Kącik dla mam

Depilacja wąsika... :)

weroniak

weroniak

Witajcie, czy macie sprawdzone plastry do depilacji twarzy? Niestety te, których ostatnio używałam zaczęły się nie sprawdzać, dlatego też szukam innych

50874 weroniak Kobieta, 30 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MamaOśmiolatki

MamaOśmiolatki

Dobre plastry swego czasu kupowałam z Joanny. Dość silne i spokojnie dawały radę z depilacją wąsika.

51401 mamaosmiolatki Kobieta, 38 lat, Łódź
~marysia-opole

~marysia-opole

A próbowałyście jakichś form depilacji w gabinecie kosmetycznym? Mnie chodzi po głowie depilacja woskiem: [reklama usunięta]. Teoretycznie efekty powinny utrzymywać się dłużej niż przy samodzielnej depilacji. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Faktycznie tak jest?
Bo przyznam szczerze, że regularna depilacja w domu powoli już zaczyna mnie wkurzać.

gwiazdka0

gwiazdka0

Albo zamów sobie do domu taki zestaw epilclear szybko i łatwo można usunąć włoski z twarzy a zwłaszcza wąsik:) Wystarczy usunąć i wmasować serum i szybko zapomnisz że miałaś jakiekolwiek włoski.

40353 gwiazdka0 Kobieta, 37 lat, Gdańsk
gwiazdka0

gwiazdka0

U kosmetyczki też można ale po co przepłacać:) Jak można to samo zrobić w domu a w tym zestawie jest dokładnie opisane krok po kroku jak takie włoski z twarzy usunąć:) A jak nie to tu na ich stronie jest dokładnie opisane jak taką depilację samemu wykonać http://www.epilclear.pl/jak_stosowac.html

40353 gwiazdka0 Kobieta, 37 lat, Gdańsk
~Gaga26

~Gaga26

A ktoś może wie na ile taki zestaw epilclear wystarcza? Bo ja bym chętnie zainwestowała w coś co pomoże mi się pozbyć tego problemu na stałe, ale nie ukrywam, że koszt też jest istotny

~Malwinka-90

~Malwinka-90

Ja używam kremów depilujących do wąsika, taki "zabieg" przeprowadzam raz w miesiącu i zupełnie wystarcza :)

~Bombi

~Bombi

Zestaw Epilclear kosztuje 399 i wystarcza na ok 80 depilacji, co oznacza, że jedna depilacja kosztuje 5 zł :)

yoasia

yoasia

To brzmi bardzo ciekawie. Chyba i ja skusze się na Epilclear. Zawsze to oszczędność czasu i pieniędzy. :)

52288 yoasia Kobieta, 32 lata, Warszawa
~KitkaA

~KitkaA

Zestaw Epilclear kosztuje ok 400 zł i wystarcza na ok 80 aplikacji, co oznacza, że jedna kosztuje 5 zł. Myślę, że to przyzwoita cena :)