Kącik dla Mam

Ropa po CC drugi poród

Minci

Minci

Witam jestem załamana :( otóż urodziłam syna drugiego przez CC..wypisano mnie do domu w poniedziałek 9 dni temu już tego samego dnia wieczorem miałam tempeture ponad 38 na drugi dzień byłam u gina zbadał niby ok ale dał duomox biorę go już 8 dzień stan podgorączkowy się uTrzymuje lub 36.8 byłam dziś na SOR od wczoraj sączy się z jednego miejsca krew i ropa.. dostałam ampułki gendamycin wylewać na ranę .. miał tak ktoś z was? Reszta wszystko ok po zbAdaniu ginekologicznym może to dobrze że się wylewa ta ropa? Ehhh ty

59945 minci Kobieta, 27 lat, Krosno

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pomarańczka

Pomarańczka

Dobrze i niedobrze. To, że się sączy oznacza, że rana się źle goi lub nie goi wcale. Ja miałam dwa cięcia, obydwoje dzieci urodziłam zimą. Mój ginekolog mówi, że lepiej cc w chłodne dni bo rana się lepiej goi. W lecie, szczególnie w taką falę upałów jest podobno więcej przykrych epizodów z papraniem się tej rany. Bardzo niepokojąca jest gorączka, nie powinno jej być. Musisz tą ranę często odkażać, najlepiej psikaj octaniseptem no i wietrzyć. A jak teraz się czujesz?

58049 pomaranczka Kobieta, 28 lat, Łódź
Minci

Minci

Hej :) temperatura ustala.. Z rany przestało się lać ropa i krew po Gamndamicin ampulki antybioyykwe przemywalam nią ranę.. ustalo i temperatura też.. martwię się ze może w środku się coś dzieje Ale może mi się wydajr.. I się już nakrecam.. Dziękuję za odpowiedź

59945 minci Kobieta, 27 lat, Krosno
Pomarańczka

Pomarańczka

Jeśli badał Cię gin i było ok a Ty nic tam nie nosiłaś ciężkiego to myślę, że może być ok :) ale musisz na siebie uważać i badać się u swojego lekarza bo ten przykry epizod z raną nie może być bagatelizowany. Jakby Cię coś niepokoiło to lepiej gnaj na IP, masz malutkie dziecko ale zdrowie jest jedno i trzeba o nie dbać :) zdrówka, pozdrawiam :)

58049 pomaranczka Kobieta, 28 lat, Łódź