Skocz do zawartości
Forum

ciaza po poronieniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Ja poroniłam w 12 tyg. też miałam zabieg i mój gin powiedział że można po 6 tyg czyli mniej więcej po pierwszej miesiączce, po prostu oddać się narurze. No ale moja natura spłatała figla i nie umiałam zajść przez 7 miesięcy. Więc każdy organizm jest inny. Postaraj się o tym nie myśleć i nie rób dzidziusia na siłę. Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza

ja poroniłam w styczniu w 6 tyg. nie miałam zabiegu gdyż nic juz tam nie zostało. :( w lutym ponownie zaczęłam sie starać ponieważ starsznie pragne mieć dzieciątko i jestem w 4 tyg. mnie sie wydaje ze wsystko zalezy od naszej psychiki i nastawienia. choc nie powiem bo teraz na jedno zakłucie i cała drże ze starchu ale mam nadzieje ze tym razem nic sie nie przytrafi złego. i wam tez zycze tego samego zeby sie wkoncu udalo :)

Odnośnik do komentarza

Ja poroniłam w sylwestra.....miesiąc później znowu zaszłam w ciążę,ponieważ lekarz powiedział,że to było samoistne poronienie (bez ingerencji lekarza,więc szybciej dochodzi się do siebie).Niestety teraz znowu poroniłam,a tym razem lekarz powiedział,że za szybko się zdecydowaliśmy i to mogło być pośrednią przyczyną!!!!paranoja!!!!
Teraz poszłam do innego lekarza i powiedział,zeby min.3 m-c odczekać,więc tak zrobię.....mam nadzieje,że teraz będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...