Skocz do zawartości
Forum

Gdańsk - projekt dofinansowania szczepień przeciw pneumokokom


Karomama

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Na fanpage;u, który obserwuję i jestem wielką fanką zostało utworzone wydarzenie: GDAŃSK - głosujemy na projekt dofinansowania szczepień przeciw pneumokokom dla dzieci. Ja nie jestem z Gdańska, ale są może tu mamy, które mogłyby być tym zainteresowane. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem https://www.facebook.com/events/898051000284026/

Odnośnik do komentarza

Takie akcje jak ta są bardzo potrzebne - nie zawsze samorząd sam z siebie podejmuje decyzje o finansowaniu szczepień, natomiast w tym wypadku mieszkańcy mogą wziąć sprawy w swoje ręce. Na przykładzie Kielc dokładnie widać, że szczepienia mają nie tylko efekt jednostkowy, ale również populacyjny - oprócz dzieci choruje również mniej osób starszych. Popieram tą inicjatywę a swój głos oddałam już wczoraj!

Odnośnik do komentarza
Gość Kampania Pneumokoki

Nasza kampania wspiera projekt ogólnomiejski nr 8 dotyczący dofinansowania szczepień przeciwko pneumokokom dla dzieci z Gdańska. Zachęcamy do głosowania. Więcej szczegółów oraz instrukcje, jak głosować mogą Państwo znaleźć na stronie www.szczepimy.com.pl oraz na naszym fanpage'u.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...