Kącik dla Tatusiów

Wybór fotelika samochodowego

dumnytatuss87

dumnytatuss87

Cześć, może jestem przewrażliwiony ale szukam rzeczy na które mam zwrócić uwagę by przewozic swojego syna w foteliku w aucie. Znalazłem ten artykuł o fotelikach dla dzieci Może mi polecicie coś na co mam zwrócić uwagę?

59288 dumnytatuss87 Mężczyzna, 31 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Anita222

~Anita222

Aby dobrze wybrać trzeba kierować się przepisami, wiekiem dziecka oraz zapoznać się z jego atestami i testami zderzeniowymi by wybrać ten najbardziej odpowiedni i zapewniający bezpieczeństwo naszemu dziecku. W ostatnim czasie też przyszło mi się zmierzyć z wyborem zabezpieczenia dla mego starszego 97 lat) dziecka. Zajęło mi to sporo czasu, aż natrafiłam na alternatywne rozwiązanie jakim jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka.Jest łatwy w montażu, lekki i małych rozmiarów także ze spokojem mogę go schować do torebki i w razie potrzeby użyć również w taksówce.

dannyy89

dannyy89 wpis edytowany

Kupiłem ten adapter do pasów, ale nie dla dziecka tylko dla żony. Jest dość niska i zawsze na długich trasach pasy są dla niej niewygodne.
Jak widziała mój prezent to dla tygodnie była obrażona, ale jak jej pokazałem jak to działa to tylko z tego korzysta. :D

Niecałe sto złotych, a taka wygoda.

60627 dannyy89 Mężczyzna, 31 lat, Kraków
iwa83

iwa83

~Anita222
Aby dobrze wybrać trzeba kierować się przepisami, wiekiem dziecka oraz zapoznać się z jego atestami i testami zderzeniowymi by wybrać ten najbardziej odpowiedni i zapewniający bezpieczeństwo naszemu dziecku. W ostatnim czasie też przyszło mi się zmierzyć z wyborem zabezpieczenia dla mego starszego 97 lat) dziecka. Zajęło mi to sporo czasu, aż natrafiłam na alternatywne rozwiązanie jakim jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka.Jest łatwy w montażu, lekki i małych rozmiarów także ze spokojem mogę go schować do torebki i w razie potrzeby użyć również w taksówce.

Mam ten adapter, ale nie zrezygnowałam z fotelika. Od początku uczyłam dziecka że fotelik musi być. Stosuje adapter pasów na krótkich trasach i dopiero jak Ania skończyła 7 lat.

60653 iwa83 Kobieta, 31 lat, Warszawa