Nowe artykuły w portalu

Jak przetrwać rozwód?

Redakcja

Redakcja

Rozwód, obok śmierci małżonka i ciężkiej choroby, to jedna z najbardziej stresogennych sytuacji w życiu. Rozstanie z małżonkiem nie musi jednak oznaczać końca świata. Więcej w artykule Jak przetrwać rozwód?

20243 redakcja Kobieta, 30 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gosecka

~Gosecka

owszem nie musi oznaczać końca, ale nie należy do najprzyjemniejszych. Ja podejmując decyzję o rozwodzie byłam zupełnie sama, wyszłam na najgorszą a kierowałam się dobrem dzieci. Z perspektywy czasu nie żałuję decyzji, mimo że było naprawdę ciężko, mnie bardzo pomogła prawnie przez to przejść Pani Iwona Sztubecka z jst kancelaria. Gdyby nie ona i jej wiedza, podejście i doświadczenie pewnie w połowie procesu bym się poddała.

~Agata786

~Agata786

Też znam panią Iwonę, jest z kancelarii JST na Alejach Jerozolimskich. My akurat w trochę innej kwestii się z nią kontaktowaliśmy, natomiast słyszałam, że jest dobra w prawie rodzinnym

ElenaZa92

ElenaZa92

Ten trudny okres to chyba najłatwiej przetrwać jeśli myślimy pozytywnie. Czyli jakie daje nam korzyści i co możemy zmienić w życiu swoim ale i dziecka podejmując tak trudna decyzję. Młoda ze mnie mamusia ale tak mi się wydaje ,ze może to być pomocne rozwiązanie.

56157 elenaza92 Kobieta, 25 lat, Poznań
~Natka2312

~Natka2312

Również znam Panią Iwonę z kancelarii JST. Co prawda moja sprawa nie dotyczyła rozwodu ale i tak jej pomoc okazała się nieoceniona.