałam

ale mam nadzieję Ty nie będziesz musiała długo czeka :Oczko: jak i pozostałe miłe Panie :Oczko:

oglądałam zdjęcia świetny ten Twój B jakie ma cudniaste włosy i jaki z niego cukiernik :D

Odnośnik do komentarza

Natasza
Ada teściowej przeszło już? A z tego Twojego małza to może surogatkę zrobimy, hehe... Skoro tak się wczoraj do porodu palił, to będziemy po kolei jego brzucha wynajmować, aż mu się odechce takich pomysłów po paru porodach... :hahaha::36_1_22:

Zrezygowalby po polowie. :hahaha:

Witaj Martus. :D Mam nadzieje ze szybko sie przeniesiesz sie na pierwszej stronie z czekajacych do zaprzyjaznionych. :D

Odnośnik do komentarza

ronia dzieki za komplementa dla Bartusia. wloski mial bardzo ladne. niestety musialam mu obciac bo mu sie zrobily dredy na tyle glowy. nie chcial sie czesac i tak powstalo dwanascie pieknych dredow :Śmiech: a jak je obcielam to dwanascie dziur zostalo no i musialam wszystkie obciac :-)) he he

a ja po lanczu i zabieram sie za prace.. jeszcze trzy godzinki i po bartusia i do domku

Odnośnik do komentarza

martusia
ronia dzieki za komplementa dla Bartusia. wloski mial bardzo ladne. niestety musialam mu obciac bo mu sie zrobily dredy na tyle glowy. nie chcial sie czesac i tak powstalo dwanascie pieknych dredow :Śmiech: a jak je obcielam to dwanascie dziur zostalo no i musialam wszystkie obciac :-)) he he

a ja po lanczu i zabieram sie za prace.. jeszcze trzy godzinki i po bartusia i do domku
bardzo krótkie teraz ma?

Odnośnik do komentarza

Takiego dostalam sms'a od siostry micha:

Hej. Jednak nie przyjedziemy bo ja do soboty w domu jestem a i tak Justyska jest chora.

Chodzi o roczek mlodej. Roczek jest w sobote. Wiec skoro jest w domu to czemu nie moze przyjechac? Dzisiaj jest wtorek-Justynka do soboty nie wyzdrowieje?? Watpie. Poza tym jak byl roczek Oliwci to jej maz byl na polowaniu a ta stanela na glowie zeby przyjechac-nie bede opisywac ale sporo zachodu ja to kosztowalo. A Gabi co?? Nie wazna?? Gorsza od Oli?? Dlaczego nie moga byc?? Zwlaszcza ze to roczek z chrzem. I informuje mnie o tym sms'em.... Ehhhh. Nie. Tak sie nie robi. Ciekawe czy jutro zadzwonia z zyczeniami. :hmm:

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Takiego dostalam sms'a od siostry micha:

Hej. Jednak nie przyjedziemy bo ja do soboty w domu jestem a i tak Justyska jest chora.

Chodzi o roczek mlodej. Roczek jest w sobote. Wiec skoro jest w domu to czemu nie moze przyjechac? Dzisiaj jest wtorek-Justynka do soboty nie wyzdrowieje?? Watpie. Poza tym jak byl roczek Oliwci to jej maz byl na polowaniu a ta stanela na glowie zeby przyjechac-nie bede opisywac ale sporo zachodu ja to kosztowalo. A Gabi co?? Nie wazna?? Gorsza od Oli?? Dlaczego nie moga byc?? Zwlaszcza ze to roczek z chrzem. I informuje mnie o tym sms'em.... Ehhhh. Nie. Tak sie nie robi. Ciekawe czy jutro zadzwonia z zyczeniami. :hmm:
fakt do soboty kupa czasu
ja bym odpisała że w takim razie bardzo nam przykro i Gabrysi także bo bardzo się cieszyła że będziecie

i tyle

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Ajjjjj. Odpisalam ze jej wybor... Ja juz jestem do nich uprzedzona. Kiedys nam fajny numer odwineli i teraz jakos mam zal. Do tego ten roczek...
Kurcze... To jednak jest jej bratanica. Moim zdaniem powinna byc i tyle.

moim zdaniem też
ale co zrobisz?
możesz ewentualnie im kiedyś wyciąć numer o ile to jakoś na nich podziała

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...