Skocz do zawartości
Forum

Czteromiesięczne niemowlę je tylko na śnie i bardzo mało


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ręce mi już opadają!
mój czteromiesięczny syn na początku pieknie zjadał porcje mleka. Po szczepieniu na pneumokoki coś mu się odwidziało. Zjadał bardzo mało po 30-40 ml. Trwało to tydzień, potem znów zjadał 90 ml. Po dwóch tygodniach znów załamanie- znów jadł 30-40 ml. Po kolejnym przypadku pojechałam z nim do szpitala. Dziecko wybadane na 10 stronę zdrowy, ale ma anemię - ok. Zrozumiałe bo nie jadł. W szpitalu jadł ładnie bo co 3 godziny po 90 ml. Wróciliśmy do domu i znów przestał jeść. A je 40 - 50 ml tylko i wyłącznie na spaniu. Jak jest na jawie nie włoży butelki do buzi, płacze wierci się. Dziewczyny ja juz nie mam pomysłu. Był wybadany u wielu specjalistów nikt nie ma sie do czego doczepić. Mówią że to uroda. Ale jak może być to uroda kiedy takie niemowle powinno jeść przynajmniej po 120ml. Ręcę rozkładam, może miała też tak któras z Was. Dodam, że nic mu się nie ulewa, nie cierpi na żadne bóle brzuszka :/ Pomozcie

Odnośnik do komentarza

polusiaa, niemowlę nie musi jeść książkowych 120ml, bo każde dziecko jest inne i może jeść troszkę mniej czy troszkę więcej, ale twój synek rzeczywiście zjada teraz bardzo mało i rozumiem, że to cię martwi. Jeśli w szpitalu przebadali go na każdą stronę i nic mu nie jest, to chociaż tyle dobrze, ale trzeba szukać dalej powodu, że tak mało zjada. Przyczyna może być przejściowa, może to przez upały, może skok rozwojowy, a może ząbki. Czasem przyczyna jest prozaiczna np. za mała dziurka w smoczku, a może mleko już mu nie smakuje.
A ile w sumie zjada mm na dobę? Czy podajesz synkowi coś do picia? I czy byliście u waszego pediatry? Jak z przybieraniem na wadze?

Odnośnik do komentarza

Witam, u nas było tak samo po 7 miesiącach wizyt w szpitalach na obserwacjach itp. skierowano nas na badanie pod kątem refleksu pod rtg. Lekarz tłumaczył nam, że córka nie może świadomie jeść bo ma notoryczną zgagę, gdyż soki żołądkowe pochodzące pod gardło były tego przyczyną. Pozdrawiam Aśka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...