Przedszkolaki

Probiotyki przy antybiotykoterapii

~Dariannna

~Dariannna

Moja córka odkąd poszła do przedszola często choruje, czasem jest dosyć poważnie i musi braćc antybiotyki. DO tego zawsze dostaje jakiś porbiotyk, ale mała strasznie nie chce brać tych tabletek i zawsze jest wojna. Znacie jakieś dobre probiotyki, które mają inną, łatwiejsza formę pdania?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MamaAnna

~MamaAnna

Oczywiście warto zainteresować się - tak jak to zrobiłam w przypadku swoich dzieci - podawaniem probiotyków w formie plynnej. Sa takie koncentraty probiotyczne [reklama usunięta]. Ja dodaje te probiotyki do ulubionego soku dzieci i daje im do picia zawsze rano po/do śniadania. Trochę jako nagrodę że tak ładnie zjadły :). Dzieci wypijają sok ze smakiem a dodatkowo tak przy okazji :) cały zestaw dobroczynnych bakterii probiotycznych. Tak więc polecam właśnie taką formę probiotyków :).

~Zapracowany

~Zapracowany

Witam,
Probiotyki przy antybiotykach to konieczność! Osłonowo i to nie tylko przez czas łykania antybiotyku ale i do +/- 3 miesięcy po ich odstawieniu! Flora musi wrócić do formy! Wiem cos o tym bo sam przechodziłem perturbacje poantybiotykowe. Nic milego. Pije teraz taki płynny probiotyk, który wpłynie również na podwyzszenie mojej odpornosci poza tym, ze wpomoga moja flore w jelitach w odbudowaniu się, również po antybiotyku! Nie zadbałem o osłonę w trakcie antybiotykoterapii to teraz muszę podwójnie a właściwie potrójnie bo pije go 3 razy dziennie, nadrobić. Pozdrawiam.

kalae

kalae

Lacidofil najlepiej bo jest lekiem, jest w kapsułkach, ale można wysypać proszek dla mniejszych dzieci. Można zmieszać z jedzeniem, sam w smaku jest slodki.

60313 kalae Kobieta, 108 lat, K