Nowe artykuły w portalu

Jak wybrać fotelik

Redakcja

Redakcja

Dlaczego dziecku potrzebny jest fotelik? Dlaczego nie wystarczą pasy bezpieczeństwa? Dlaczego ważne jest, by był to dobry, odpowiedni fotelik? Wszystko dlatego, że Dziecko nie jest małym dorosłym. Pisząc dziecko, nie mam na myśli wyłącznie noworodków i niemowląt. To, że one powinny być przewożone w fotelikach, wydaje się być oczywiste dla znacznej części rodziców. zajawka:* iStock_000012245117Small.jpg opis zajawki:* Dlaczego dziecku potrzebny jest fotelik? Dlaczego nie wystarczą pasy bezpieczeństwa? Dlaczego ważne jest, by był to dobry, odpowiedni fotelik?

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~alina12

~alina12

długo zastanawiali śmy się zanim kupiliśmy fotelik dla naszego maluszka. z jednej strony cena powinna świadczyc o bezpieczceństwie z drugiej, ceny za foteliki potrafią być masakryczne.... zdecydowaliśmy an fotelik w sumie po kilku tygodniach poszukiwań , zamówiliśmy go w polo , koszował niemało ale mamy nadzieję ze bezie spełniał swoją funkcje wzorowo!

~aurela12

~aurela12

My długo szukaliśmy idealnego modelu fotelika, ale ostatecznie przekonała nas ekspedientka w sklepie Tosia, gdzie kupiliśmy Cybexa. Sprawdza się bez zarzutów.