Skocz do zawartości
Forum

Po tabletkach anty- dziwne cykle i brak II kresek


Rekomendowane odpowiedzi

WItam !

To moj pierwszy post na forum

Nie biore tabletek anty od sierpnia tego roku ( bralam ponad rok). I Jest gorzej niż wcześniej :( Wiedzialam ze to hormony itd ale w koncu musi sie to uregulowac?

Moje cykle zwariowaly raz 29 dni ( blisko tego co przed antykoncepcja. przed anty mialam cykl 28 dniowy) raz nawet 33!

sierpien wrzesien- cykl 33 dni
wrzesien- pazdziernik- 32 dni
pazdziernik- listopad- 29 dni
listopad- grudzien- 31 dni

dzis z TZ wpadlismy na pomysl kupienia testow owulacyjnych. Moze tak predzej sie uda?

Mysle ze owulacje mam. Zawsze czuje typowe klucie po prawej albo po lewej stronie podbrzusza. Moze nie trafiamy dobrze z dniem.

Juz sama nie wiem kochac sie jak najczesciej czy co kilka dni? Gdzies czytalam, ze czeste stosunki nie sa wskazane przez to ze plemniki nie maja czasu dojrzec i nalezy sie kochac co 3-4 dni.

I jeszcze jedno pytanie. W testach owu jest instrukcja w ktorym dniu cyklu zaczac robic testy. JAk ja mam liczyc swoj cykl? wedlug tabelki z dlugoscia dnia cyklu 29? czy 33?

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Moje cykle zawsze takie były i moja Pani doktor powiedziała że to nie są duże odchylenia. Był czas że moje cykle raz miały 28 a raz 40 wtedy były faktycznie zaburzenia. Kłócie nie świadczy o owulacji tylko lepiej pójść do lekarza i zrobić badania-ja bynajmniej bym tak zrobiła. Pozdrawiam!

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...