Skocz do zawartości
Forum

Pomóżcie proszę


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem podczas masturbacji skorzystałam z lubrykantu Durex mojego brata, który używa go podczas stosunku z partnerką. Ostatni stosunek odbywali minimum 3 dni temu. Boję się, że mogły być na nim plemniki, a ja mogłam zostać zapłodnienia. Nie wsadzalam lubrykantu do pochwy tylko na lechtaczke, ale nie mam 100% pewności, że się nie dostał do środka. Dzisiaj dostałam okres. Jest to dopiero mój 6 i zdarzały się regularne i nieregularne. Ten był spóźniony o 8 dni. Błagam czy ja mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Muszę Cię zasmucic ,możesz zostać matka swojego bratanka.
Nie wiem czy 500 +będzie wam się należało bo wasi rodzice biorą na was .
Pogadaj poważnie z mama powiedz jej jaka sprawa możliwe że Mama zechce adoptować swojego wnuka .
Ps problemem może być fakt udowodnienia ze twój brat Cię nie dotykal.
Może zostać zamknięty za obcowanie ze swoją siostra .
Powodzenia będzie to dla Was ciężki czas .
W rodzinie sila

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka25

Po pierwsze czemu zakładacie że dziewczyna ma 13 lat i z niej kpicie, znam osobiście dziewczynę co miała pierwsza miesiączke w wieku 16 lat, ja w tym wieku już wspolzylam normalnie. Jak większość ludzi na świecie. Skoro napisała to szuka porady a nie kpin.
A do autorki, nie nie jesteś w ciąży. Sperma nawet gdyby była na lubrykancie to nie przetrwała by w takich warunkach 3 dni. Żeby doszło do zapłodnienia potrzebne jest nasienie i zazwyczaj musi odbyć się stosunek z wytryskiem i musi być też owulacja. Ale wszystko jest możliwe, nie będę Ci tłumaczyć co jak i dlaczego bo o tym to najlepiej porozmawiaj z lekarzem choć wiem że nie możesz sama do niego iść na badanie to może chociaż z kimś dorosłym z kim możesz, ja np rozmawiałam o takich rzeczach z ciotką, i najlepiej zrób test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...