Skocz do zawartości
Forum

Po prostu tata


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tak , jak będę miał czas to zawsze chętnie , tu coś napiszę.

Przypomniało mi się coś zabawnego: To było 3 czy 4 dni temu , jem z synem kolację , jaś siedzi naprzeciw mnie , nagle patrzy tak na mnie poważnie i mówi: "czy te oczy mogą kłamać" , rozbawił mnie że Hey , a cytat załapał z tego filmu: POTWORY i SPÓŁKA

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich użytkowników serdecznie.

Dziękuję za opinie i odpowiedzi. Ostatnio mam troszkę mało czasu , aby tu zaglądać . Ale wierzcie mi , że w miarę to ogarniam. Przede wszystkim syn , praca , dom. Bardzo chętnie podzielę się z Wami wszelkimi poradami , porozmawiam , ja dużo wiem , ale cenię również zdanie innych. Bo uczymy się od siebie nawzajem.A że w dalszym ciągu jestem sam , tak więc nie za bardzo mam czas , aby tu częściej się udzielać.

Miłego dnia wszystkim życzę .

monthly_2013_09/po-prostu-tata_4073.jpg

monthly_2013_09/po-prostu-tata_4074.jpg

monthly_2013_09/po-prostu-tata_4075.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam, am na imię Sylwia - jestem studentką pedagogiki na pierwszym roku studiów magisterskich, obecnie jestem na etapie wybierania tematu pracy magisterskiej, którą chciałabym napisać o Samotnym Tacierzyństwie i trudnościach ( wychowawczych ) z tym związanych. W związku z tym poszukuje chętnych Ojców, którzy zgodziliby się na udzielenie mi "wywiadu", na wspólną rozmowę, która ułatwiłaby mi napisanie mojej pracy przede wszystkim oraz ułatwienie zrozumienia tego coraz częstszego zjawiska. Z góry dziękuje za każdy odzew i mam nadzieje,że znajdę tu chętne osoby do rozmowy i podzielenia się z kimś swoim życiem.

Poniżej podaje e-mail kontaktowy w sprawie dodatkowych pytań do mnie, rozwiania wszelkich wątpliwości oraz do zgłoszenia chęci rozmowy ze mną:

sylwusiakmiecik@wp.pl

Pozdrawiam
Sylwia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...