Kącik dla mam

Były chłopak nie interesuje się dzieckiem a chce mi je odebrać

~Edyta1289

~Edyta1289

Witam nie wiem co mam robic juz wiec postanowilam napisac tutaj. Moja sytuacja jest trudna nie wiem czy ktos miał tak samo jak ja. Z chłopakiem byłam 4 lata w związku. Mieszkaliśmy oddzielnie. Od kad urodził się nasz syn nie interesował się nim. Przyszedł do szpitala niby go zobaczyć myślałam ze weźmie na ręce przytuli a on nie spojrzał tylko od razu chciał odemnie seksu w szpitalu w laziece. Tak jest od początku urodzenia syna. Syn mój ma 16 miesięcy już. Odwiedza go co tydzień ja mieszkam z rodzicami. Jak on przyjeżdża to widać ze się nim nie interesuje mu chodzi o mnie przyjeżdża i od razu idzie leżeć na łóżko i czekać na mnie myśląc ze będę z nim spala. Przez niego z początku zabrali mi wszystkie pieniądze i 500 Plus i rodzinne bo z początku specjalnie podał swoje duże dochody dlatego teraz robię alimenty przez mediatora abym odzyskała pieniądze. Alimenty płaci mi dobrowolnie 300 zl. Ale jezeli czasem chce aby o pare dni szybciej wyslal alimenty to on chce za to odemnie seksu a z nim nie jestem. Dla małego jak coś kupi to też chce seksu a jak odmawiam to zabiera to z powrotem. Jest tak samo jak przyjeżdża jeżeli mu odmowie wychodzi i trzaska dzwiami mowiac ze sie spotkamy u adwokata. W czasie ciąży już mnie szarpal byłam nawet w szpitalu miałam ciąże zagrożona. Gdy mój syn miał 4 miesiące zachorował i lezelismy 3 dni w szpitalu nawet nie przyjechał na minutę odwiedzić zobaczyć go tylko napisał ze przyjedzie jak już w domu będę . . Mu cały czas tylko chodzi o seks ja nie wiem co mam robić to co małemu kupuje on musze mu seksem płacić za to . Nie bede wszystkiego pisala bo jeszcze gorzej i dluzej by pisac. raz to mnie chcial zmusic do seksu bez mojego pozwolenia . Teraz ostatnio miałam już dość wyzwalam go od najgorszych mówił ze odbierze mi syna ze pójdzie do sądu. Mówił ze powie że spotykam się z mężczyznami za pieniądze. Ze syna zostawiam. Przyznam się ze raz tak się to zdarzyło ze z mężczyzną spotkałam się za pieniądze ale wtedy robiłam to dla synka bo nie chciał tamty szybciej alimentów dac a wtedy zostawiłam synka z rodzicami nie zostawiłam go samego. Boję się ze przez to mogą mi go zabrać a ja dbam o niego i robię aby jak najlepiej miał co ja mogę z tym byłym chłopakiem zrobić i czy naprawdę mogą mi go zabrać ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Exila

~Exila

Przedewszystkim szanuj sie dziewczyno! Nie sypiaj z nim i nie spotykaj sie z mezczyznami za pieniadze :/ Nagrywaj go gdy cie szantazuje. Nie daj sie!

Dziubala

Dziubala

Nie odbierze ci dziecka. A ty koniecznie ureguluj swoje sprawy. Jeśli nie chcesz z nim być na 100%, to złóż sprawę do sądu o alimenty i widzenia z dzieckiem.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków