Skocz do zawartości
Forum

Prośba o pomoc - Strata Dziecka


Gość babe2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Postanowiłam i na tym wątku napisać mam nadzieję że nikt nie będzie mi miał tego za złe ale bardzo potrzebuję pomocy. Od początku postanowiłam napisac prace licencjacka na temat nas mam po stracie Dzieci,przez to co przeszłam czuje ze chce aby inni ludzie dostrzegli nas, nas Rodziców wyjątkowych zeby zobaczyli ze sa tacy ludzie jak my którzy doswiadczyli tak bolesnej straty, tego co czujemy kiedy spotyka nas cos najgorszego w naszym zyciu. Bardzo prosiłabym o wypełnienie kilku formularzy- są one anonimowe. Ankieta została ułożona przeze mnie.byłabym ogromnie wdzieczna gdybyscie były wstanie mi pomoc każda z was przyblizy mnie do tego najwazniejszego czyli ukonczenia jej. dziękuje wam z góry sciskam mocno!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, zarówno mamy jak i tatów

jestem studentem Polityki Społecznej i piszę pracę magisterską na temat doświadczeń ojców na urlopach ojcowskich. Poszukuję ojców, którzy skorzystali z prawa do urlopu ojcowskiego w celu przeprowadzenia trwającego ok. 20 min. wywiadu. Badania przeprowadzam w Warszawie lub okolicach.

Wiem, że na forum aktywne są głównie mamy, dlatego wielka prośba. Jeśli wasi mężowie lub partnerzy skorzystali z prawa do urlopu, albo znacie takich mężczyzn, to proszę, skontaktujcie się ze mną.

Można się ze mną skontaktować pod adresem: ark.marek@gmail.com

Będę bardzo wdzięczny za pomoc,

Arkadiusz M

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich..jestem studentka i interesuje się tematem ciąży urojonej..jeśli ktoś słyszał cokolwiek na temat tego zjawiska i chciałby mi pomóc wypełniając ankietę..to bardzo prosze o wiadomość: sta.katarzyna@gmail.com lub o kontakt gg 31713320

to dla mnie bardzo ważne by poznać waszą opinię i przeżycia, .a badania są anonimowe I posłużą mi do pisania pracy magisterskiej.. liczę na waszą pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej i chciałabym zwrócić się z serdeczną prośbą do wszystkich Pań spodziewających się dziecka albo mających juz dzieci o wypełnienie ankiety do mojej pracy badawczej. Ankieta dotyczy spożywania alkoholu podczas ciązy.

Przyszłe mamy albo obecne które chciałyby mi pomóc, bardzo proszę o kontakt pod adresem kasiullaa7@wp.pl - prześlę wówczas ankietę, albo o podanie swojego adresu, na która mogłabym wysłać ankiete.

Zapraszam do kontaktu, każde zgłoszenie jest dla mnie ogromną pomocą:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Nazywam się Marcin Waligórski. Jestem studentem psychologii. Przeprowadzam badania psychologiczne z kobietami w ciąży. Interesują mnie szczególnie reakcje emocjonalne matek na badania ultrasonograficzne. Poszukuje matek w pierwszej ciąży, w okresie między 14- 27 tygodniem ciąży (łącznie z tygodniami granicznymi), które doświadczyły badań ultrasonograficznych w technice trój- lub czterowymiarowej. Jeśli jest pani taką osobą, będę bardzo wdzięczny za wypełnienie krótkiego kwestionariusza i udział w krótkim wywiadzie na temat dziecka i ciąży. Badanie jest całkowicie anonimowe (nie pytam o imię, nazwisko). Preferuje kontakt osobisty (badania nie mogą być przeprowadzane via Internet).
Podaje swoje dane kontaktowe:
Tel. 600636501
e-mail: marp-l@wp.pl
PS. Jestem z Poznania, ale jeśli to konieczne mogę dojechać do osoby, która zgodziłaby się wziąć udział w badaniach.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jestem studentką II roku ped. opiekuńczej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Aktualnie piszę pracę magisterską dotyczącą wizerunku ciała u kobiet w ciąży. Szukam kobiet, które spodziewają się pierwszego dziecka i byłyby chętne do wypełnienia ankiety.Badania są anonimowe i będą wykorzystane tylko w pracy magisterskiej. Polegają na wypełnieniu kwestionariusza składającego się z 4 części. W pierwszej trzeba się ustosunkować do postaw wobec wartości, stylów życia i stosunków międzyludzkich, kolejna część to ocena zadowolenia z poszczególnych części ciała, następnie ocena ważności danej części ciała dla atrakcyjności. Ostatnia część to wypełnienie 10 twierdzeń dotyczących ogólnej samooceny. Zainteresowane proszę o kontakt na santi0@op.pl. Prześlę ankietę.

Wizerunek ciała u kobiet w ciąży zdecydowałam o umieszczeniu linku tutaj.

Zapraszam przyszłe Mamy !

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jestem studentką III roku, prowadzę badania do mojej pracy licencjackiej o niefarmakologicznej metodzie zwalczania bólu porodowego, jaką jest T.E.N.S. (przez skórna elektryczna stymulacja nerwów). Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mam, a zwłaszcza tych, które przy porodzie używały metody T.E.N.S. o udzielenie odpowiedzi na kilka prostych pytań zawartych w tej ankiecie: e-ankieta.org/1-8/index.php?sid=14535&lang=pl która jest anonimowa a wyniki będą przeznaczone wyłącznie do celów naukowych. Serdecznie zachęcam do wypełnienia ankiety i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Drodzy rodzice oczekujący przyjścia dziecka na świat. Jestem studentką ostatniego roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie im.A. Mickiewicza w Poznaniu. Piszę pracę mgr o rodzicielstwie bliskości i potrzebuję Państwa pomocy. Jeśli chodzicie na zajęcia szkoły rodzenia bardzo proszę poświęćcie 15 minut i wypełnijcie ankietę. Na tej stronie jest ona umieszczona w sieci:
Ankieta - dla rodziców uczesniczących w zajęciach szkoły rodzenia

Proszę aby ankiety wypełniały mamy oraz ojcowie dziecka :)

z góry dziękuję za pomoc i życzę owocnych przygotowań i radosnego oczekiwania na narodziny maleństwa
Ania

PS Jeśli Państwo znają innych rodziców uczestniczących w zajęciach w szkołach rodzenia bardzo proszę o przesyłanie linka do mojej ankiety dalej, za co z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
analizy-statystyczne.host77.pl

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamy!

Jestem studentką V roku Uniwersytetu Śląskiego, piszę pracę magisterską na temat poczucia szczęścia młodych matek będących w związkach małżeńskich, w których jeden małżonek nie przekroczył 30 roku życia, a drugi 35 roku życia. Stąd moja ogromna prośba do Pań będących w takich małżeństwach o wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie ankiety. Badania są anonimowe, a ich wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do opracowań zbiorczych.
Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Gabzdyl

Poniżej podaję link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1h2xFHkAZuj22icRMms0JRvSorB0r9vCNEL5ff_kRJK8/edit#

monthly_2014_05/szczesliwe-mamy_10718.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość RenataNowicka

Drogie Panie,
Nazywam się Renata Nowicka i jestem studentką II roku studiów II stopnia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału Położnictwo. Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże mi w pisaniu pracy magisterskiej na temat: „Wpływ edukacji przedporodowej w szkole rodzenia na przebieg połogu”. Jej wyniki posłużą mi do celów badawczych. Ankieta skierowana jest do Pacjentek. które ukończyły zajęcia w Szkole Rodzenia. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi na wszystkie pytania. Informacje zawarte w ankiecie będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Poniższa ankieta jest anonimowa.

Oto link do ankiety:
Ankieta. KLIK!

Z góry dziękuję za wypełnienie i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...