Noworodki i niemowlaki

Listopad 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ewelka_1984

ewelka_1984

Dolaczylam wlasnie do grupy na fb. Wszystkie tam będziemy? Bo jak nie to nie wiem czy tam zostanę....żal żeby z któraś z Was stracić kontakt ; (

--

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

45101 ewelka-1984 Kobieta, 35 lat, gorzów wlkp
Olix

Olix

O masakra.. nie było mnie chwile a tu juz fb założony :D poproszę o dodanie ;)

50451 olix Kobieta, 34 lata, Gdańsk
Suzi30

Suzi30

Ewelka moj dobija do dychy ( choc juz pewnie dobil,nie waze go codziennie). W przychodni babeczka powiedziala, ze mam uwazac czym go karmie i na wielkosc porcji, ale co ja mam poradzic jak on potrzebuje zjesc? Poza tym ja bylam pulchnym dzieckiem, do dzis mi zostalo, jego tata tez byl grubaskiem, wiec to pewnie geny, ale Twoj Janek tez ladnie wazy. Nie martw sie, przyjdzie taki czas, ze zaskoczy i znowu zacznie ladnie jesc, najwazniejsze ze zdrowy. Wogole z ta waga to jest tak, ze od 7 do bodajze 10 z czyms kg jest prawidlowa dla 8 miesiecznego dziecka, wiec to normalne ze jeden bobas bedzie wazyl wiecej a drugi mniej

51548 suzi30 Kobieta, 33 lata, Dudley
Suzi30

Suzi30

Troche mi smutno, ze stad uciekacie ;(. Wiem, ze konto zawsze moge zalozyc fikcyjne jak nie chce imiennego, ale jakos czuje sie zmuszona do tego, anula bez urazy. Taka maruda ze mnie, po mamie to mam :p

51548 suzi30 Kobieta, 33 lata, Dudley
Nika1991.11.22

Nika1991.11.22

Moja Amelia waży (tylko albo aż?) 9 kg. Ja w jej wieku też ponoć tyle ważyłam. Mam nadzieję że poda się w tatusia i nie będzie musiała jak matka być całe życie na diecie :-P
Co do diety to małej dziś posmakował chleb. Miło było zobaczyć jak coś zjada bez grymaszenia.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

51041 nika1991-11-22 Kobieta, 28 lat, Krzepice
Olix

Olix

Wychodzi na to że Lidka w połowie stawki jest, dzisiaj ją ważyłam i ma 8600g :) jak ją w poniedziałek ponosiłam w nosidle to po godzinie już mi kręgosłup odpadał.
Mieliśmy dziś straszną awanturę o kaszę na dobranoc.. Co już zassała butlę to wszystko sobie wypluwała na kubraczek.. Koszmar..
Suzi, sama jestem ciekawa jak się ten FB sprawdzi. Zaletą jest na pewno to, że bez obaw będziemy mogły dzielić się fotkami bobasów. Po tej wtopie z wykradaniem zdjęć zrobiło mi się niemiło :/ tym bardziej że mimo próśb admin nie usunął moich postów ze zdjęciami Lidki. Ale jeżeli któraś z was stwierdzi że na milion procent nie przechodzi na fejsa to ja też zostanę tutaj bo to niefajne zostawiać którąkolwiek z was na lodzie.

50451 olix Kobieta, 34 lata, Gdańsk
aga el

aga el

Tez poprosze o dodanie..
Do czego to doszlo,ja na Fb...
Ewelka,moj lepiej je jak mu pozwalam maczac palce w daniu...cos tam nabiera na paluszki i smakuje i lyzeczce pozwala wejsc do buzki w miedzyczasie.Oczywiscie brudno wkolo,no ale dzieciak zadowolony-krzeselko mozna umyc,a ubranka wyprac...moze sprobuj tak?Jakas fajna miseczka na jedzenie,moze inna lyzeczka?

50514 aga-el Kobieta, 37 lat, Elbląg
aga.q

aga.q

Hej dziewczyny, troszkę czasu mnie tu nie było, chyba z miesiac niestety nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego;/ miałam problem z internetem stad ta nieobecnośc, widzę sporo nowych osób :) Kuba ma już pierwszego zęba, ale jest strasznie marudny ostatnio więc może coś wychodzi... je w miarę ładnie choć ostatnio mamy problem z mleczkiem bo mm nie chce a pierś mu już nie wystarcza, mało mam pokarmu.

Widzę że przechodzicie na fb, któraś tu zostaje czy wsztstkie??

50715 aga-q Kobieta, 31 lat, krk