Przedszkolaki

My mamy - książki polecamy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pauulinna

Pauulinna

Ja jestem jak najbardziej za ! teraz Polacy czytają coraz częściej dają zły przykład swoim dzieciom . Ja staram się wpajać mojej córce , że czytanie jest bardzo Ważną umiejętnością i pozwala poznawać się bardzo ciekawe historie. Na razie skupiamy się tylko na bajeczka dla dzieci, bo chcę zachęcić ją do systematycznego czytania i poszerzania swojego słownictwa. Mam nadzieję , że dzięki temu będzie mniej czasu spędzała przed komputerem

55564 pauulinna Kobieta, 33 lata, Kraków
~Bajkofanka

~Bajkofanka

Oprócz bajek i powieści, które wymieniłyście ja polecam bardzo gorąco książki personalizowane z bajkopisarze.pl - są dla dziewczynek i chłopców, na urodziny i bez okazji. W aplikacji do personalizowania możecie sobie wcześniej przeczytać treść bajki - myślę, że to jest bardzo ważne, bo niektóre dostępne na rynku mają słabe walory edukacyjne... Moja ulubiona to Niebieski Samochód - przygoda w zaczarowanej krainie <3

happymom

happymom

Moja córka już tak od roku (teraz ma skończone 4 lata) uwielbia serię "Rok w..." - przedszkolu/mieście/lesie/na wsi. W weekend kupiliśmy najnowszą książkę - Rok w Krainie Czarów :) Piękne ilustracje i dużo frajdy z szukania postaci :)

50734 happymom Kobieta, 29 lat, Kąkolewo
teresa30

teresa30

Od siebie mogę polecić książkę kucharską "Zdrowy czekoholik" O. Ivanova z wieloma nowatorskimi, ale dość prostymi przepisami na różne czekoladowe desery, zarówno sprawdzonymi przepisami, jak i takimi dopiero odkrywanymi w szerokich kręgach.

56077 teresa30 Kobieta, 26 lat, Warszawa
qianaa6

qianaa6

Staram się czytać tak często, jak to możliwe, choć nie zawsze mam odpowiednio dużo wolnego czasu. Dlatego preferuję krótsze książki, opowiadania. Jeśli szukacie czegoś krótkiego do poczytania w wolnej chwili, to zerknijcie na zbiór opowiadań "Odmienne stany codzienności" - jest tam kilka ciekawych opowiadań, o różnych zdarzeniach i różnych ludziach, mniej i bardziej zwyczajnych.

54806 qianaa6 Kobieta, 33 lata, Warszawa
~posera

~posera

Dziewczyny, czy dałybyście takie ebooki do czytania nastolatce - http://virtualo.pl/katarzyna-bonda-a46752/ ? Córka od kilku tygodni nas dręczy. W sumie to sama nie wiem, co zrobić, bo przecież jeśli będzie chciała, to sama zacznie czytać. Mieliście podobną sytuację?

SimonaJ

SimonaJ

Książki to temat bez końca:) Młodszy ma co prawda dopiero 2,5 roku, ale jest "hop siup do przodu":). Interesują go książeczki dla nieco starszych dzieci. Teraz czytamy Nowy dom misia Ludwiczka. Tzn. ja czytam, a misiek słucha i ogląda przepiękne ilustracje. Książeczka o emocjach, o nie marnowaniu rzeczy, o porządkowaniu zabawek. Edukacyjna.

• my-mamy-ksiazki-polecamy_70572.jpg
61396 simonaj Kobieta, 41 lat, Busz
~Paula19876512

~Paula19876512

Polecam Wam ksiażeczki Wydanictwa MD Monika Duda. Na stronie internetowej https://www.wydawnictwomd.pl/ znajdziecie mnóstwo pięknych bajek z naklejkami, kolorowanek, wycinanek, encyklopedii w rozsądych cenach!

Mają również kanał na YouTube z bajkami czytanymi