Skocz do zawartości
Forum

Czy ciąża jest możliwa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka kobietki, mam pytanie:) W maju (11.05) dostałam okres w terminie, trwał on jak zwykle i niczym sie nie różnił od innych okresów (może miał trochę więcej śluzu, ale może mi się wydaje). 10 dni po nim (21.05) zrobiłam test ciążowy, który wyszedł całkowicie negatywny ( nie było nawet prześwitu drugiej kreski), wczoraj (27.05) także wykonałam kolejny test, który równiej miał jedna kreskę. W obu przypadkach kreska kontrolna była gruba i wyraźna, a po drugiej nie było śladu. Oba testy były bardzo czułe oraz były to inne firmy ( jeden strumieniowy, a drugi płytkowy). Czy w takiej sytuacji ciąża jest jeszcze możliwa? Z moich obliczeń byłby to 6 tydzień ciąży, wiec wydaje się, że po takim czasie testy powinny wychodzić pozytywnie jeśli ciąża by była. 17 maja byłam również u ginekologa (byłby to 5 tydzień ) i lekarz napisał ze endometrium wynosi 5mm, a jak byłam przed okresem wynosiło 7mm, wiec takie endo chyba tez nie wskazuje na ciąże. Czy w takiej sytuacji ryzyko ciąży jeszcze istnieje ? Dzięki i prosze od odpowiedz :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...